Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Το ανταλακτήρια δεν εχουν daily ή monthly limit;

Πχ στο kraken βλέπω ότι και tier 4 να είσαι εχει όριο 500k τον μήνα. Όχι πως δεν θα σε φτάνουν τα 500k αλλα.... δεν θα μπορείς να τραβήξεις όλα μαζί.

So what?

Αν ειχες προλαβει και ειχες πουλησει εκει που ξεκιναγε να πεφτει, ας πουμε στα 15κ θα τα ειχες μετατρεψει σε 150 μυρια ευρω, μετα εβρισκες δεκα τροπους να τα βγαλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν είμαι σίγουρος αν κάποιοι ρωτάτε κάποια πράγματα σοβαρά,αν αυτοί που απαντάτε σε αυτές τις ερωτήσεις απαντάτε σοβαρά η όλοι μαζί τρολαρετε.

 

Συνέλθετε μωρέ 😋.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, pournaras είπε

Ας ειχαμε 10κ btc και βρισκαμε τροπο...

Το πιο απλο, τα σπας σε 10 ανταλακτηρια, τα μετατρεπεις σε ευρω, και τα αφηνεις εκει για αρχη, και μετα αργα αργα, σχεδιαζεις τον τροπο που θα τα σηκωσεις ή θα τα ξανακανεις btc οταν πεσουν (στην περιπτωση μας, οταν ηταν 20 χιλιαρικα, και τωρα που επεσαν στα 8 χιλιαρικα).

Ελπιζω να αστειευεσαι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, NT1G είπε

Δηλαδή θα άφηνες σε 1 ανταλλακτήριο, 8 εκατομμύρια $/€ ... ;

Βρες μου ενα αλλο τροπο που θα μπορουσες να τα μεταρεψεις σε ευρω οταν ηταν στο ΑΤΗ τους

Επεξ/σία από pournaras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 09/02/2018 στις 1:43 ΜΜ, Avatar_GR είπε

Εγώ αγόρασα κάτι λίγα από το yobit πάντως (ψιλούρες..κάπου 20 ευρώ) και ότι γίνει έγινε....

YOLO :P

Για πες μας πως πάνε τα ECN; Βλέπω ότι είναι γύρω στα 80$. Ίσως τελικά επρεπε να παρω μερικά όταν πήγαν στα 3$ μετά το μπαμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, zio10 είπε

Επειδή δεν τα έχουμε ψάχνουμε δικαιολογίες για να πούμε ευτυχώς που δεν έχουμε πολλά, τι θα κάναμε αν ειχαμε κλπ :lol:

Πάλι καλά που δεν έχουμε καμία 1000άρα BTC. Δες προβλήματα που θα μας δημιουργούσαν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Για πες μας πως πάνε τα ECN; Βλέπω ότι είναι γύρω στα 80$. Ίσως τελικά επρεπε να παρω μερικά όταν πήγαν στα 3$ μετά το μπαμ.

100% απατη και επισης δεν ιενια αυτη η πραγματικη του αξια. Δες καλυτερα τα ανταλλακτηρια και τα volumes. Μην ασχοληθεις καν με αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Sartiv είπε

100% απατη και επισης δεν ιενια αυτη η πραγματικη του αξια. Δες καλυτερα τα ανταλλακτηρια και τα volumes. Μην ασχοληθεις καν με αυτο

Γνωρίζω τι είναι. Ήμουν online όταν εκανε το pump/dump. Δεν λεω αυτό. Απλά αναρωτιέμαι. Αν καποιος είχε πχ 10 κομματια δεν θα μπορούσε να τα πουλήσει;

Δεν λεω να τα παρει από CCEX με 9$ και να τα στείλει το yobit που εχει τιμή 80$. Απλά αν τα είχε και θέλει αν τα πουλήσει. Μπορεί; Ή δεν θα εκτελεστεί η παραγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Γνωρίζω τι είναι. Ήμουν online όταν εκανε το pump/dump. Δεν λεω αυτό. Απλά αναρωτιέμαι. Αν καποιος είχε πχ 10 κομματια δεν θα μπορούσε να τα πουλήσει;

Δεν λεω να τα παρει από CCEX με 9$ και να τα στείλει το yobit που εχει τιμή 80$. Απλά αν τα είχε και θέλει αν τα πουλήσει. Μπορεί; Ή δεν θα εκτελεστεί η παραγγελία;

Όχι δεν θα μπορούσε επειδή και τα δύο πορτοφόλια ήταν κλειδωμένα.

Δες και το post μου που τα έκανα printscreen. ούτε deposit Ούτε withdraw γινόταν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...