Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ταχύτητα, η απόκριση στην πληκτρολόγηση, δεν παλεύετε...1.000 φορές η εφαρμογή ασύγκριτα καλύτερη. Δυστηχώς δεν μπορώ να διαβάσω και να σχολιάσω κάποιο άρθρο... με απωθεί στο να μείνω...κρίμα... ενεργοποιήστε πάλι την εφαρμογή, εάν και είναι δύσκολο αλλά τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό παιδιά ήταν προσωρινό bug η ban; :P

 

Μου το έβγαλε για κανένα 5 λεπτό

 

 

Screenshot_20180104-050406.jpg

Επεξ/σία από solidsnake222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Κι εμένα με τρόμαξε. :P

Γιατί σε τρόμαξε έχεις λερωμενη την φωλια σου;  :P

Για να στο έβγαλε και εσένα, bug θα ήταν η κάνουν καμία εργασία οι διαχειριστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και νόμιζα αρχικά ότι είχαν banαρει μόνο εμένα! Λέω κ εγώ τι γίνεται; Είπα ότι μου αρέσει η νέα εμφάνιση του site και με έδιωξαν για παραδειγματισμο;; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 hours ago, infin1tyGR said:

Κι εμένα με τρόμαξε. :P

Εμένα με τρόμαξε χθες το απόγευμα η "ολιγοδευτερόλεπτη" πρόσβαση σε moderation panel :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρά πολύ χαοτικό και άσπρο... Οι γραμματοσειρές είναι αρκετά μεγάλες σε σχέση με την προηγούμενη εμφάνιση του Insomnia οπότε η διαφορά παλιού~ νέου όχι μόνο ξενιζει αλλά και απόθαρρύνει ....

 

Κάποια οριοθέτηση με πλαίσια θα βοηθούσε σίγουρα και πιο μικρές γραμματοσειρές επίσης...!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Εμένα με τρόμαξε χθες το απόγευμα η "ολιγοδευτερόλεπτη" πρόσβαση σε moderation panel :P

Tell us what you saw @ThReSh ... lol! Και παλι ειναι ολα οκ?

Ειδα καποιες αλλαγες στην αρχικη ή ειναι η ιδεα μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το scrolling σε mobile μορφή του site είναι τουλάχιστον τραγικό... Οσο κάνεις scroll up or down να διαβάσεις εξαφανίζεται όλη η οθόνη για να επανέλθει μετά από λίγο αφού το έχεις αφήσει σε σταθερό σημείο.... Ελπίζω να φτιάξει σύντομα... Επίσης ειναι ολα πιο "μακριά" το ενα απο το άλλο κάπως "εκτος οπτικού πεδίου" αν μπορώ να το εκφράσω ετσι.. και αποθαρρυνει κόσμο απο το να περιηγηθεί αρκετή ώρα μέσα στο φόρουμ.. Όπως και το typing ειναι εξαιρετικά αργό.. 

Hoping for the best..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, panoc said:

Για πια οθονη απο ολες? 20", 23? 24? 27? 32?

Αναλυση ? 1080p? 1440p ?1366p?

Στη δικη μου 2560Χ1400 πιανει ακριβως το 50% τουθ πλατους. Σε 1080p ειναι καπου στο 65-70%

Σιγουρα υποφερουν τα λαπτοπ με τα σαπια μονιτορ 1366p.

Edit

Παντα μπορουμε βεβαια να κανουμε zoom-in και zoom-out μια σελιδα..

με το zoom αλλαζει και το μεγεθος των γραμματων (που ειναι οκ,τουλαχιστον εδω που γραφουμε τωρα οχι στην αρχικη σελιδα) οποτε η λυση αυτη δεν παιζει (που και να επαιζε παλι το πλατος που καταλαμβανουν οι λεξεις δεν αλλαζει,παραμενει σιδηροδρομος)

Αυτο που λεει ειναι οτι για να διαβασεις ενα comment ειναι σαν να ακολουθεις τραινο με το βλεμα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

3 minutes ago, Giorgos241 said:

Tell us what you saw @ThReSh ...

Ήταν με το ζόρι 10 secs. Σχεδόν τπτ δεν πρόλαβα να δω... :P

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Giorgos241 είπε

Tell us what you saw @ThReSh ... lol! Και παλι ειναι ολα οκ?

Ειδα καποιες αλλαγες στην αρχικη ή ειναι η ιδεα μου?

Εμένα κάποια στιγμή μου εμφάνισε το Insomnia κανονικά αλλά πάνω-πάνω είχε ένα banner που έγραφε "This community is offline. You have permission blah blah". Κάτι τέτοιο. Δυστυχώς δεν τράβηξα screenshot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...