Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, possiz είπε

Πιθανά 0 γραμμές. Εδώ πουλάνε themes με 30$ έτοιμα. 

https://www.ipsfocus.com/themes/

ωραίο το uniform! Με το παλιό logo του insomnia ήταν έτοιμο! Δεν ήθελε τπτ άλλο! 

https://www.ipsfocus.com/themes/uniform/

αν τελικά αλλάξετε template/χρώματα, ρίξτε μια ματιά παρακαλώ.

Επεξ/σία από keysmith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
1 minute ago, odys03 said:

Φαντάσου έχεις 27 ίντσες! Και αναγκάζεσαι να κάνεις και zoom out.

Δεν έχουν σχέση οι ίντσες αλλά η ανάλυση... :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά κ καλή χρόνια !! Πολύ ωραίο το πως αναδομησατε το site , απλά έχω να κάνω μια ερώτηση.. 

 

Η εφαρμογή του iOS πλέον καταργείται ή θα δουλέψει ξανά ; Το λέω επειδή δε μου κάνει πλέον σύνδεση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, shogohanz said:

Χρόνια πολλά κ καλή χρόνια !! Πολύ ωραίο το πως αναδομησατε το site , απλά έχω να κάνω μια ερώτηση.. 

Η εφαρμογή του iOS πλέον καταργείται ή θα δουλέψει ξανά ; Το λέω επειδή δε μου κάνει πλέον σύνδεση..

 

'''Η αναβαθμισμένη εμπειρία χρήσης του νέου responsive site είναι ο λόγος που έχουμε παγώσει την ανάπτυξη εφαρμογής για το Android και αποσύρουμε από σήμερα την υπάρχουσα για το iPhone, με τη λειτουργία της να σταματά μόλις το νέο site βγει στον αέρα. ''

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/2/2018 στις 5:56 ΜΜ, gsarig είπε

Προστέθηκε το σκοτεινό θέμα. Μπορείτε να το ενεργοποιήσετε από το footer -> Θέμα -> Insomnia Dark.

dark-skin.png

ουφ ευτυχώς το προσθέσατε.
Πάμε για επόμενη αλλαγή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και  χρονια πολλά!
Μια  ερώτηση στις  αγγελειες ετσι  οπως ειναι τώρα  ο Πωλητής αξιολογει  τον  αγοραστή.Πώς γινεται  μεσα απο την ιδια  αγγελεια  και  ο  αγοραστης να  αξιολογήσει  τον  πωλητή;Υπάρχει  τρόπος,  ή ειναι κατι  που  δεν υπάρχει  ακομα,  και θα  προστεθει;

Ευχαριστώ  πολυ  και  καλή  χρονια  και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Unabomber είπε

'''Η αναβαθμισμένη εμπειρία χρήσης του νέου responsive site είναι ο λόγος που έχουμε παγώσει την ανάπτυξη εφαρμογής για το Android και αποσύρουμε από σήμερα την υπάρχουσα για το iPhone, με τη λειτουργία της να σταματά μόλις το νέο site βγει στον αέρα. ''

Οκ .. αυτό δεν το είχα διαβάσει .. μακάρι να φτιάξουν στο μέλλον μια εφαρμογή , γιατι διευκολύνει αρκετά. 

Ευχαριστω πολύ για την απάντηση .. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Abudi είπε

Εμένα κάποια στιγμή μου εμφάνισε το Insomnia κανονικά αλλά πάνω-πάνω είχε ένα banner που έγραφε "This community is offline. You have permission blah blah". Κάτι τέτοιο. Δυστυχώς δεν τράβηξα screenshot

Εγω τωρα βλεπω τις παλιες μου αγγελιες και το κομματι του forum που λεγεται "Οι ανανεωσεις μου"!

 

Βεβαια οταν παω να αλλαξω σελιδα δεν λειτουργει καθως δεν βλεπω και με την τελευταια μου αγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Heybro είπε

Δεν είναι και πολύ dark βέβαια. 

σίγουρα!
Αλλά από το τίποτα..
Η θέση που γράφουμε και διαβάζουμε,πρέπει να γίνει ακόμα πιο γκρι! Και το background όπως είπες,να γίνει ακόμα πιο σκούρο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ακόμη τεράστιο πρόβλημα. Όταν πατάμε να μπούμε σε ένα θέμα δεν μας πάει στο τελευταίο μη αναγνωσμένο μήνυμα αλλά η θα πάει στην πρώτη σελίδα του θέματος η στην τελευταία και έτσι μπορεί να χάσουμε πολλά μηνύματα που δεν διαβάσαμε. Στον υπολογιστή πάει στο κινητό όχι εκεί υπάρχουν τα πολλά θέματα. 

1 λεπτό πριν, xtrmsnpr είπε

σίγουρα!
Αλλά από το τίποτα..
Η θέση που γράφουμε και διαβάζουμε,πρέπει να γίνει ακόμα πιο γκρι! Και το background όπως είπες,να γίνει ακόμα πιο σκούρο!

Πρέπει να φτιαχτούν πολλά ακόμα κυρίως στο mobile view μας έχουν βγει τα μάτια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, Heybro said:

Ένα ακόμη τεράστιο πρόβλημα. Όταν πατάμε να μπούμε σε ένα θέμα δεν μας πάει στο τελευταίο μη αναγνωσμένο μήνυμα αλλά η θα πάει στην πρώτη σελίδα του θέματος η στην τελευταία και έτσι μπορεί να χάσουμε πολλά μηνύματα που δεν διαβάσαμε. Στον υπολογιστή πάει στο κινητό όχι εκεί υπάρχουν τα πολλά θέματα.

Γιατί δεν πατάς την κίτρινη τελεία (ή αστέρι) που είναι στα αριστερά του τίτλου?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ThReSh είπε

Γιατί δεν πατάς την κίτρινη τελεία (ή αστέρι) που είναι στα αριστερά του τίτλου?

Ναι αυτό φαίνεται να σε πηγαίνει στο πρώτο μη αναγνωσμένο δεν το ήξερα να σε καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...