Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Αν και μου φαίνεται κάπως αυτό... Άλλα τέλος πάντων...

 

Σας παρακαλώ πολύ, το insomnia.gr και τα μάτια σας! 

Είναι το σπίτι μου απ΄το 2009 και μετά.(τότε το ανακάλυψα :D )

 

 

Υ,γ, Όλη μέρα, μέσα στο insomnia.gr είμαι! :P

Y.γ. 2 Την λατρεύω αυτήν την μασκότ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καταλαβαίνετε φαντάζομαι πως το αισθητικό κομμάτι έχει κλείσει εδώ και καιρό. Όποτε δεν έχει νόημα να προτείνει ο καθένας την εμφάνιση που θα προτιμούσε! :P

 

Που και ανοιχτή ψηφοφορία να κάναμε πάλι δεν θα υπήρχε περίπτωση να συμφωνήσουμε όλοι σε κάτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώρις να ακολουθώ τις ενημερώσεις περί ανανέωσης,πρίν λίγες μέρες αναλογίστηκα ότι μια ανανέωση θα ήταν χρήσιμη και απαραίτητη :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνετε φαντάζομαι πως το αισθητικό κομμάτι έχει κλείσει εδώ και καιρό. Όποτε δεν έχει νόημα να προτείνει ο καθένας την εμφάνιση που θα προτιμούσε! :P

 

Που και ανοιχτή ψηφοφορία να κάναμε πάλι δεν θα υπήρχε περίπτωση να συμφωνήσουμε όλοι σε κάτι.

 

ε δειξτε μας ενα screenshot ντε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την ταπεινή μου γνώμη πρέπει να γίνουν τα εξής:

 

1) Διατήρηση του ιστορικού πλέον logo σας

 

2) Στις αγγελίες στις μάρκες των smartphones να προσθέσετε το Xiaomi και το Meizu και επίσης να δημιουργηθουν και άλλες κατηγορίες σε κάποια αντικείμενα

 

3) Επιλογή για Dark theme

 

4) Σε κάθε άρθρο σας να υπάρχει ένα κουμπί like/dislike ώστε εμείς τα μέλη να ψηφίζουμε αν μας άρεσε η όχι

 

5) Ελπίζω να δημιουργήσετε exit pols ώστε να ψιφηζουν τα μέλη διάφορα τεχνολογικά θέματα (π.χ. ανάπτυξη τεχνητής νοημοσύνης, αν θα αγοράσουμε το νέο μοντέλο η αν θα κάνουμε αναβάθμιση)

 

Πιστεύω ότι τα παραπάνω θα τα ζητάει πολύς κόσμος και θα αναβαθμίσουν το site σας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ που τα λεμε, μια χαρά δουλευει το site, άλλα μια ανανέωση δε βλάπτει, ειδικά εφόσον προσθέτει σε λειτουργικότητα!!!

 

Άντε, με το καλό λοιπόν!!  Περιμένουμε!

 

P.S. Τα screenshots, είναι πραγματικά απο το νέο insomnia? 

Μου μοιάζει με purity iii variation, η κανω λάθος?? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...