Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ADHD είπε

Εχω λιωσει με τον "παντελονατο" που παει για τα πολλα, pure gold τα videos του.. :P  Ειδικα οταν βλεπεις το regal 32$ και τωρα 2.5$ δινει extra entertainment value..

Χαχαχα! Σε ένα βίντεο λέει πρεπει να φύγω γιατι με περιμένουν στο αεροδρόμιο έχω κανονίσει ταξίδι με τα κερδισμένα ή κάπως έτσι :P

Έκανα ένα πείραμα να γράψω ένα σχόλιο να τρολάρω και σβήστηκε στο λεπτό  

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, panos2171 είπε

Λάθος μου που δεν το διευκρίνισα. Αναφέρομαι στην πλατφόρμα τους και στο δανεισμό του κεφαλαίου σου ώστε να το επενδύσουν σε btc με αντάλλαγμα επιτόκιο. Από τον τύπο εδώ το είδα

Χα χα ΕΛΕΟΣ..

Μην @αμα@ε ενα τοσο ωραιο thread με ponzi πυραμιδες ρε ...

Regal , Chrysos , wtf ρειι

Που να πιστεψει και κανενας θα σας κυνηγα με καραμπινα μετα λολ..

 

 

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ADHD είπε

Παντως προσφερει θεαμα, θα μπορουσε να γινει ο ελληνας cryptonick ανετα, το βραδυ θα κατσω να δω και αλλα. :P 

Τι ηλικία λες να έχει αυτός; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Chrysos είναι άλλη μια προφανέστατη μούφα. Απλά μπείτε και κοιτάξτε το site τους. Στο about chrysos λέει κάτι πολύ γενικό. Στο why chrysos έχει κάνει copy paste αυτά που λέει πάνω στο about! Δηλαδή πόση βαρεμάρα αυτοί οι άνθρωποι, πάτε που πάτε να κοροιδέψετε ανθρώπους τουλάχιστον προσπαθήστε λίγο. Τα υπόλοιπα token sale, lending opportunity κλπ δεν λέει κάτι σημαντικό για αυτούς. Το road map είναι ανύπαρκτο και γελοίο, στην ουσία δεν υπάρχει road map. Τα ονόματα της ομάδας; Πουθενά. Το github? Πουθενά.

 

Δε θέλω να λέω πολλά γιατί τόσα άχρηστα coins έχουν ανέβει x10 αλλά δε θα έβαζα ούτε 1 ευρώ σε αυτό. Μπορεί και να σας βγει αλλά το ότι είναι ευκαιριακό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς.

Επεξ/σία από Lelouch
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος στο Kraken στο trade balance τι ειναι τα margins που αναφέρει; Μου δείχνει ενα μικρό ποσο αλλά δεν καταλαβαίνω τι ειναι.

Επεξ/σία από liakos18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρήκα αυτο το ico το οποίο θα αρχίσει να κανει sell τα tokens του σε 5 μερες. Βρήκα ενδιαφέρον το concept  να αγοράζεις προιόντα με crypto μεσω κάρτας και pos. Το έχει καθιερώσει κάποια άλλη εταιρία αυτό; Φαίνεται καλό team απο πίσω. Αρχικά θα ξεκινήσουν ινδονησια. Θέλει min 0.1 Eth για να παρεις token. Πολλα λεφτα..

https://pundix.com/

Επεξ/σία από vagpan1986
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, vagpan1986 είπε

Βρήκα αυτο το ico το οποίο θα αρχίσει να κανει sell τα tokens του σε 5 μερες. Βρήκα ενδιαφέρον το concept  να αγοράζεις προιόντα με crypto μεσω κάρτας και pos. Το έχει καθιερώσει κάποια άλλη εταιρία αυτό; Φαίνεται καλό team απο πίσω. Αρχικά θα ξεκινήσουν ινδονησια. Θέλει min 0.1 Eth για να παρεις token. Πολλα λεφτα..

https://pundix.com/

Τίμιο φαίνεται αλλά το concept υπάρχει ήδη δλδ πορτοφόλια με crypto που συνδέονται με κάρτα για πληρωμές 

11 λεπτά πριν, gassim είπε

Αυτό εδω πως σας φαίνεται; 

https://parkgene.io/

lol για παρκιγνκ; Σε λίγο θα βγάλουν νόμισμα για τα διόδια 

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Ρε σεις...

Μην παρομοιάζετε μια Ελληνική παπάτζα με ένα παγκόσμιο φαινόμενο.

 

Κοίτα, όταν βλέπεις κόσμο να μην γνωρίζει ούτε τα στοιχειώδη από υπολογιστές και τεχνολογία και να σου λέει, αγόρασα το τάδε νόμισμα που δεν το ξέρει ο δημιουργός του με 500$, πότε θα πάρω τη lambo, ε δεν μπορείς να μην κάνεις κάποιους παραλληλισμούς. Οκ, διαφορετικές οι συνθήκες και τα δεδομένα, αλλά μια χαρά καταρρέει το οικοδόμημα και σε παγκόσμιο επίπεδο.Και δεν μιλάω για τον κίνδυνο να πάψουν να υφίστανται ταμεγάλα νομίσματα. Μιλάω για τον κίνδυνο να ξεφουσκώσουν όλα αυτά τα shitcoin που ξεπηδάνε κάθε μέρα.Γιατί προσωπικά δεν θεωρώ ότι έχουν να προσφέρουν κάτι όλα αυτά. Και ομολογώ πως επειδή είμαι 4 χρόνια στον χώρο και αυτό το χάλι που βλέπω το τελευταίο 2μηνο περίπου, τουλάχιστον με λυπεί, ειλικρινά θέλω να αραιώνει σιγά σιγά η φάση.Να περάσουμε από το στάδιο της αναγκαστικής εκκαθάρισης.

Και όσοι νομίζουν ότι δεν μπορεί να εξαφανιστεί το κάθε ξεφυσίδι, ας κοιτάξουν τα pattern του btc μέσα στο τελευταίο 6μηνο και να δουν πόσες φορές για και από ασήμαντες αφορμές έχουν παίξει κάτι βουτιές 20-50% σε μία ημέρα μέσα.Ανεξάρτητα από το εάν ανέκαμψε και πόσο γρήγορα. Όταν ο Αδάμ μπορεί να προκαλέσει στους "επενδυτές" του τέτοιον πανικό, σκεφτείτε τι μπορεί να γίνει με τα νομίσματα που τα τραβάνε από τα μαλλιά για να βγει κέρδος και μετά να τα πετάξουν.

Επεξ/σία από Bigi444444
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, gassim είπε

Αυτό εδω πως σας φαίνεται; 

https://parkgene.io/

To πρώτο ελληνικό διάβαζα κάπου. Δεν καταλαβαίνω τη διαφορά με το Parky, εκτός ότι χρησιμοποιεί "blockchain"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...