Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
10 λεπτά πριν, makfil είπε

Ξαναγράφω ότι μέχρι τώρα δεν έχω πάρει ΚΑΜΙΑ ειδοποίηση από τα θέματα που παρακολουθώ ενώ έχουν γραφτεί πολλά posts.

Ειδικά, από αυτό το thread δεν έχω πάρει ούτε ένα, αν και έχω ξαναγράψει προ 2 ωρών και το button "ειδοποίησέ με ..." είναι ενεργό.

Έχει άλλος το ίδιο πρόβλημα;

Χρειάζεται να κάνω κάτι;

Λογικά πρέπει να πας τα settings των Notifications και να ρυθμίσεις ότι θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dark mode theme είναι εύκολο να γίνει, χαλαρώστε. Τα παιδιά προφανώς βάλανε προσωπικό κόπο και χρόνο για την υλοποίηση. Σε όλους φαίνεται παράξενο, αλλά θα το συνηθίσουμε. Συγχαρητήρια σε όσους ασχολήθηκαν, καλή χρονιά σε όλους τους υπόλοιπους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ όμορφο το καινούργιο περιβάλλον. Συγχαρητήρια για την ενημέρωση και καλή δύναμη για την συνέχεια στο έργο σας. Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την υπέροχη φιλοξενεί σας και εύχομαι να τα λέμε για πολλά πολλά χρόνια ακόμα μέσα από τον σελίδα insomnia.gr, που τόσο αγαπάμε.  Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία και επαγγελματικές και προσωπικές επιτυχίες.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σας παιδιά! Θερμά συγχαρητήρια για την κίνηση αλλά και για το χρονοδιάγραμμα που τηρήθηκε και απολαμβάνουμε αυτή τη στιγμή ένα πλήρως ανανεωμένο site!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Λογικά πρέπει να πας τα settings των Notifications και να ρυθμίσεις ότι θες...

Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

Εάν εννοείς του forum, έχω ελέγξει ότι, εκτός από όσα είναι κλειστά από τη διαχείριση, όλα τα άλλα στα Γενικά είναι πράσινα.

Υπάρχει μια ενημέρωση με κόκκινο ότι "Οι ειδοποιήσεις υπολογιστή μέσω browser απενεργοποιήθηκαν" αλλά δεν μπόρεσα να βρω λύση στο πρόβλημα αν και δοκίμασα και με Mozilla εκτός από Chrome.

Insomnia.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...