Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

51 λεπτά πριν, Muchacho είπε

Ώρα 8:50,το σύστημα δεν έχει ανοίξει ακόμα και ήδη έχουν περάσει 13 άτομα.

Από εδώ πέρασε ο δήμος και κλαδεψε. 

Τη ώρα περίπου θα ανοίξει ξέρουμε; μη περιμένω τζάμπα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tι να πέφτει ; Αφού δεν έχει ανοίξει ακόμα.

Μόνο μια σελίδα με οδηγίες δείχνει

Μέρισμα

 

 

Επεξ/σία από prometheas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που δεν κάνω το λογιστή - αν και έχω άδεια λόγω οικονομολογικού πρώτου πτυχίου, αλλά το αντικείμενο στην δουλειά μου δεν έχει να κάνει με αυτό - τι φταίω που έρχονται όλοι από τη δουλειά σε εμένα για να τους κάνω την αίτηση και να τους ενημερώσω αν το δικαιούνται ή όχι;

Θα αρχίσω να χρεώνω κανένα τάληρο μου φαίνεται και εγώ τον καθένα εδώ μέσα :lol:. Φτιάχνω έναν διαγωνισμό από το πρωί και κάθε 5 λεπτά σκάει και ένας σε μένα που μαι "κομπιουτεράς χάκερ" (κλαίω με τον χαρακτηρισμό κάθε φορά που μου το λένε) για να τους πω για το μέρισμα.....

Ωπ να έσκασε και αλλος :lol: . Θα αλλάξω γραφείο μέχρι το τέλος της χρονιάς....δεν μπορώ!!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, chill είπε

Εγώ που δεν κάνω το λογιστή - αν και έχω άδεια λόγω οικονομολογικού πρώτου πτυχίου, αλλά το αντικείμενο στην δουλειά μου δεν έχει να κάνει με αυτό - τι φταίω που έρχονται όλοι από τη δουλειά σε εμένα για να τους κάνω την αίτηση και να τους ενημερώσω αν το δικαιούνται ή όχι;

Θα αρχίσω να χρεώνω κανένα τάληρο μου φαίνεται και εγώ τον καθένα εδώ μέσα :lol:. Φτιάχνω έναν διαγωνισμό από το πρωί και κάθε 5 λεπτά σκάει και ένας σε μένα που μαι "κομπιουτεράς χάκερ" (κλαίω με τον χαρακτηρισμό κάθε φορά που μου το λένε) για να τους πω για το μέρισμα.....

Ωπ να έσκασε και αλλος :lol: . Θα αλλάξω γραφείο μέχρι το τέλος της χρονιάς....δεν μπορώ!!!!! 

φίλε η φάση πλέον πάει ως εξής

 

ο,τι μα ο,τι έχει να κάνει με κωδικούς taxis αυτόματα γίνεται δουλειά λογιστή, ακόμα και αν κανονικά θα έπρεπε να είναι δουλειά κεπ και είναι ένα σωρό βλακείες που μόνο λογιστική δουλειά δεν τη λες.. 

 

αλλά ναι συμφωνώ μαζί σου μη σε πρήζουν τζάμπα.. 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, chill είπε

Εγώ που δεν κάνω το λογιστή - αν και έχω άδεια λόγω οικονομολογικού πρώτου πτυχίου, αλλά το αντικείμενο στην δουλειά μου δεν έχει να κάνει με αυτό - τι φταίω που έρχονται όλοι από τη δουλειά σε εμένα για να τους κάνω την αίτηση και να τους ενημερώσω αν το δικαιούνται ή όχι;

Θα αρχίσω να χρεώνω κανένα τάληρο μου φαίνεται και εγώ τον καθένα εδώ μέσα :lol:. Φτιάχνω έναν διαγωνισμό από το πρωί και κάθε 5 λεπτά σκάει και ένας σε μένα που μαι "κομπιουτεράς χάκερ" (κλαίω με τον χαρακτηρισμό κάθε φορά που μου το λένε) για να τους πω για το μέρισμα.....

Ωπ να έσκασε και αλλος :lol: . Θα αλλάξω γραφείο μέχρι το τέλος της χρονιάς....δεν μπορώ!!!!! 

Πες τους οτι δεν μπορεις γιατι απαγορευεται λογο ευαισθητων προσωπικων δεδομενων κτλ.....

Μονο οι ιδιοι ή λογιστης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, logistoulis είπε

φίλε η φάση πλέον πάει ως εξής

ο,τι μα ο,τι έχει να κάνει με κωδικούς taxis αυτόματα γίνεται δουλειά λογιστή, ακόμα και αν κανονικά θα έπρεπε να είναι δουλειά κεπ και είναι ένα σωρό βλακείες που μόνο λογιστική δουλειά δεν τη λες.. 

αλλά ναι συμφωνώ μαζί σου μη σε πρήζουν τζάμπα.. 

 

3 ώρες πριν, k_w_t είπε

Πες τους οτι δεν μπορεις γιατι απαγορευεται λογο ευαισθητων προσωπικων δεδομενων κτλ.....

Μονο οι ιδιοι ή λογιστης...

Είναι δύσκολο να τους διώξω, δεν μου πάει. Είναι όντως κόσμος που δεν έχει σχέση με την τεχνολογία και δεν έχει μια για λογιστές (σε πολλούς εξ αυτών τις φτιάχνω εγώ* εξάλλου εννοείται δωρεάν). Δουλεύω σε πολυεθνική, σε μένα απευθύνονται για τέτοια ζητήματα το "χαμηλό" προσωπικό (καθαρίστριες, κηπουροί, μεταφορείς κλπ). Δεν λέω να μην εξυπηρετώ όπου μπορώ αλλά όταν βλέπεις τα δύο γραφεία μου γεμάτα χαρτομάνι και μένα να μαι Βέγγος στο τρέξιμο να μιλάω σε σταθερά- κινητά, να χω desktop, tablet, laptop ανοιχτό....έλα μετά...μην στέκεσαι από πάνω μου γιατί ξέρεις ότι δεν θα προσπαθήσω να σε αποφύγω. 

*Για την δικιά μου εν τω μεταξύ πηγαίνω σε... Λογιστή... Fuck logic να πούμε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πρόσεχε όμως γιατί κάποιοι από αυτούς θα σε θεωρούν και υπάλληλό τους στο τέλος και θα σου ζητάνε και τα ρέστα, έχω πολλές αντίστοιχες ιστορίες τρέλας για δωρεάν μάλιστα παροχές 

 

εγώ χωρίς λεφτά δεν μπλέκω πουθενά πλέον , το έκανα τελευταία φορά το καλοκαίρι επειδή είχε μεσολαβήσει πολύ φιλικό πρόσωπο και   το μετάνιωσα όσο δεν πάει , εκεί έφτασα στο όριο μου 

 

τουλάχιστον έλα πλήρωσέ με να με πρήζεις με όλες τις τιμές 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, eidikos33 είπε

To βραδυ θα ανοιξει παιδια μετα τις 10

Παιδιά όσοι έχετε λογιστικό γραφείο κοπανήστε την γιατί δε θα σας αφήσουν να πάτε σπίτια σας το βράδυ :P :P :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, AristidisZ είπε

Παιδιά όσοι έχετε λογιστικό γραφείο κοπανήστε την γιατί δε θα σας αφήσουν να πάτε σπίτια σας το βράδυ :P :P :P

έχω ήδη μαζέψει τσάντα και βάλει μπουφάν, κάνω και ένα γρήγορο συμμάζεμα και γειά σας 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, logistoulis είπε

έχω ήδη μαζέψει τσάντα και βάλει μπουφάν, κάνω και ένα γρήγορο συμμάζεμα και γειά σας 

Ο κουμπάρος μου από το πρωί λέει ότι πρέπει να τον έχουν πάρει καμιά 200αριά τηλέφωνα :D :D

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...