Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ παντως εχω κρατήσει αρκετά. Από αυτά εβγαλα μεγαλύτερο κερδος (όταν είχαν φρασει ~3.5$ και τα τωρινά τα εχω αγοράσει 0.6-0.7$. Οπότε.... καλα παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fingolfingr είπε

Εχει το qryptos ΕΤΝ; Δεν εχω λογαριασμό και λεω να φτιάξω να αγοράσω μερικά. Απλά ρωτάω για τι δεν το δείχνει στο coinmarketcap στα markets.

ΥΓ: Με τόσα markets εχει γεμίσει το google authenticator

Ναι εχει, μπορω αν θες να σου δωσω ref link, και θα παρεις 3 QASH κιολας. Αν σε ενδιαφερει pm 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο αλλα.... στα exchanges σας κανουν κανονικά verification με τις ελληνικες ταυτότητες και λογαριασμους στα ελληνικά; Μου εστειλαν χθες mail από το kraken ότι η ταυτότητα δεν αναφέρει ημερομηνία λήξης. Τους απαντησα ότι εχει ημερομηνία εκδοσης (γυρω στο 2011) και δεν λήγει. Ποτέ. Δηλαδή αν τους εγραφα ότι η μάνα μου εχει ακομα με το βασίλειο της ελλαδος τι θα γινόταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, dimus1985 είπε

Για το etn τα εχουμε ξαναπει.Θελει το mass adoption (τουλαχιστον ετσι λεει) γι'αυτο και τα 6δις tokens.Δυσκολα θα κανει τρελο pump αλλα:

1.Τελος του μηνα 26/2-01/03 μιλανε στο GSMA CONFERENCE στην Βαρκελωνη(Ειναι ηδη μελος)

2.Τελος του μηνα αναμενουμε νεα για νεο exchange (Hitbtc)

3.Στο youtube το promoταρουν αρκετα καναλια με χιλιαδες subs

4.Eιναι crypto made in Britain.Τωρα με το brexit ποιος ξερει...μπορει να γινει και κατι αρκετα μεγαλο

5.Γενικα αν πιστευεις στα crypto και οτι θα εχουν μελλον το etn ειναι νομιζω ενα απο αυτα.Δεν ειναι τοσο τζογαδορικο και θα δειξει ουσιαστικα σε 1-2 μηνες αν αξιζει ή οχι..Εχει φαει και μεγαλη πτωση (απο 0.20-->0.03) οποτε στα 7cents το αγοραζεις ψιλο safe και ελπιζεις.

Και πως αγοράζουμε μερικά ETN παλικάρια...ψάχνω αλλά δεν βγαζω άκρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, masteripper είπε

Και πως αγοράζουμε μερικά ETN παλικάρια...ψάχνω αλλά δεν βγαζω άκρη...

Αναφερθηκε ηδη πανω.

Γραφτεσαι στο QCRYPTOS/quoinex και αγοραζεις ΕΤΝ απο κει. Αν θες ref link και εσυ (κερδιζεις 3 QASH με την επιβεβαιωση στοιχειων), pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ δεν σου στελνω γιατί ανοιξα account πριν στειλεις. Η αλήθεια είναι ότι εψαξα και στο tread με τα affiliations αλλα δεν είδα καποιον και απλά ανοιξα μόνος μου.

 

Υπάρχει καποια εφαρμογή για κινητό που θα σημειώνεις τα cryptos που εχεις (σαν το coinmarketapp) αλλα να εχει και επιλογή για το ανταλακτήριο που τα εχεις; Εχω αργήσει και χανω την μπαλα. Θα χτυπησει alert από κανενα Pump και θα το χασω επειδή θα ψαχνω να βρώ που τα εχω.

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, infested είπε

Ερώτηση: με τα καπιταλ κοντρολς ποιο είναι το μέγιστο πόσο που μπορούμε να στείλουμε με sepa από ελληνική τράπεζα για αγορά κρυπτονομισμάτων από ξένο ανταλλακτήριο;

Χίλια ευρώ ανά τράπεζα; πχ 2 τράπεζες = 2 χιλιάδες ανα μήνα; Έχει μέγιστο όριο το χρόνο;

Επίσης αν φέρει κάποιος από ηλεκτρονικό πορτοφόλι εξωτερικού (πχ paypal) κεφάλαια σε ελληνική τράπεζα το χρήμα αυτό δεν υπόκειται σε καπιταλ κοντρολς σωστά;

Άρα 1 χιλιάρικο από κάθε τράπεζα + τα έξτρα απο paypal σωστά;

Έτσι είναι ακριβώς. Εκτός από χιλιάρικο ανά τράπεζα ανά μήνα, μπορείς να χρησημοποιήσεις ότι χρήματα φέρεις απ' έξω (πχ paypal).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Sartiv είπε

Αναφερθηκε ηδη πανω.

Γραφτεσαι στο QCRYPTOS/quoinex και αγοραζεις ΕΤΝ απο κει. Αν θες ref link και εσυ (κερδιζεις 3 QASH με την επιβεβαιωση στοιχειων), pm.

και το cryptopia έχει.

23 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Εγώ δεν σου στελνω γιατί ανοιξα account πριν στειλεις. Η αλήθεια είναι ότι εψαξα και στο tread με τα affiliations αλλα δεν είδα καποιον και απλά ανοιξα μόνος μου.

Υπάρχει καποια εφαρμογή για κινητό που θα σημειώνεις τα cryptos που εχεις (σαν το coinmarketapp) αλλα να εχει και επιλογή για το ανταλακτήριο που τα εχεις; Εχω αργήσει και χανω την μπαλα. Θα χτυπησει alert από κανενα Pump και θα το χασω επειδή θα ψαχνω να βρώ που τα εχω.

στο blockfolio έχει ενα πεδίο για σχόλια. Εκεί σημειώνω σε ποιό ανταλλακτήριο τα έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, gassim είπε

και το cryptopia έχει.

στο blockfolio έχει ενα πεδίο για σχόλια. Εκεί σημειώνω σε ποιό ανταλλακτήριο τα έχω.

Εχει αλλα εκει μονο  με BTC. Εχει κλεισει για το LTC και DOGE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Sartiv είπε

Εχει αλλα εκει μονο  με BTC. Εχει κλεισει για το LTC και DOGE.

Γιατί το qryptos εχει με ltc ή doge Και δεν το είδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Γιατί το qryptos εχει με ltc ή doge Και δεν το είδα;

Προς το παρον οχι. Αλλα εχει αλλα κρυπτονομισματα. 

Το θεμα ειναι οτι στο cryptopia μονο με BTC (ή USDT + NZDT τα οποια σχεδον κανεις δε τα εχει) κανεις συναλλαγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...