Προς το περιεχόμενο

[Banggood] Με αγορές συγκεκριμενων προιοντων αξίας $199 έκπτωση $100


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επεσε παραγγελια τελικα με 3 συναγερμους και ενα θερμομετρο με συμπραξη αλλων 2 μελων που θα τα μοιραστουμε 

 

(εκανα και μια ξεχωριστη παραγγελια εγω με 8 παγιδες για πορτες,4 ανιχνευτες κινησης,2 κοντρολ λειτουργιας,1 σειρηνα και ενα εξωτερικο ηχειο για να τα δοκιμασω και αυτα)

 

μολις λαβω θα γραψω εντυπωσεις.

 

ευχαριστουμε ts :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ μια 3άδα μιας και σκεφτόμουν τον συναγερμό για δώρο όταν θα ανέβω Θεσσαλονίκη και το θερμόμετρο για εμένα αλλά δεν με έπαιρνε αυτή τη στιγμή να δώσω κοντά 100 ευρώ (τι 100.. ουτε καν 30 δεν είχα σκοπό για δώρο μιας και είχα ήδη πάρει άλλο δώρο δυστυχώς)... ελπίζω πουλώντας τους 2 συναγερμούς φτηνά, να βγάλω τα σπασμένα (δεν νομίζω κανείς να τους πήρε 3 για άλλο λόγο εκτός απο δώρα, αν έχει τόσα άτομα να χρειάζονται συναγερμούς ή για να κρατήσει μόνο τον ένα.. ας είμαστε ειλικρινείς :P)... και πάλι δίστασα αρκετά καθώς ήταν έξοδα που δεν τα είχα υπολογίσει αυτή τη στιγμή αλλά ήταν αρκετά καλή ευκαιρία για να την προσπεράσει κάποιος χωρίς σκέψη... ελπίζω με το priority όντως να μην υπάρξει το οποιοδήποτε πρόβλημα αλλιώς την κάτσαμε την βάρκα.. 

Για να δούμε... όπως και να χει ευχαριστούμε τον TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ για συναγερμό παιδιά ισως κ δυο τεμαχια. Πτολεμαΐδα. Οποιος ενδιαφερεται για ενα συναγερμο κ θερμομετρο μπορουμε να στειλουμε μια παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά στην προσφορά είναι μήπως κανένα καλό tablet (xiaomi,cube,teclast,onda,chuwei ktl) ή κανένα καλό προιόν της xiaomi όπως ή smart scale ?

 

άκυρο δεν βλέπω κάτι που να με ενδιαφέρει αλλά γιατί τέτοιο πάθος με τους συναγερμούς ,είναι τόσο καλοί?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ενδιαφέρομαι για ένα θερμόμετρο και ευχαρίστως να συμμετέχω σε ενδεχόμενη αγορά πληρώνοντας ότι μου αναλογεί... Αλλιώς το priority μου βγαίνει πιο ακριβό από το θερμόμετρο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά στην προσφορά είναι μήπως κανένα καλό tablet (xiaomi,cube,teclast,onda,chuwei ktl) ή κανένα καλό προιόν της xiaomi όπως ή smart scale ?

 

άκυρο δεν βλέπω κάτι που να με ενδιαφέρει αλλά γιατί τέτοιο πάθος με τους συναγερμούς ,είναι τόσο καλοί?

Γ το ποσό που βγαίνουν είναι αρκετά καλοί

+Έχουν πανφθηνα περιφερειακά

 

(Έχουν σε προσφορά παγίδες πορτας με 2.5€ και ανιχνευτές κίνησης με 5 ευρώ,και πολλά ακόμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...