Προς το περιεχόμενο

Είναι το iPhone X μία απογοήτευση; Αυτό πιστεύουν επενδυτές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας μην τον αδικούμε, μπορεί να έκανε καμιά εκδούλεψη στην πεθερούλα του και να τα κέρδισε με το ... σπαθί του :D :D :D :D :D

Φιλε ετσι οπως το γραφεις το κανεις να φαινεται ακομα χειροτερο....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Παίζει όμως πολύ το 960€. Χωρίς ΦΠΑ το οποίο βασικά επιστρέφεται μετά από 4 μήνες. Το παίρνεις στην επωνυμία επιχείρηση ενός δικού σου σχετικού επαγγέλματος και το κρατάς εσυ..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ερωτηματικο στον τιτλο δεν χρειαζεται!

δυστυχως οι εταιριες (οχι μονο η apple) εχουν επιδοθει σε αγωνα δρομου να βγαζουν νεα προιοντα (καθε μηνα) αλλαζοντας 1-2 πραγματακια για να πουλανε παντα καινουργια gadgetakia χωρις ουσιαστικες αλλαγες!

αλλα δεν φταινε αυτες, καλα κανουν αφου αυτο πουλαει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει όμως πολύ το 960€. Χωρίς ΦΠΑ το οποίο βασικά επιστρέφεται μετά από 4 μήνες. Το παίρνεις στην επωνυμία επιχείρηση ενός δικού σου σχετικού επαγγέλματος και το κρατάς εσυ..!

Πλέον το παίρνεις απευθείας χωρίς ΦΠΑ, όχι με συμψηφισμό κλπ.

 

Εμένα μου έκανε εντύπωση το άρθρο, είχα μείνει στο ότι γίνεται χαμος, δεν το βρίσκεις κλπ.

 

Γενικά ελπίζω να είναι ευχαριστημένοι οι κάτοχοι και να μη το μετάνιωσαν (τουλάχιστον όσοι ζορίστηκαν για να το πάρουν) αλλά αυτό που έχω δει προσωπικά είναι ότι ο ενθουσιασμός από τα καινούργια κινητά σε λίγες μέρες περνάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://el.wikipedia.org/wiki/Νόμος_της_προσφοράς_και_της_ζήτησης

 

Για αναλυσέ το πρακτικά στην τιμή του Iphone X δάσκαλε... :-D  :-D  :-D  :-D

 

Παιδί μ', πιο πρακτικό από το "το θένε τόσοι και δίνουν μέχρι τόσα για να το παρ'ν" δεν έχω την δυνατότητα να στο κάνω. Στο Jumbo έχει κάτι τουβλάκια πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τοσο "σπρώξιμο" μέρα νύχτα και δεν τραβάει όσο θα θέλανε. Πανάκριβο, άσχημο και μη καινοτόμο, μια απο τα ίδια. Ελπίζω να τους γίνει μαθημα. Κάτοχος iphone απο το 2008 και για πρωτη φορά δεν προχώρησα σε αναβάθμιση συσκευής

Η τιμή παράλογη αλλά εσύ δηλαδή 6/6s/7 έβλεπες καινοτομίες και στο Χ δεν είδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λένε οι επενδυτές αλλά το γεγονός ότι δεν υπάρχει από την μέρα κυκλοφορίας του μέχρι σήμερα ετοιμοπαράδοτο iPhone X μου λέει πολλά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδί μ', πιο πρακτικό από το "το θένε τόσοι και δίνουν μέχρι τόσα για να το παρ'ν" δεν έχω την δυνατότητα να στο κάνω. Στο Jumbo έχει κάτι τουβλάκια πάντως.

Απο πού κατέβηκες;

Δεν ξέρω τι λένε οι επενδυτές αλλά το γεγονός ότι δεν υπάρχει από την μέρα κυκλοφορίας του μέχρι σήμερα ετοιμοπαράδοτο iPhone X μου λέει πολλά.

Ίσως διότι η apple έβγαλε και περιορισμένο αριθμό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθα μόνο για τα σχόλια - δεν διάβασα το άρθρο

Συγχωρεισαι γιατι εισαι Παναθηναικος (και δεν αντεχουμε αλλες πικρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...