Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα ευχρηστίας με τις αγγελίες


mader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, billdanos said:

Η αγγελια σου έχει εως τώρα 222 εμφανίσεις. Το search θα λειτουργεί κανονικά σύντομα μόλις ολοκληρωθεί το indexing. 

Η αγγελία πήρε όλα τα views σχεδόν τις 2 πρώτες μέρες που δημοσιεύτηκε, μετά σχεδόν τίποτα.

οκ παιδιά απλώς το αναφέρω... καλή δύναμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 214
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα παιδιά και sorry για το hi-jacking του θέματος αλλά είδα ότι το παρακολουθούν οι moderators και είπα να αναφέρω τα παράπονα μου από την καινούργια σχεδίαση.

Θέλω να αγοράσω laptop. Δεν μπορώ να κάνω κλικ στην κατηγορία laptop και να δω τις τελευταίες αγγελίες των laptop. Πρέπει να κάνω clik στο lenovo μετά στο del, κτλ κτλ

αυτό είναι τρομερά δυσλειτουργικό...

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, newnick said:

Καλησπέρα παιδιά και sorry για το hi-jacking του θέματος αλλά είδα ότι το παρακολουθούν οι moderators και είπα να αναφέρω τα παράπονα μου από την καινούργια σχεδίαση.

Θέλω να αγοράσω laptop. Δεν μπορώ να κάνω κλικ στην κατηγορία laptop και να δω τις τελευταίες αγγελίες των laptop. Πρέπει να κάνω clik στο lenovo μετά στο del, κτλ κτλ

αυτό είναι τρομερά δυσλειτουργικό...

ευχαριστώ

Μόλις τελειώσει το indexing θα μπορείς να "χτίσεις" τη δική σου σελίδα στις αγγελίες για τα προϊόντα που θέλεις να παρακολουθείς από οποιαδήποτε κατηγορία. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 λεπτά πριν, Saramo είπε

Αυτό θα έπρεπε να το πείτε από πριν γιατί υπάρχουν και άλλα μέλη που αναφέρουν αρχικές τιμές πολύ μεγαλύτερες και είναι λογικό. Δεν υπήρχε πουθενά από την άλλη ανώτατο όριο πώλησης. Ελπίζω τώρα να καταλάβεις γιατί το θεωρώ προσωπική επίθεση και να λήξει εδώ. 

Δεν είναι προσωπική επίθεση. Και για να μη δημιουργούνται ψευδείς εντυπώσεις:

Πούλα ΟΣΟ ΘΕΣ. Κοστολόγησε ΟΣΟ ΘΕΣ. Το έχω γράψει άπειρες φορές, θα το ξαναγράψω άλλη μία: ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ του πωλητή να ζητήσει ό,τι θέλει, να κοστολογήσει όσο θέλει, να εκτιμήσει την αξία των αντικειμένων στον ουρανό ή στα τάρταρα.

Αυτό που λέω είναι πως, 3 αντικείμενα με εκτιμώμενη αξία 1800, 1400 και 1100 ευρώ δεν είναι τίποτε κουρέλια που τα βάζεις όλα μαζί μας και βρεθεί ένας χριστιανός να τα πάρει.

Αν δεν αξίζει δική του αγγελία ένα ολοκαίνουργιο, σχεδόν αφόρετο (όπως εσύ το περιγράφεις) μπουφάν με εκτιμώμενη αξία 1800 ευρώ, τι αξίζει δική του αγγελία;

Η συλλογή μου με τράπουλες υπερατού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 minutes ago, Saramo said:

Αυτό θα έπρεπε να το πείτε από πριν

Ελπίζω να έχεις ακούσει ότι σε κάποια φάση (σύντομα φάντάζομαι) θα μπει υποχρεωτική δήλωση αριθμού κινητής (δεν θα φαίνεται σε άλλους) ανά λογαριασμό ώστε να μπορεί κάποιος να βάλει αγγελία και προφανώς ένας αριθμός δεν θα μπορεί να δηλωθεί σε παραπάνω από ένα λογαριασμό/account στο forum.

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Snoob είπε

Δεν είναι προσωπική επίθεση. Και για να μη δημιουργούνται ψευδείς εντυπώσεις:

Πούλα ΟΣΟ ΘΕΣ. Κοστολόγησε ΟΣΟ ΘΕΣ. Το έχω γράψει άπειρες φορές, θα το ξαναγράψω άλλη μία: ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ του πωλητή να ζητήσει ό,τι θέλει, να κοστολογήσει όσο θέλει, να εκτιμήσει την αξία των αντικειμένων στον ουρανό ή στα τάρταρα.

Αυτό που λέω είναι πως, 3 αντικείμενα με εκτιμώμενη αξία 1800, 1400 και 1100 ευρώ δεν είναι τίποτε κουρέλια που τα βάζεις όλα μαζί μας και βρεθεί ένας χριστιανός να τα πάρει.

Αν δεν αξίζει δική του αγγελία ένα ολοκαίνουργιο, σχεδόν αφόρετο (όπως εσύ το περιγράφεις) μπουφάν με εκτιμώμενη αξία 1800 ευρώ, τι αξίζει δική του αγγελία;

Η συλλογή μου με τράπουλες υπερατού;

Επαναλαμβάνω .Τιμή αγοράς είναι αυτή που λες. Τιμή πώλησης είναι καμιά σχέση.  Επειδή λοιπόν όπως αναφέρεις δεν γίνεται πλέον να μπαίνουν όλα σε μία αγγελία γι'αυτό ακριβώς ζητάμε αύξηση ορίου εβδομαδιαίων αγγελιών. Απλά αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Saramo said:

Επαναλαμβάνω .Τιμή αγοράς είναι αυτή που λες. Τιμή πώλησης είναι καμιά σχέση.  Επειδή λοιπόν όπως αναφέρεις δεν γίνεται πλέον να μπαίνουν όλα σε μία αγγελία γι'αυτό ακριβώς ζητάμε αύξηση ορίου εβδομαδιαίων αγγελιών. Απλά αυτό. 

Μια χαρά είναι 2 τη βδομάδα και κρατάει μακρυά τους "περίεργους"....

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, Saramo said:

Επαναλαμβάνω .Τιμή αγοράς είναι αυτή που λες. Τιμή πώλησης είναι καμιά σχέση.  Επειδή λοιπόν όπως αναφέρεις δεν γίνεται πλέον να μπαίνουν όλα σε μία αγγελία γι'αυτό ακριβώς ζητάμε αύξηση ορίου εβδομαδιαίων αγγελιών. Απλά αυτό. 

2 αγγελίες ανά εβδομάδα είναι μια χαρά για έναν ιδιώτη που θέλει να πουλήσει πράγματα από την προσωπική του συλλογή.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μόλις τώρα, billdanos είπε

2 αγγελίες ανά εβδομάδα είναι μια χαρά για έναν ιδιώτη που θέλει να πουλήσει πράγματα από την προσωπική του συλλογή.

Ακριβώς. Για έναν ιδιώτη. ΕΝΑΝ.

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παιδιά κι εγώ ένας ιδιώτης είμαι και δεν έχω πρόβλημα να δώσω τηλέφωνο εννοείται αλλά 2 αγγελίες ανα εβδομάδα είναι κάπως λίγες.

Θα προτιμούσα 4 την εβδομάδα. Άσε που θα είχε μεγαλύτερο ενδιαφέρον και σαν αγοραστής (που επίσης είμαι τακτικός).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Federacion είπε

Εντάξει παιδιά κι εγώ ένας ιδιώτης είμαι και δεν έχω πρόβλημα να δώσω τηλέφωνο εννοείται αλλά 2 αγγελίες ανα εβδομάδα είναι κάπως λίγες.

Θα προτιμούσα 4 την εβδομάδα. Άσε που θα είχε μεγαλύτερο ενδιαφέρον και σαν αγοραστής (που επίσης είμαι τακτικός).

Αυτό αναφέρω. Ένας ιδιώτης μπορεί να έχει πολλά πράγματα ή να δίνει και πράγματα φίλων που δεν μπορούν να ασχοληθούν. Δεν είναι κακό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

"Κάπως λίγες" για προϊόντα τεχνολογίας δεν είναι. Πόσες κάρτες αλλάζει ένας ιδιώτης;

Ε, τώρα, αν θέλει ο άλλος να αδειάσει αποθήκη δεκαετιών σε μία εβδομάδα, προφανώς δεν θα του φτάσουν.

Μόλις τώρα, Saramo είπε

Αυτό αναφέρω. Ένας ιδιώτης μπορεί να έχει πολλά πράγματα ή να δίνει και πράγματα φίλων που δεν μπορούν να ασχοληθούν. Δεν είναι κακό. 

Οι φίλοι να φτιάξουν λογαριασμούς δικούς τους.

Κι αν δεν μπορούν, να βολευτούν με το όριο του φίλους τους, στον οποίο φορτώνονται... Ε; Ναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 minutes ago, Saramo said:

Αυτό αναφέρω. Ένας ιδιώτης μπορεί να έχει πολλά πράγματα ή να δίνει και πράγματα φίλων που δεν μπορούν να ασχοληθούν. Δεν είναι κακό. 

Καταλαβαίνεις πως το κάνεις ακόμη χειρότερο έτσι? B)

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, billdanos είπε

Καταλαβαίνεις πως το κάνεις ακόμη χειρότερο έτσι? B)

Όχι φίλε μου, δεν καταλαβαίνω .Γνώμη μου είναι και δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανένα. Δεν είναι αυτός ο σκοπός μου. Θα μπορούσα να πάω σε άλλο  site  που δεν έχει όριο αγγελιών αλλά εδώ θέλω να μείνω. Γι' αυτό διαμαρτύρομαι, όπως και εσύ για κάτι που σε αφορά. Ας μείνουμε εδώ λοιπόν. Εγώ θα συνεχίσω με αυτά που μου προσφέρει πλέον το site και η πορεία θα δείξει. Καλή χρονιά σου εύχομαι και μακάρι να έχουμε μόνο καλά να λέμε. Υπάρχουν πολλά και σοβαρότερα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
15 minutes ago, Snoob said:

"Κάπως λίγες" για προϊόντα τεχνολογίας δεν είναι.

Είναι ανάλογα την περίοδο. Πχ θέλω να διώξω σε κάποια φάση 3-4 ίδιους ακριβώς σκληρούς δίσκους και θα χρειαστώ 2 βδομάδες αντί για μια αγγελία πριν. Προσωπικά δεν βιάζομαι άρα δεν με χαλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...