Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το theme σιγουρα θελει δουλεια... Τοσο η ασπριλα, οσο ο συνδυασμος χρωματων , οσο και οι υπερμεγεθεις γραμματοσειρες δεν βοηθουν καθολου στην περιηγηση. Συμφωνω πως το προηγουμενο theme ηταν καλυτερο.

Σε καθε περιπτωση, σε 1900x1200 αναλυση και να βλεπεις max 3-4 post της 1 σειρας το καθενα, προσφερει την ιδια λειτουργικοτητα που εχεις κι απο ενα κινητο 4 ιντσων, καθως κι απο εκει τον ιδιο αριθμο ποστ μπορεις να δεις. Kοινως, δεν ειναι καθολου πρακτικο σαν theme.

Επεξ/σία από YourTrueLegend
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 λεπτό πριν, AccountSaver είπε

Φοβάμαι ότι , αν γίνει Poll με το "Θέμα" θα νικήσει για πλάκα το προηγούμενο θέμα που υπήρχε στο insomnia

Ακριβώς ίδιο δεν νομίζω ότι γίνεται, να μοιάσει είναι πιο πιθανό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, AccountSaver είπε

Φοβάμαι ότι , αν γίνει Poll με το "Θέμα" θα νικήσει για πλάκα το προηγούμενο θέμα που υπήρχε στο insomnia

Οπως και να ταν το νεο ειμαι σιγουρος πως "το προηγουμενο ηταν καλυτερο"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδι;a καλορίζικο αλλά νομίζω πως χρήζουν αρκετές αλλαγές στην υπάρχουσα μορφή.

Τέτοιο μέγεθος γραμματοσειράς ούτε στο Nokia του πατέρα μου δεν έχω που δεν βλέπει τη μύτη του. Στο 90% το έχω το Chrome.
Και με τόση ασπρίλα, καλοκαίρι θα κάνουνε πάρτυ τα κουνούπια στην οθόνη.
Ελπίζω να γίνουν αλλαγές με γνώμoνα την παλιά μορφή.
Καλή χρονιά σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή αρχή στο νέο site!

Θεωρώ πως το λευκό background είναι πολύ κουραστικό. Πραγματικά βάλτε έστω ένα ανοιχτό γκρι γιατί πονάνε τα μάτια μας. Γνώμη μου πως το παλιό site δομικά ήταν καλύτερο, έμοιαζε ποιό φιλικό και ελκυστικό το περιβάλον του. Αυτό θυμίζει φθηνό blog - portal. Χρήζει αλλαγών αλλα ξεκινήστε άμεσα με το χρώμα. 

Καλή πρωτοχρονιά να έχουμε όλοι μας με υγεία!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Ακριβώς ίδιο δεν νομίζω ότι γίνεται, να μοιάσει είναι πιο πιθανό...

δεν ειναι αναγκη να ειναι ιδιο.ειτε ποιο σκουρο ειτε να εχει ο καθενας 2-3 επιλογες πχ λευκο,σκουρο,oldschool και να διαλεγει ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...