Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, zio10 είπε

Όχι δεν απογοητεύομαι, σχολιάζω απλά :)

Σιγα μην απαγοητεουμε. Αντιθετως, εγω τις τελευταιες μερες ξυπναω και κοιταω αν πέσανε αρκετά για να αγοράσω. (εε δεν αγόρασα στις 6/2). Χαιρομαι με την πτωση, αλλα δεν ειναι αρκετη. Σε 5 μερες θα αγοράσω. Τέλος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, vagpan1986 είπε

Σιγα μην απαγοητεουμε. Αντιθετως, εγω τις τελευταιες μερες ξυπναω και κοιταω αν πέσανε αρκετά για να αγοράσω. (εε δεν αγόρασα στις 6/2). Χαιρομαι με την πτωση, αλλα δεν ειναι αρκετη. Σε 5 μερες θα αγοράσω. Τέλος.

Θα αγόραζα κι εγώ αλλά δεν θέλω να βάλω άλλα ευρώ. Οπότε μόνο ανταλλαγές τώρα!

11 λεπτά πριν, vagpan1986 είπε

Σιγα μην απαγοητεουμε. Αντιθετως, εγω τις τελευταιες μερες ξυπναω και κοιταω αν πέσανε αρκετά για να αγοράσω. (εε δεν αγόρασα στις 6/2). Χαιρομαι με την πτωση, αλλα δεν ειναι αρκετη. Σε 5 μερες θα αγοράσω. Τέλος.

Θα αγόραζα κι εγώ αλλά δεν θέλω να βάλω άλλα ευρώ. Οπότε μόνο ανταλλαγές τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, vagpan1986 είπε

Σιγα μην απαγοητεουμε. Αντιθετως, εγω τις τελευταιες μερες ξυπναω και κοιταω αν πέσανε αρκετά για να αγοράσω. (εε δεν αγόρασα στις 6/2). Χαιρομαι με την πτωση, αλλα δεν ειναι αρκετη. Σε 5 μερες θα αγοράσω. Τέλος.

Σε 5 μέρες μάλλον θα αγοράσεις σε τιμές πιο πάνω από την σημερινή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zio10 είπε

Θα αγόραζα κι εγώ αλλά δεν θέλω να βάλω άλλα ευρώ. Οπότε μόνο ανταλλαγές τώρα!

Ε κι εγω η 2η είναι με ευρω (κι πιστευω η  τελευταια για το 2018). Ανταλλαγές θέλω πιο πολυ, και εχω βάλει orders για alts πολυ χαμηλα.

1 λεπτό πριν, HardwareZone είπε

Σε 5 μέρες μάλλον θα αγοράσεις σε τιμές πιο πάνω από την σημερινή.

Συνεχιζω να πιστευω οτι βρισκομαστε σε bull trap. Άνοδο σε downtrend. Ε δεν μπορει καθε φορα οι προβλεψεις μου να πέφτουν έξω. (ο λογoς που δεν αγορασα στις 6/2). Ζαρια  να ριχνα πιο πολυ επιτυχια θα ειχα. Αν δεν πέσει στην περιοδο 5 ημερων στα επιπεδα με 6/2 θα το κοψω και θα το φαω οπως ο mcAfee

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paoad είπε

Αν το Amazon ξεκινούσε να δέχεται πληρωμές με κρύπτο, ποια νόμίζετε ότι θα ήταν τα 3-4 πιθανότερα νομισματα και γιατί?

Δεν προκειται να γινει για πολλούς λογους.Αν γινει κατι τετοιο τοτε ουσιαστικα θα εφαρμοσθει παντου.Αν γινει και οταν γινει θα ειναι σιγουρα μετα απο 2-3 χρονια και αφοτου περασει πολλα τεστ πρωτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εχω πει Κυριακες να μην ξυπναω νωρις χαχα.Μπηκα και ειδα το αιμαααα.Παμε για double bottom και μετα 10κ??Ισως..ετυχε και αυτο με το bitgrail που εφαγε οριστικο κλεισιμο βεβαια οποτε θα δειξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω και για την crypterra αν ενδιαφέρει κανέναν (καθένας με τον πόνο του! ).

Ήταν down για μέρες, υποτίθεται ότι τους διώξανε από την Κίνα και πήγαν στήσανε καινούργια εταιρεία στον Καναδά, x mining πλεον. 

Τώρα λέει υπολογίζουν τα bonus που θα μας δώσουν! Τρελή ιστορία, να δούμε τι θα γίνει ή αν όντως γίνανε x mining πλέον! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, zio10 είπε

Να ενημερώσω και για την crypterra αν ενδιαφέρει κανέναν (καθένας με τον πόνο του! ).

Ήταν down για μέρες, υποτίθεται ότι τους διώξανε από την Κίνα και πήγαν στήσανε καινούργια εταιρεία στον Καναδά, x mining πλεον. 

Τώρα λέει υπολογίζουν τα bonus που θα μας δώσουν! Τρελή ιστορία, να δούμε τι θα γίνει ή αν όντως γίνανε x mining πλέον! :lol:

Με χαρτί και στυλό τα υπολογίζουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Με χαρτί και στυλό τα υπολογίζουν; 

Τι να σου πω, όλα πιθανά είναι μ'αυτούς!

2 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Με χαρτί και στυλό τα υπολογίζουν; 

Τι να σου πω, όλα πιθανά είναι μ'αυτούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Σαββάτο και είμαι περίπου +150$ σε σχέση με παρασκευή βράδυ . Μέχρι το τέλος της μέρας αυτά τα 150$ είχαν χαθεί λόγω της πτώσης. Τώρα ανεβαίνει κάπως πάλι. 

 

Για εμενα τελος τα trades (εκτός αν εχουμε παλι κανενα τρελό drop). Μόνο hold. Θα βάζω 20-30€ τον μήνα (που ετσι κι αλλιως τα εβαζα στην ακρη) και τίποτα αλλο από χρήματα.

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...