Προς το περιεχόμενο

Amazon Echo/Dot/Plus/FireTV @ WorldShop Lufthansa [ΤΕΛΟΣ]


geofak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν είναι να φύγουμε από την προσφορά αυτή μπορούμε να παμε σε άλλο μηχάνημα..

Πχ το roku ultra

Έχω την εντύπωση ότι ξεπερνάς ότι προβλήματα μπορεί να συναντήσει το amazon στικ και ας έχει και λιγότερη μνήμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά είμαι ένα βήμα πριν αγοράσω το Roku Premiere+ αλλα δεν βρίσκω χαρακτηριστικά του, εκτός ότι είναι τετραπύρηνος. Πόσοι ram και rom έχει?  Roku Premiere+. 

https://www.roku.com/en-ca/products/roku-premiere-plus

Μ'ηπως όμως τελικά δεν αξίζει να δώσω τόσα χρήματα στο φινάλε γιατί τον θέλω κυρίως για το netflix και τίποτα αλλά ψιλολόγια. Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο?

Επεξ/σία από phoenix11480
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, alexxkidd31 είπε

Και, εάν επιτρέπεται, ποσό κόστισε συνολικά η όλη διαδικασία, διεύθυνσης/αγοράς/αποστολής και πόσο καιρό έκανε να έρθει;

απο δευτερα μαλλον θα μου το στειλουν γιατι εχθες πηγε στην αποθηκη τους...τωρα τα εξοδα αποστολης,επειδη ειχα και αλλα προιοντα απο αμαζον,ειναι στα 14,43 ευρω με Czech Post - Registered Mail..επισης επειδη δεν την εχω ξαναχρησιμοποιησει,επελεξα με χρεωση 2 ευρω να μου στειλουν μια φωτο απο τα προιοντα που παρελαβαν απο αμαζον για να ειμαι σιγουρος.δες και το price list που εχουνε..η εγγραφη ειναι δωρεαν..δεν τους κανω διαφημιση,πρωτη φορα χρησιμοποιω την υπηρεσια και σιγουρα θα υπαρχουν και αλλες υπηρεσιες σαν αυτη.

456.PNG

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδιά δεν ξέρω για εσάς, αλλά εμένα τα dot(2) που μου στείλανε, ήτανε γερμανικά.Κουτί/οδηγίες στα γερμανικά, και μόλις τα άνοιξα γερμανικά μιλούσανε.Αν τα πλήρωνα κιόλας δλδ( :P ), θα ζητούσα κανά partial refund, αφού στο help desk μου είχαν διευκρινήσει ότι είναι international

Επεξ/σία από hara75gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hara75gr είπε

παιδιά δεν ξέρω για εσάς, αλλά εμένα τα dot(2) που μου στείλανε, ήτανε γερμανικά.Κουτί/οδηγίες στα γερμανικά, και μόλις τα άνοιξα γερμανικά μιλούσανε.Αν τα πλήρωνα κιόλας δλδ( :P ), θα ζητούσα κανά partial refund, αφού στο help desk μου είχαν διευκρινήσει ότι είναι international

και εμενα , αλλα οταν κατεβασεις το app στο κινητο και κανεις τις ρυθμισεις σου θα παει στα αγγλικα , οποτε ξεχνα το refund :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, hara75gr είπε

παιδιά δεν ξέρω για εσάς, αλλά εμένα τα dot(2) που μου στείλανε, ήτανε γερμανικά.Κουτί/οδηγίες στα γερμανικά, και μόλις τα άνοιξα γερμανικά μιλούσανε.Αν τα πλήρωνα κιόλας δλδ( :P ), θα ζητούσα κανά partial refund, αφού στο help desk μου είχαν διευκρινήσει ότι είναι international

 

21 ώρες πριν, stefanosnik είπε

και εμενα , αλλα οταν κατεβασεις το app στο κινητο και κανεις τις ρυθμισεις σου θα παει στα αγγλικα , οποτε ξεχνα το refund :P

ΔΕΝ είναι Γερμανικά , πηγαίνετε στις ρυθμίσεις και αλλάξτε Γλώσσα. Τα κουτιά και τα χαρτιά που σας έστειλαν είναι στα Γερμανικά γιατί  αρχικά  προορίζονταν  για τη γερμανική αγορά.

Πρώτη γλώσσα που σας έβγαλε ήταν τα Γερμανικά όταν κάνατε setup και από κάτω είχε και τις άλλες.  

Μην ζητάτε refund επειδή πατάτε next, next next χωρίς να διαβάζεται. 

Επεξ/σία από stroumfita2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μα είπα

1 ώρα πριν, hara75gr είπε

Αν τα πλήρωνα κιόλας δλδ( :P ), θα ζητούσα κανά partial refund

οπότε, τι refund να ζητήσω από μηδενική χρέωση?;)Το setup το έχω κάνει και δουλεύει μια χαρά, απλά στην αρχή τρόμαξα με τη γερμανίδα Alexa:P

Επεξ/σία από hara75gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα παραγγελία με παραλαβή από το αεροδρόμιο στο Μόναχο ένα firestick. Το χρειάζομαι για να έχω greek subs στο Netflix. Υποθέτω αφού έχει και υποστήριξη Alexa, το dot που περιμένω μου είναι ψιλοάχρηστο ή όχι; (το dot θέλω να το συνδέσω με τον ενισχυτή για να ελέγχω τηλεόραση κλπ με φωνητικές εντολές)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Zus είπε

Έβαλα παραγγελία με παραλαβή από το αεροδρόμιο στο Μόναχο ένα firestick. Το χρειάζομαι για να έχω greek subs στο Netflix. Υποθέτω αφού έχει και υποστήριξη Alexa, το dot που περιμένω μου είναι ψιλοάχρηστο ή όχι; (το dot θέλω να το συνδέσω με τον ενισχυτή για να ελέγχω τηλεόραση κλπ με φωνητικές εντολές)

Τι μαρκα τηλεοραση εχει,ο ενισχυης σου υποσρηριζει bt? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kont είπε

με χρεωσαν ξανά κανονικά

 

1 ώρα πριν, gpapadakis είπε

Και σε μενα χρεωθηκε η καρτα για το stick. Σιγα μη το ξεχνουσαν οι γερμανοι.

 

1 ώρα πριν, deschri είπε

Και σε μενα χρεωθηκε την Παρασκευή η καρτα κανονικα. 

Και σε μένα χρεώθηκε κανονικά, αλλά ήθελα να ήξερα αν κάποια κάρτα ήταν προπληρωμένη χωρίς να έχει πλέον υπόλοιπο ή ο λογαριασμός δεν είχε άλλα χρήματα, τι θα έπαιρναν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...