Προς το περιεχόμενο

Είναι το iPhone X μία απογοήτευση; Αυτό πιστεύουν επενδυτές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως εγω αν και ειμαι πιστος στην samsung.Πιστευω η apple εκανε μια παρα πολυ καλη κινηση με το iphone x καιρος ειναι να ξεφορτωθει το απαρχαιωμενο design που ειχε τοσα χρονια.Ναι μεν ειναι ακριβο αλλα τα κινητα της παντα ηταν ακριβα οποτε τιποτα καινουργιο ουτε επεξεργαστικη ισχυ τους λειπει ουτε καμερα ουτε μπαταρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε δανεικα πηρα απο την πεθερα μου, το παλιο μου κινητο πουληθηκε για πλακα 700€ (iphone 7plus 256gb)

Την απωλεια απο την αγορα του 7plus δεν την υπολογιζεις στο συνολικο κοστος του iphone x?Δεν νομιζω το 7 plus 256gb να το αγορασες στα 700ευρω(με θηκες,τζαμακια κλπ)για να μην εχεις καθολου χασουρα ακομα και λιγο καιρο να το ειχες.

 ουτε επεξεργαστικη ισχυ τους λειπει, ουτε καμερα, ουτε μπαταρια.

Για το τελευταιο μην εισαι τοσο σιγουρος γιατι δεν διαβαζω και τα καλυτερα για την μπαταρια του.

Χειροτερη και απο του 8 plus βλεπω να ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοι εχει πλακα που ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ δε καταλαβαινετε. Γιατι αν οντως δεν καταλαβαινετε υπαρχει προβλημα.

 

Το προβλημα του Fotis, το δικο μου (που δεν εχω iphone) και αλλων παιδιων που συμπαθουν την apple ειναι το ανελεητο τρολαρισμα που πεφτει στα θρεντ της.

 

Δε χρειαζεται να μιλησω εξ' ονοματος κανενος απλα εχουμε ιδιες αποψεις γι αυτο και ειπα να ποσταρω.

 

Ο Fotis δεν αναφερεται σε ανθρωπους με χ ψ οικονομικη κατασταση που απλα δε μπορουν ή δε θελουν ν αγορασουν το καθε iphone.

Ο κοπος και τα χρηματα ειναι αξια σεβασμου και φυσικα δε χλευαζονται!

 

Αναφερεται (κι εγω οσες φορες εχω ποσταρει) σε αυτους που μπαινουν και βγαζουν χολη, που κακοπραιρετα τρολαρουν. Η κριτικη ειναι καλοδεχουμενη, αυτοι ομως που μπαινουν και εχουν τη συγκεκριμενη συμπεριφορα ειναι οι κλασσικοι "οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια".

 

Ps:

Δε συγκρατησα ποιος εγραψε οτι ο Fotis ειναι ενα πιτσιρικι που πουλαει μουρη με iphone , να σαι καλα οποιος κι αν εισαι εκανες επικο ποστ θα γελαω ολο το '18.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι αφορα την Apple εδω μεσα εχει καταντησει "θα φωναξω τον μεγαλο μου αδερφο να σε δειρει. Εγω θα φωναξω τον μπαμπα μου"

 

Δεν φτανει μονο να μπορεις να εχεις κατι πρεπει και να το θελεις.

Για αυτους που πιστευουν οτι για να μην εχεις Apple εισαι φτωχαδακι.

 

Εμενα για αναβαθμιση υπολογιστη για ενα nuc και εναν φακο που πηρα για την Α6000 μου εφυγαν 2000 θα μπορουσα να παρω δυο Χ να τα βγαζω απο τις τσεπες οπως βγαζει τα κουμπουρια ο Λουκυ Λουκ :lol: :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοι εχει πλακα που ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΙ δε καταλαβαινετε. Γιατι αν οντως δεν καταλαβαινετε υπαρχει προβλημα.

 

Το προβλημα του Fotis, το δικο μου (που δεν εχω iphone) και αλλων παιδιων που συμπαθουν την apple ειναι το ανελεητο τρολαρισμα που πεφτει στα θρεντ της.

 

Δε χρειαζεται να μιλησω εξ' ονοματος κανενος απλα εχουμε ιδιες αποψεις γι αυτο και ειπα να ποσταρω.

 

Ο Fotis δεν αναφερεται σε ανθρωπους με χ ψ οικονομικη κατασταση που απλα δε μπορουν ή δε θελουν ν αγορασουν το καθε iphone.

Ο κοπος και τα χρηματα ειναι αξια σεβασμου και φυσικα δε χλευαζονται!

 

Αναφερεται (κι εγω οσες φορες εχω ποσταρει) σε αυτους που μπαινουν και βγαζουν χολη, που κακοπραιρετα τρολαρουν. Η κριτικη ειναι καλοδεχουμενη, αυτοι ομως που μπαινουν και εχουν τη συγκεκριμενη συμπεριφορα ειναι οι κλασσικοι "οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια".

 

Ps:

Δε συγκρατησα ποιος εγραψε οτι ο Fotis ειναι ενα πιτσιρικι που πουλαει μουρη με iphone , να σαι καλα οποιος κι αν εισαι εκανες επικο ποστ θα γελαω ολο το '18.

Νομιζω μετα απο αυτη την τοποθετηση μπορει να κλειδωθει το thread...τον Fotis δεν θα τον πιανετε στο στομα σας φτωχαδακια! :-D

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε δανεικα πηρα απο την πεθερα μου, το παλιο μου κινητο πουληθηκε για πλακα 700€ (iphone 7plus 256gb), το τιμολογιο δικαιολογειται απο την εταιρεια για χρηση κινητου. Κατι αλλο γραφικε hater; Που θα μας κανεις και ελεγχο για το τι θα αγορασουμε και εχεις το θρασσος να ειρωνευεσαι πισω απο ενα πληκτρολογιο και χωρις να με ξερεις.και θες να την επιβαλλεις την αποψη σου κιολας επηρεαζοντας τους αλλους. Αντε πηγαινε να δεις αν ερχομαι. Γραφικε

Ναι, δικαιολογειται, iPhone X. Λογιστης ειμαι, για πες...

 

Κανενα ελεγχο δεν εκανα ουτε σου ειπα τι να αγορασεις και τι οχι, ουτε σου επεβαλα την αποψη μου. Μαλιστα, ουτε καν παραθεση σε εκανα, οποτε πως θα μπροουσα να σου επιβαλλω το οτιδηποτε χωρις καν να σου μιλαω? Hater τινος πραματος ειμαι? Α ναι, ξεχασα, σε ζηλευω γιατι δεν εχω να αγορασω iPhone. Η μαλλον, δεν εχω πεθερα να μου δανεισει. Κριμα σε εμας τους ανυπαντρους :P

Ο Fotis δεν αναφερεται σε ανθρωπους με χ ψ οικονομικη κατασταση που απλα δε μπορουν ή δε θελουν ν αγορασουν το καθε iphone.

Ο κοπος και τα χρηματα ειναι αξια σεβασμου και φυσικα δε χλευαζονται!

 

Αναφερεται (κι εγω οσες φορες εχω ποσταρει) σε αυτους που μπαινουν και βγαζουν χολη, που κακοπραιρετα τρολαρουν. Η κριτικη ειναι καλοδεχουμενη, αυτοι ομως που μπαινουν και εχουν τη συγκεκριμενη συμπεριφορα ειναι οι κλασσικοι "οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια".

Σε ολα εξω επεσες ομως. Ουτε χολη για το iphone εβγαλα (δες τα ποστ μου αλλωστε), ουτε η οικονομικη δυνατοτητα μου λειπει να το αγορασω, αλλα παρολαυτα κραζει ο fotis. Με εβαλε μαλιστα να του βγαλω φωτο αποδειξεις αγορας και hardware για να δει αν οντως την εχω πιο μεγαλη...

 

Βεβαια τον καταλαβαινω. Σου λεει τωρα, αν ειχε 3 1080ti θα τις ειχε βαλει στην υπογραφη του να πουλαει μουρη, αφου δεν τις εχει βαλει σημαινει οτι δεν εχει και λεει ψεμματα. Δυστηχως ομως δεν ειμαστε ολοι "μπουρτζοποζερια" οπως ειπε καποιος 2 σελιδες πισω.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταλλαζω την πεθερα μου με iphone X

 

Αντε με το 6

Κανενα 5αρι δινει κανεις;

Ελα δωστε 4αρι τωρα που γυριζει

 

:D :cry: :lol: :P

Ζητα της δανεικα. Πουλα και παλια πραματεια μπας και καταφερεις να το αγορασεις. Μετα θα εχεις και τον αερα του ασυμβιβαστου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

meanwhile πολλοι απο τους κατα φαντασιαν φραγκατους δω μεσα ,παιζει να βγουνε για καλαντα για να βγαλουν καμια μπαταρια 

Νταξει οι περισσοτεροι εδω μεσα pc enthusiasts ειμαστε και εχουμε σκασει καμποσα χιλιαρικα σε τεχνολογια, δεν νομιζω να ειναι μεγαλη η μεριδα που "πειναει". Αυτα τα φανταζονται κατι περιεργοι, που επειδη δεν εχουν ολοι iphone X νομιζουν οτι δεν μπορουν και να το αγορασουν. Δηλαδη με την ιδια λογικη εγω ζηλευω και τα miaoximi των 200€ γιατι εχω μια αηδια της lenovo που κανει 50€ (η 70€, w/e)

 

Eιναι τραγικο βεβαια, γιατι την ιδια στιγμη που ψαχνω να αγορασω την 5η καρτα γραφικων μου στα 800€ ο αλλος μου λεει ζηλευω το iPhone του....τι να πεις, αβυσσος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...