Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Ar_DiMiS είπε

Καλή χρόνια, χρόνια πολλα σε όλους! Με την εφαρμογή iOS θα γίνει τπτ; Θα λειτουργήσει ξανα; 

Υ.Γ Σορρυ αν εχει ρωτήσει κάποιος άλλος αλλα με iPhone 6 σέρνεται και δεν μπορώ Α διαβάσω πολλα μηνύματα!

Καλά προφανώς και φταίει η μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, slevinkelevra είπε

Yπαρχει και μια ακυρη σκουρα μπαρα απο πανω που δεν κανει τιποτα.

Εκει λογικα πρεπει να εχει μια διαφημιση απο Google , 728px90px φανταζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν εύχομαι καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και καλορίζικο το αναβαθμισμένο forum.

Αν και εκ πρώτης όψεως ούτε εμένα μου αρέσει το εμφανισιακό μέρος του forum , αξίζει ένα μπράβο στα παιδιά που δούλεψαν για αυτή την αναβάθμηση και είμαι σίγουρος οτι από μέρα σε μέρα θα διορθωθούν αρκετά θεματάκια.

Μερικές μόνο επισημάνσεις που θα μπορούσαν να βελτιώσουν το εμφανισιακό όσο και λειτουργικό μέρος :

- Όπως ανέφεραν και πολλοί άλλοι πριν από μένα , η γραμματοσειρά είναι τεράστια και αν συνυπολογίσει κανείς και το τεράστιο κενό μεταξύ των γραμμών , χάνεις πολύ σε οπτική πληροφορία σε σχέση με το προηγούμενο στήσιμο.Εύχομαι να είναι από τα πρώτα πράγματα που ευελπιστώ οτι θα διορθωθούν.

- Εαν υπήρχαν 2-3 επιλογές για themes θα ήταν το ιδανικότερο.Είναι και λίγο οξύμωρο forum όνομα και πράγμα να μην έχει ένα black theme για τους μεταμεσονύκτυους χρήστες.

Η λύση να ανατρέχουμε σε add-on themes των browser για να μην βγάζουμε τα μάτια μας το βράδυ , δεν είναι και η πιο ενδεδειγμένη.

- Παρατήρησα σε όλα τα θέματα , στη δεξιά στήλη που αναφέρει το nickname και την ώρα και ημέρα που έγινε το τελευταίο post , δεν αναφέρετε η ημερομηνία αλλά ένα σκέτο πχ "Παρασκευή στις 12:34μμ" .Θα ήταν προτιμότερο όπως πριν να αναγράφετε ολόκληρη η ημερομηνία πχ 12/12/17 12:34μμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναγράφω ότι μέχρι τώρα δεν έχω πάρει ΚΑΜΙΑ ειδοποίηση από τα θέματα που παρακολουθώ ενώ έχουν γραφτεί πολλά posts.

Ειδικά, από αυτό το thread δεν έχω πάρει ούτε ένα, αν και έχω ξαναγράψει προ 2 ωρών και το button "ειδοποίησέ με ..." είναι ενεργό.

Έχει άλλος το ίδιο πρόβλημα;

Χρειάζεται να κάνω κάτι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια, επιτέλους responsive.

Θα ήταν ωραίο να μάθουμε και κάποιες τεχνικές λεπτομέρειες σχετικά με την αναβάθμιση. Για παράδειγμα στο builtwith.com δείχνει ruby on rails, το οποίο σημαίνει εντελώς νέο backend;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη αρχη και απο εμενα kαι καλη χρονια ...Πιστευω οποια προβληματα θα διορθωθουν ειδικα στην εμφανιση του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη χρονια παιδια το site ειναι σκετη απογοητευση ειλικρινα απο τις χειροτερες δουλειες που ειδα σε site.Ο developer για τα πανυγηρια αυτο δεν ηταν upgrade ηταν downgrade.100 φορες καλυτερο το προηγουμενο.Ειναι σαν κακη αντιγραφη της σελιδας του πλαισιου.Ολα πεταμενα μεσα καλα στις αγγελιες οτι να νε οποιος το φτιαξε.Ας ελπισουμε να φτιαχνουν τα προβληματα και για το θεο φτιαξτε λιγο τα χρωματα το site λεγεται insomnia και βαρανε σαν ψυχιατριο.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι...

Μπαίνοντας από κινητό έχω δυο φιλικές παρατηρήσεις (δεν ξέρω αν τις έχουν αναφέρει άλλοι πιο πριν).

 

Αν σκρολλαρεις μέχρι το τέλος κάποιας σελίδας δεν υπάρχει κάποιο anchor για να σε στείλει στην κορυφή της σελίδας.

 

Ο σχολιασμός βρίσκεται στην κορυφή της σελίδας με αποτέλεσμα να μην μπορείς να βλέπεις τα τελευταία σχόλια στα οποία συνήθως κάποιος απευθύνεται.

Αντε καλή χρόνια σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...