Προς το περιεχόμενο

Εξαπάτηση σε αγγελία


ssotoss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι πολύπλοκο κάποιες φορές το θέμα αγγελιών αν δεν εισαι απο κοντά και χέρι-χέρι με φοβήζει η φάση κατάθεση σε λογαριασμό και δεν το εχω επιχειρήσει έτσι ποτέ.

αλλα οκ απο την άλλη αφου σας έκατσε η στραβή και τρέχετε (δε ξέρω για ποσα € ειναι η ζημια και αν αξίζει) αν ψήνεστε να τον βρείτε τραβήχτε του μια μύνυση του καραγκιοζάκου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γωρίζει κάποιος να μου πει ποιο είναι το αποτέλεσμα όταν ένα μέλος σε έχει αποκλείσει; Δεν μπορείς να δεις τίποτα γι αυτόν; Ποστς, αγγελίες, προφίλ; Αν ένας απατεώνας νομίζει ότι θα ξεφύγει απλώς με έναν αποκλεισμό και ότι θα συνεχίσει να εξαπατά και άλλους, είναι γελασμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ssotoss είπε

Γωρίζει κάποιος να μου πει ποιο είναι το αποτέλεσμα όταν ένα μέλος σε έχει αποκλείσει; Δεν μπορείς να δεις τίποτα γι αυτόν; Ποστς, αγγελίες, προφίλ; Αν ένας απατεώνας νομίζει ότι θα ξεφύγει απλώς με έναν αποκλεισμό και ότι θα συνεχίσει να εξαπατά και άλλους, είναι γελασμένος.

Δε μπορεις να του στειλεις προσωπικο μηνυμα και δε βλεπει τι γραφεις στο φορουμ.

Εσυ θα βλεπεις τι γραφει.Δε δουλευει και τοσο καλα ο "αποκλεισμος χρηστη" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, webparts είπε

Δε μπορεις να του στειλεις προσωπικο μηνυμα και δε βλεπει τι γραφεις στο φορουμ.

Εσυ θα βλεπεις τι γραφει.Δε δουλευει και τοσο καλα ο "αποκλεισμος χρηστη" .

Αυτός μπορεί να μου στείλει μήνυμα; Τις αγγελίες που τυχόν βάζει θα τις βλέπω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, ssotoss είπε

Αυτός μπορεί να μου στείλει μήνυμα; Τις αγγελίες που τυχόν βάζει θα τις βλέπω;

Δεν ξερω,αν θες σε κανω block και δοκιμαζουμε αυριο που θα ξαναμπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, webparts είπε

Δεν ξερω,αν θες σε κανω block και δοκιμαζουμε αυριο που θα ξαναμπω.

οκ, μπλόκαρέ με για μια μέρα, σ ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, webparts είπε

Δεν ξερω,αν θες σε κανω block και δοκιμαζουμε αυριο που θα ξαναμπω.

Σε εχω μπλοκαρει σε ολα,κανε τα τεστ σου,δες τις αγγελιες μου κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το προφίλ σου βλέπω και τις αξιολογήσεις και τη δραστηριότητά σου.  Προσωπικό μήνυμα δεν γίνεται να σου στείλω. Μάλλον έχει μπαναριστεί απ το φόρουμ ο απατεώνας.

Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει ακομα μια απατεωνια που κανουν αυτοι συνηθως οι τυποι ,σου δινουν λογαριασμο τραπεζικο τριτου που εχουν συμφωνησει για να τους στειλει ενα αντικειμενο ,εσυ ριχνεις τα λεφτα τσιμπα αυτος το αντικειμενο και μην το ειδατε το ατομο. και μετα για να εντοπιστει ο τυπας θελει ολοκληρη διαδικασια γιατι μπορει να το παρει μεσα απο κανενα καταστημα κουριερ με ελλιπη ελεγχο και ψευδη στοιχεια κλπ κλπ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το είχα σκεφτεί αυτό. Τριγωνική απάτη. Πως μπορεί κανείς να προστατευτεί από κάτι τέτοιο; Κατέβα κάτω και κάνουμε βίντεο κλήση ενώ μου δείχνεις την διεύθυνση σου και κρατάς το βιβλιάριο του λογαριασμού σου να το βλέπω; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, forgotten είπε

υπαρχει ακομα μια απατεωνια που κανουν αυτοι συνηθως οι τυποι ,σου δινουν λογαριασμο τραπεζικο τριτου που εχουν συμφωνησει για να τους στειλει ενα αντικειμενο ,εσυ ριχνεις τα λεφτα τσιμπα αυτος το αντικειμενο και μην το ειδατε το ατομο. και μετα για να εντοπιστει ο τυπας θελει ολοκληρη διαδικασια γιατι μπορει να το παρει μεσα απο κανενα καταστημα κουριερ με ελλιπη ελεγχο και ψευδη στοιχεια κλπ κλπ

Λαμογια επιπεδου οι ελληνες.Κριμα που δε διοχετευουν τοση  εφευρετικοτητα για καλο σκοπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...