Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, μια ενημέρωση για όσους σκέφτονται Εάν πρέπει να αγοράσουν τώρα η να περιμένουν μήπως πέσουν οι τιμές και αλλο.

Χωρίς ανέλπιστα καλα νεα το επόμενο 7-14 ήμερο προβλέπετε bearish.

Εαν το ETH δεν σπάσει το όριο των 1100$ η το BTC τα 10000$ προβλέπετε bounce και retest στα 8000-7700$ για BTC  και 800-750$ για ETH.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, SamSick είπε

Καλησπέρα, μια ενημέρωση για όσους σκέφτονται Εάν πρέπει να αγοράσουν τώρα η να περιμένουν μήπως πέσουν οι τιμές και αλλο.

Χωρίς ανέλπιστα καλα νεα το επόμενο 7-14 ήμερο προβλέπετε bearish.

Εαν το ETH δεν σπάσει το όριο των 1100$ η το BTC τα 10000$ προβλέπετε bounce και retest στα 8000-7700$ για BTC  και 800-750$ για ETH.

Αμην και πότε μπας και στρώσει η αγορά ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

buy now (η σε λιγακι) that the weak are selling !

Είναι εντυπωσιακο παντως ότι σε αυτό το bloodbath του Γενάρη, correction καλυτερα, το ΕΤΗ δεν χαμπαριαζει.

Θυμαμαι ακομα οταν αγορασα 21 Δεκ ΕΤΗ στα 675 Εuro , και ακομα και σημερα είναι + (760) !!

ΕΤΗ παιδια, ΕΤΗ !

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fingolfingr είπε

Πριν χρόνια είχαν μπεί σε λογαριασμο μου χρήματα από μια αντικαταβολή με γενική ταχυδρομική. Ημουν κι εγώ πελάτης τους και κατι μπερδευτηκε. Με πήραν από γενική ταχυδρομική και με όχι και τόσο ευγενικό τρόπο ζήτησαν αν επιστρεψω τα χρήματα. Από την τράπεζα τότε μου είχαν πεί ότι δεν μπορεί να ακυρωθεί η συναλλαγή η συναλλαγή από αυτους ή την αλλη τράπεζα χωρίς την συγκαταθεση μου. Αν δηλαδή μπήκαν τα λεφτά στον αλλο, δεν μπορούν να τα πάρουν πίσω χωρίς να τον ρωτήσουν. Αυτό μιλάμε εφόσον εχει περασει 1 εργασιμη γιατί την ίδια μέρα από όσο ξέρω γίνεται. Για την ιστορία τους επεστρεψα τα χρήματα μόνο όταν μου εστειλαν επίσημη επιστολή ότι μπήκαν από λαθος σε εμενα από αυτους.

Συγνώμη πως γίνεται να πιστωθεί έμβασμα στον λογαριασμό σου από λάθος; Το έμβασμα δεν καθορίζεται από το όνομα αλλά από το IBAN που είναι μοναδικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, MySql είπε

Συγνώμη πως γίνεται να πιστωθεί έμβασμα στον λογαριασμό σου από λάθος; Το έμβασμα δεν καθορίζεται από το όνομα αλλά από το IBAN που είναι μοναδικό;

Γιατί το λάθος δεν εγινε από την τράπεζα αλλα από την γενική ταχυδρομικη. Δεν τα συνδεσαν την μεταφορά/αντικαταβολη με την σωστή καρτέλα πελάτη αλλα με την δική μου. Η δική καρτέλα που είχε μεσα τα στοιχεία μου (όνομα, τηλ κλπ) και το IBAN το δικό μου. Είναι καπως πιο μπερδεμένο το συγκεκριμένο αλλα η ουσία είναι αυτή.

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω μια λίστα με καμιά 15αριά airdrops... Κάποια σίγουρα καλά και κάποια τα οποία δεν ξέρω καν αν θα γίνουν τελικά.

Γενικά τα κυνηγάω και σε μερικά (λίγα), τα free coins είχαν αρκετή αξία με Potential προς τα πάνω.

Τα περισσότερα βέβαια ήταν μούφα.

Όπως και να έχει όμως είναι free και με ένα απλό etherwallet και μια εγγραφή σου τα πιστώνουν συνήθως μόλις τελειώσουν τα icos τους ή και ποτέ :P

Αν ενδιαφέρεται κανείς μπορώ να του στείλω τη λίστα σε PM.

Είναι referrals και κερδίζω και εγώ αλλά και εσείς από την εγγραφή. (Το λέω για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το FUN θα γινει delisted απο binance και trex, μπορει να ενδιαφερει καποιους αν το κρατανε ακομα.

Target 800 για οποιον θελει:

5a75c509dcdf2.png

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, ADHD είπε

Το FUN θα γινει delisted απο binance και trex, μπορει να ενδιαφερει καποιους αν το κρατανε ακομα.

Target 800 για οποιον θελει:

5a75c509dcdf2.png

thanks, γιατι αυτό ? Είναι official και για τα 2 exchanges? 

αν κατι γινει delisted , μετα δεν μπορεις να το κανεις trade ? τα χανεις ?

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν να περνουν τα πάνω τους η μου φαίνεται? Συν 150 ευρώ από χθες. Βέβαια ακόμα στον πάτο είναι τα πάντα αλλά με ένα γερό pump όλα θα πάνε στο ath που είχαν και θα το ξεπεράσουν κατά πολύ. Από όλο το dump correction πείτε το όπως θέλετε κέρδισαν πάλι η μεγάλοι και έχασαν αυτοί που έβαλαν χρήματα που χρειάζονταν και πούλησαν με χασούρα. Έχει επαναληφθεί πολλές φορές η ιστορία αλλά η μάζα ποτέ δεν θα μάθει πάντα θα την πατάει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, stefanos9 είπε

buy now (η σε λιγακι) that the weak are selling !

Είναι εντυπωσιακο παντως ότι σε αυτό το bloodbath του Γενάρη, correction καλυτερα, το ΕΤΗ δεν χαμπαριαζει.

Θυμαμαι ακομα οταν αγορασα 21 Δεκ ΕΤΗ στα 675 Εuro , και ακομα και σημερα είναι + (760) !!

ΕΤΗ παιδια, ΕΤΗ !

Το eth απλως εκανε recover το χαμενο εδαφος σε σχεση με το btc που ειχε χασει σταδιακα τοσους μηνες. Και δεν εχει επανελθει πληρως απο το ΑΤΗ 0.14 αρχες καλοκαιριου.

Δε λεω οτι ειναι κακη επενδυση, απλως η συγκεκριμενη συμπεριφορα που βλεπεις δεν σημαινει απαραιτητα κατι παραπανω για μακροπροθεσμα

Επεξ/σία από Bspus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...