Προς το περιεχόμενο

Συσκευες ( tvbox - tablets κλπ ) που παιζουν απροβληματιστα Netflix


villasg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ήρθε ένα mail απο την Netflix ότι πλέον μπορείτε να παρακολουθήσετε ότι θέλετε σε όποια συσκευή θέλετε! Ξαναεβαλα κι εγώ το netflix (άσπρο κόκκινο εικονίδιο σε m8s pro L) αλλά δεν παίζει. Τι εγινε τελικά έφτιαξε το Netflix?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 805
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τι ακριβώς έλεγε το mail; Το από όποια συσκευή θέλετε δεν το κατανοώ γιατί θα έπρεπε να επιτραπεί ή να γίνει αναβάθμιση σε όλες τις συσκευές και στις παλιές smart τηλεοράσεις.

Μάλλον για μούφα mail "ψαρέματος"  του λογαριασμού σου μου ακούγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, metd είπε

Μου ήρθε ένα mail απο την Netflix ότι πλέον μπορείτε να παρακολουθήσετε ότι θέλετε σε όποια συσκευή θέλετε! Ξαναεβαλα κι εγώ το netflix (άσπρο κόκκινο εικονίδιο σε m8s pro L) αλλά δεν παίζει. Τι εγινε τελικά έφτιαξε το Netflix?

Μπορείς να παραθέσεις το κείμενο να το δούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως υποσχεθικα μια και ηρθε το amazon fire tv θα πω 2 πραγματα για αυτο...

μεχρι στιγμης με εχει εντυπωσιασει με το ποσο γρηγορα ανταποκρινετε.

εχω προσθεσει το kodi και ενα iptv (οποιος θελει κατι να ρωτησει ας μου στειλει πμ)

το netflix παιζει 1080p και ναι επιτελους εχω εικονα που τα "σπαει"

το τηλεκοντρολ ειναι λιγο περιεργο αλλα οκ μετα απο λιγες μερες νομιζω δεν θα υπαρχει θεμα.

το kodi ειναι σεταρισμενο με το build 4d και κατα τις δοκιμες δεν ειδα κατι περιεργο εκτος οτι φενεται να "βαρινε " αλλα οτι δοκιμασα ετρεξε κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, metd είπε

Μου ήρθε ένα mail απο την Netflix ότι πλέον μπορείτε να παρακολουθήσετε ότι θέλετε σε όποια συσκευή θέλετε! Ξαναεβαλα κι εγώ το netflix (άσπρο κόκκινο εικονίδιο σε m8s pro L) αλλά δεν παίζει. Τι εγινε τελικά έφτιαξε το Netflix?

Μερικοί γράφουν μια παπάτζα και εξαφανίζονται. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν απαντούν στους άλλους φίλους της σελίδας που έχουν εύλογες απορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά την τελευταία αναβάθμιση του GKN build (4D) στο Kodi, δεν λειτουργούν, πλέον, τα κανάλια OTE SP.

Συμβαίνει και σε άλλους;

Επεξ/σία από makfil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς ενημέρωση..... με την https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix/netflix-6-20-0-build-33-31571-release/netflix-6-20-0-build-33-31571-android-apk-download/ τα boxes M8S Pro L- M8S Pro W -M8S Pro +- M8Spro (s912) παίζουν σε ανάλυση 960x540, το δοκίμασα πριν από λίγο στο δικό μου M8Spro (s912). Οπως και να το δεις είναι μία βελτίωση σε σχέση με το default πλέον 854x480

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να παραγγείλουμε Roku express στην Ελλάδα σήμερα;
Το amazon λέει ακόμα ότι αυτό το αντικείμενο δεν στέλνεται στην Ελλάδα και το ίδιο μου βγάζει και για τους τρίτους πωλητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ekkli είπε

Υπάρχει τρόπος να παραγγείλουμε Roku express στην Ελλάδα σήμερα;
Το amazon λέει ακόμα ότι αυτό το αντικείμενο δεν στέλνεται στην Ελλάδα και το ίδιο μου βγάζει και για τους τρίτους πωλητές.

Ebay , πωλητες απο Ευρωπη για να γλιτωσεις τελωνειο και καθυστερηση απο την αμερικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, paiktaras69 είπε

προς ενημέρωση..... με την https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix/netflix-6-20-0-build-33-31571-release/netflix-6-20-0-build-33-31571-android-apk-download/ τα boxes M8S Pro L- M8S Pro W -M8S Pro +- M8Spro (s912) παίζουν σε ανάλυση 960x540, το δοκίμασα πριν από λίγο στο δικό μου M8Spro (s912). Οπως και να το δεις είναι μία βελτίωση σε σχέση με το default πλέον 854x480

Αυτή είναι η έκδοση για tablet ή για androidTV ? Θέλω ποντίκι, δηλαδή, ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, apotsi είπε

Αυτή είναι η έκδοση για tablet ή για androidTV ? Θέλω ποντίκι, δηλαδή, ή όχι;

Αφου ειναι κοκκινη , ειναι για κινητα αρα θες ποντικι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ekkli είπε

Υπάρχει τρόπος να παραγγείλουμε Roku express στην Ελλάδα σήμερα;
Το amazon λέει ακόμα ότι αυτό το αντικείμενο δεν στέλνεται στην Ελλάδα και το ίδιο μου βγάζει και για τους τρίτους πωλητές.

σε κάποια Amazon επιτρέπεται η αποστολή στην Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, paiktaras69 είπε

προς ενημέρωση..... με την https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix/netflix-6-20-0-build-33-31571-release/netflix-6-20-0-build-33-31571-android-apk-download/ τα boxes M8S Pro L- M8S Pro W -M8S Pro +- M8Spro (s912) παίζουν σε ανάλυση 960x540, το δοκίμασα πριν από λίγο στο δικό μου M8Spro (s912). Οπως και να το δεις είναι μία βελτίωση σε σχέση με το default πλέον 854x480

Ευχαριστούμε πολύ. Εμένα δεν έπαιζε καμία έκδοση ουτε σε 854*480, τουλάχιστον αυτή παίζει!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/1/2019 στις 8:21 ΜΜ, villasg είπε

Αφου ειναι κοκκινη , ειναι για κινητα αρα θες ποντικι

Δεν μου παίζει. Δε μου ανοίγει καν. 

Μενει στο κόκκινο NΕΤFLIX και κολλάει εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια έχω παραγγείλει ένα  X96 MAX 32GB tv box αποκλειστικά για χρήση Νetflix. Μίλησα με το κατάστημα και μου είπαν οτι δεν υποστήριζει το netflix native και οτι θέλει download το apk αλλά δεν με ενημέρωσαν οτι υπάρχει πιθανότητα να μην έχει hd εικόνα και οτι μπορεί να χρειαστώ air mouse για πλοήγηση. Επειδή η παραγγελεία εκκρεμεί ακομά και επειδή είναι για συνάδελφο θα ήθελα να με ενημερώσει αν κάποιος ξέρει για το συγκεκριμένο η για παρόμοια box με s905X αν θα παίζει απροβλημάτιστα με το χειρηστήριο που δίνεται και σε HD εικόνα.Αλλίως να ακυρώσω την παραγγελεία όσο προλαβαίνω γιατί είναι κρίμα τα 80Ε..Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...