Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, zio10 είπε

Εμένα μπαίνει κανονικά.

 

Αυτό μου βγάζει. 

 

image.png

 

Edit: Με εβαλε με την 10η προσπάθεια

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ περιμένω την πτώση για να αγοράσω. Πρώτη φορά εκανα χρήση του USTD. Για την ώρα μετάνιωσα που δεν πήρα ETH στα 650.. Να δούμε τι θα ξημερώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'τα λίγα που ξέρω/θυμάμαι από Elliott (δεν είμαι φαν), στις αντίθετες κινήσεις (πχ bear market rally) είναι 3, όχι 5.

ΥΓ: Με ταλαιπώρησε 1 βδομάδα το Ripple, αλλά κλήρωσε τελικά, πήρα το 25% μου κι έφυγα (10Κ->12.5Κ sat), τώρα ας κάνει ότι θέλει. :angry:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλιοτ είναι ότι πιο άκυρο σε ανάλυση. Πέρα από τα 5 κύματα, έχεις και τα ενδιάμεσα κύματα τα οποία έχουν και αυτά τα ενδιάμεσα κλπ. Δηλαδή ένας "ελιοτιστης" μπορεί να σου πει την παρακάτω ατάκα.

 

"Είμαστε στο 3 του 3 του 4" 

 

Ω ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, παπι είπε

Έλιοτ είναι ότι πιο άκυρο σε ανάλυση. Πέρα από τα 5 κύματα, έχεις και τα ενδιάμεσα κύματα τα οποία έχουν και αυτά τα ενδιάμεσα κλπ. Δηλαδή ένας "ελιοτιστης" μπορεί να σου πει την παρακάτω ατάκα.

"Είμαστε στο 3 του 3 του 4" 

Ω ναι.

Fractals?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Zaknafein είπε

Απ'τα λίγα που ξέρω/θυμάμαι από Elliott (δεν είμαι φαν), στις αντίθετες κινήσεις (πχ bear market rally) είναι 3, όχι 5.

ΥΓ: Με ταλαιπώρησε 1 βδομάδα το Ripple, αλλά κλήρωσε τελικά, πήρα το 25% μου κι έφυγα (10Κ->12.5Κ sat), τώρα ας κάνει ότι θέλει. :angry:

 

47 λεπτά πριν, παπι είπε

Έλιοτ είναι ότι πιο άκυρο σε ανάλυση. Πέρα από τα 5 κύματα, έχεις και τα ενδιάμεσα κύματα τα οποία έχουν και αυτά τα ενδιάμεσα κλπ. Δηλαδή ένας "ελιοτιστης" μπορεί να σου πει την παρακάτω ατάκα.

"Είμαστε στο 3 του 3 του 4" 

Ω ναι.

Ναι ρε παιδιά επειδή είπε κυμα μου ήρθε απλά.. :P 

Επίσης δεν είμαι καθόλου fan. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ethereum Manifesto

DVyPgEaW0AE0d1N.jpg

και αν αναρωτηθεί κανείς τι έπαθα ξαφνικά με το ethereum απλά όλα αυτά ήρθαν ως φυσιολογική αντίδραση στο παρακάτω tweet του Vitalik

DVxhO-0VAAAexxj.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικα νεα για τους holders του QASH και του ΕΤΝ:

 

Electroneum will be listed on the QRYPTOS exchange and will be working with QUOINE to be accepted onto QUOINEX, the fully regulated Japanese exchange.

We are pleased to announce that we have agreed a strategic partnership with Japanese crypto platform QUOINE. QUOINE was the first exchange platform to achieve full regulatory approval from the Japanese Financial Services Agency (JSFA) and is known as one of the most secure and reputable crypto-focused fintech companies in the world. It is one of very few global exchanges to have been accepted by Deloitte and Touche as an auditing client and has a highly experienced management team with expertise earned at Bank of America, Goldman Sachs and Credit Suisse.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...