Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά... η γνώμη μου. Επειδή είναι πολύ νωρίς για αλλαγές και βελτιώσεις η διορθώσεις προτείνω να ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕΤΕ τίποτε απολύτως για τουλάχιστον 1-2 μήνες και μόνον τότε στο παρόν θέμα η σε κάποιο νέο (εσείς θα κρίνεται) να ποστάρουμε όσοι ενδιοαφερόμαστε για προβλήματα αλλαγές βελτιώσεις κλπ. Τώρα απλά μην αλάζετε τίποτε αφήστε να το συνηθήσουν οι χρήστες και οτιδήποτε αλλαγή γίνει να γίνει μετά από αρκετό καιρό.

 

Και πάλι μπράβο :D

  • Thanks 1
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Το ξέρω, αλλά και πάλι μου φαίνεται εντελώς άκυρη η επιλογή εμφάνισης αυτών των στατιστικών εκεί.

Μπορεί να τα αλλάξουν, ουσιαστικά δεν είμαστε ακόμα στις τελικές ρυθμίσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν καλορίζικο και καλή χρονιά για όλους μας.

Θα ήθελα να παρατηρήσω ότι το νέο λογότυπο δεν ταιριάζει όσο το παλιό. Επίσης τα χρώματα είναι πολύ φωτεινά και ενοχλούν. Ακόμα και στην ανάλυση των 2560χ1440 που έχω, όλα είναι τεράστια. Και η λειτουργικότητα μου φαίνεται ότι είναι μειωμένη σε σχέση με το παλιό. Ίσως να είναι η ιδέα μου αλλά θες περισσότερη προσπάθεια για να κάνεις την ίδια δουλειά.

Θα πρότεινα την δημιουργία ενός poll όπου οι χρήστες θα μπορούν να ψηφίσουν για τους τομείς που αναφέρονται στο παρόν και ανάλογα με τις ψήφους αυτοί να αλλάξουν πχ για το χρώμα ή το λογότυπο. Βέβαια καταλαβαίνω ότι το site είναι δικό σας και εσείς καθορίζετε την μορφή του,  αλλά λίγη περισσότερη συμμετοχικότητα θα ήταν προς όφελος όλων μας.

Καλή συνέχεια σε όλους μας και ελπίζω στην βελτίωση πολλών λεπτομερειών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή αρχή... αλλά "χάθηκα"!

Δεν περίμενα τόσο μεγάλη αλλαγή! Βασικά όλα μου φαίνονται τεράστια και "ξεπλυμένα". Λίγο ποιο μαζωμένα και σκούρα δεν γίνεται?

Πως μπορώ να δω παλιές ειδήσεις και πως μπορώ να βλέπω μόνο ειδήσεις? Δεν με ενδιαφέρουν οι Αγγελίες και Activity Stream και "τρίχες κατσαρές". 

Ελπίζω να το σουλουπώσετε και να το κάνετε πάλι site hi-tech ειδήσεων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα μεγάλο μπράβο από εμένα.
τα μόνα παράπονα που έχω μέχρι στιγμής είναι (δεν ξέρω αν υπάρχει και δεν το έχω βρει)επιλογή dark theme και το γνωστό λογότυπο του forum που ήδη μου έχει λείψει..!!

περιμένω με ανυπομονησία τις υπόλοιπες βελτιώσεις!

καλή συνέχεια και καλή χρονιά να έχουμε με υγεία !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια παιδιά. Οταν σας πρωτοδιάβασα εiμουν νεαρούλης κ τωρα πατέρας με κόρη στο δημοτικό.Μεγάλωσα μαζi σας όπως κ εσεiς φαντάζομαι. Μπορεi να μη γράφω πολλά μυνήματα αλλα σας επισκέπτομαι συχνα. Καλά κάνετε. Οτι δε προχωράει ...πεθαiνει. πως πέρασαν θεέ μου 15 χρόνια . Κ εiμαστε ακομη εδώ.καλή συνέχεια..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...