Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σήμερα Τρίτη !!! Που πιστεύεται ότι Μπουρουνα να παίξουμε μπαλίτσα χαμηλά !!! Έχω κάτι σε εθεριουμ, κ σκέφτομαι καπόυ να μπω !! Ακούω γνώμες !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, jonkyr είπε

Καλησπερα. Εντελως νεος στο αθλημα, προσπαθω να κανω λογαριασμους κυριως για να ειμαι σε θεση μαχης αν χρειαστει (αυτη τη στιγμη δεν παιζουν χρηματα διαθεσιμα για cryptos). Θα ηθελα να κανω μια πρακτικη ερωτηση:

- Εκανα εγγραφη στο coinbase, verified με διαβατηριο
- Εκανα εγγραφη στο GDAX, δεν με αφηνει να γινω verified με διαβατηριο (ειναι γκριζαρισμενο), ζηταει ταυτοτητα ή διπλωμα οδηγησης.

Γιατι συμβαινει αυτο; Αφου αυτα τα δυο συνδεονται μεσω coinbase; Θελει και δευτερο verification;

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Επισης, εχω ταυτοτητα και διπλωμα οδηγησης με ελληνικους χαρακτηρες. Τι κανω σε αυτη την περιπτωση; Επισκεψη στο Α.Τ.; :D

Καληνυχτα.

To gdax θέλει δύο έγγραφα. Εγώ έκανα με δίπλωμα αρχικά σε coinbase και gdax. Μετά προσπάθησα μέσω gdax για ταυτότητα αλλά δεν... Στο coinbase τη δέχτηκαν μετά από αρκετές προσπάθειες. Σίγουρα συνδέονται αλλά δεν ξέρω γιατί το gdax θέλει δύο verifications.

 

To ripple μιας και πλέον έχει πτωτική τάση ποια θα ήταν η ιδανική τιμή αγοράς του; Από 1.20USD και κάτω;

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, panos2171 είπε

To gdax θέλει δύο έγγραφα. Εγώ έκανα με δίπλωμα αρχικά σε coinbase και gdax. Μετά προσπάθησα μέσω gdax για ταυτότητα αλλά δεν... Στο coinbase τη δέχτηκαν μετά από αρκετές προσπάθειες. Σίγουρα συνδέονται αλλά δεν ξέρω γιατί το gdax θέλει δύο verifications.

To ripple μιας και πλέον έχει πτωτική τάση ποια θα ήταν η ιδανική τιμή αγοράς του; Από 1.20USD και κάτω;

Νομίζω ότι είναι αρκετά πάνω !!ειμαι νέος κι εγώ στον χώρο αλλά το ψάχνω ακόμα ...αυτά έπρεπε να τα αγόραζαμε ποιο χαμηλά σε υποδιαστολες

Επεξ/σία από panagiotisspu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι γίνετε ρε παιδιά , έχουν πατώσει τα πάντα . Σκάει η φούσκα και μας παίρνει παραμάζωμα εμας τους νέους τώρα λέτε ?

Επεξ/σία από teo78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, teo78 είπε

Τι γίνετε ρε παιδιά , έχουν πατώσει τα πάντα . Σκάει η φούσκα και μας παίρνει παραμάζωμα εμας τους νέους τώρα λέτε ?

Enjoy . 

Αυτή είναι η αγορά crypto. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτή τη στιγμή στη Wall Street μετά τη τρελή πτώση στις τιμές (hint: είναι η εβδομάδα που παίρνουν bonus οι μεγαλοκαρχαρίες)

giphy.gif

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NT1G είπε

Μας κουβαδιάζει άγρια το ripple. :cry:

Δεν είναι μόνο το ripple. ΟΛΑ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον το 20% κάτω δεν πολύτρομαζει όσους έχουν συνηθίσει. Όταν πέσουν καμία 60ρα κάτω και θα τρέξουν να πουλήσουν όλοι τότε θα δείξει αν αντέχει πραγματικά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε δίκιο θέλει υπομονή και όχι μεγάλες φιλοδοξίες. Άλλωστε τα νομίσματα δεν φτιάχτηκαν για κερδοσκοπικούς λόγους απλώς θέλουμε να εκμεταλευτούμε την περίοδο καθιέρωσης τους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, teo78 είπε

 Άλλωστε τα νομίσματα δεν φτιάχτηκαν για κερδοσκοπικούς λόγους

 

Μην είσαι τόσο σίγουρος. Από τα 1400 ένα σεβαστό ποσοστό δημιουργήθηκε γι αυτόν ακριβώς τον λόγο. 

Επεξ/σία από revolver1990
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οσοι λετε για bloodpaths, καταστροφες, apocalypse day κτλ.

1) Κατεβαστε ιστορικα στοιχεια του BTC, του πιο επιτυχημενου νομισματος so far.

2) Δειτε daily fluctuations και ποσες φορες εχει "καταστραφει", "πεθανει", "βουτηξει στο κενο χωρις αλεξιπτωτο" απο το 2011.

3) Relax and enjoy the rollecoaster.

optional: Ξαναδιαβαστε απο την αρχη το Bitcoin thread να δειτε τι τραβηξε ο check2fire σε καθε πτωση.

Welcome to cryptos!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...