Προς το περιεχόμενο

[Banggood] Με αγορές συγκεκριμενων προιοντων αξίας $199 έκπτωση $100


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[offtopic] Τι μέθοδο βάζουμε στο bangood για να γλιτώσουμε το τελωνείο αν δεν υπάρχει σε EU ? Το αντίστοιχο του EU Express δηλαδη απο το gearbest ? [/offtopic]

 

Priority Direct Mail απλά το κακό του είναι οτι δεν μπορείς να πάρει πράγματα που στο σύνολο βγαίνουν πολλά κιλά αλλά η τιμή των μεταφορικών είναι πολύ χαμηλή και αξίζει να σπας τις παραγγελίες αν μπορείς...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βρηκα τροπο για παραγγελια με priority(ετσι αποφευγουμαι το τελωνειο σωστα; ):βαλτε 3 συναγερμους και ενα xiaomi θερμομετρο απο το section για παιδια και το παιρνει.Ειμαι βολο και μπορω να παραδοσω και θεσσαλονικη. θελω αλλα 2 ατομα. οσοι ενδιαφερονται πμ. πειτε αν ενδιαφερεστε για το θερμομετρο αλλιως το παιρνω εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα τροπο για παραγγελια με priority(ετσι αποφευγουμαι το τελωνειο σωστα; ):βαλτε 3 συναγερμους και ενα xiaomi θερμομετρο απο το section για παιδια και το παιρνει.Ειμαι βολο και μπορω να παραδοσω και θεσσαλονικη. θελω αλλα 2 ατομα. οσοι ενδιαφερονται πμ. πειτε αν ενδιαφερεστε για το θερμομετρο αλλιως το παιρνω εγω

 

Ωραιος τσεκαρε τα pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic] Τι μέθοδο βάζουμε στο bangood για να γλιτώσουμε το τελωνείο αν δεν υπάρχει σε EU ? Το αντίστοιχο του EU Express δηλαδη απο το gearbest ? [/offtopic]

Priority Direct Mail. Δεν είναι διαθέσιμο παντού.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα τροπο για παραγγελια με priority(ετσι αποφευγουμαι το τελωνειο σωστα; ):βαλτε 3 συναγερμους και ενα xiaomi θερμομετρο απο το section για παιδια και το παιρνει.Ειμαι βολο και μπορω να παραδοσω και θεσσαλονικη. θελω αλλα 2 ατομα. οσοι ενδιαφερονται πμ. πειτε αν ενδιαφερεστε για το θερμομετρο αλλιως το παιρνω εγω

Την κάνατε τελικα;

 

Το δοκιμασα τώρα και με άλλους συνδιασμούς και παλι δεν πιάνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κανονικά, βάλε τον συναγερμό και το θερμόμετρο από τα λινκ του 1ου ποστ

Τα εβαλα

Πόσα τεμάχια να βάλω από το καθένα;

 

Έβαλα πχ 3 συναγερμούς και 1 θερμόμετρο + μεταφορικά.

 

Πρέπει να φτάσει τα 200 περίπου $

Οπότε κ βάζεις τον κωδικό κ πέφτει η τιμή.

 

Το έκανα πολλές φορές με διαφορετικους συνδιασμούς κ ακόμα τίποτα.δεν περνάει το κουπόνι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εβαλα

Πόσα τεμάχια να βάλω από το καθένα;

 

Έβαλα πχ 3 συναγερμούς και 1 θερμόμετρο + μεταφορικά.

 

Πρέπει να φτάσει τα 200 περίπου $

Οπότε κ βάζεις τον κωδικό κ πέφτει η τιμή.

 

Το έκανα πολλές φορές με διαφορετικους συνδιασμούς κ ακόμα τίποτα.δεν περνάει το κουπόνι

Πρέπει να το κάνεις μέσα από το κανονικό site (από υπολογιστή πχ) και όχι από το app ή το mobile. Βάλε τρεις συναγερμους και ένα θερμόμετρο και θα στο πάρει το κουπόνι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να το κάνεις μέσα από το κανονικό site (από υπολογιστή πχ) και όχι από το app ή το mobile. Βάλε τρεις συναγερμους και ένα θερμόμετρο και θα στο πάρει το κουπόνι.

Αααα ωραίος

 

Μέσα από το app προσπάθησα τόσες φορές.

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου :)

 

(Θέλω τους 2 συναγερμούς, αν κάποιος θέλει το θερμόμετρο η 1 συναγερμό μου λέει,Αθήνα είμαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα ωραίος

 

Μέσα από το app προσπάθησα τόσες φορές.

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου :)

 

(Θέλω τους 2 συναγερμούς, αν κάποιος θέλει το θερμόμετρο η 1 συναγερμό μου λέει,Αθήνα είμαι)

Στέλιο ενδιαφέρομαι εγώ για τον 1 συναγερμό. Στέλνω pm..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο ενδιαφέρομαι εγώ για τον 1 συναγερμό. Στέλνω pm..

Μισό γιατί μ στείλατε 5 άτομα pm

Στέλιο θέλω 1 ΣΥΝΑΓΕΡΜΌ (Αθήνα)

Κάτσε να δω τα pm γιατί έγινε χαμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...