Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν γίνεται να βάλεις την κάρτα λόγο capital control.Ετσι ξεκίνησα αλλά δεν γινόταν από την εθνική. Πήρα τηλ και είδαν ότι δεν επιτρέπεται. Παντως δεν κρατάει προμήθεια η coinbase.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μια χαρά πήρε την debit.

Μήπως πήγες να βάλεις πιστωτική? 

Τέσπα πάλι καλά που αργούν οι διαδικασίες όσο συνεχίζεται η σφαγή, γιατί θα είχα αγοράσει 10-20% πάνω.

Μήπως προσπαθεί να μου πεί κάτι ο θεός. :lol::lol::lol: dont buy. Sell sell sell

Τι έγινε ρε παιδιά? Ο Μητσοτάκης αγόρασε. :lol:

Επεξ/σία από yiannis_1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Δεν κρατάει προμήθεια το coinbase. 

Το φανταζομαι. Οπότε τα 10€ που ανφέρει παραπάνω ωστε αν μπουν 5€ λογικά εχουν και την χρεωση του express από την τραπεζα. Που δεν είναι και υποχρεωτικό. Χωρις που η πειραιως χρεωνει λιγότερο.

 

Στο θεμα μας. Εχουν πεσει όλα τόσο που δεν ξερω τι να παρω για να γυρίσω την χασούρα. Ripple, Etherium, Litecoin, Monero ή μηπως κανενα IOTA που εχω να παρω καιρό; :)

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δούμε πόσο θα φτάσει η πτώση...

Το σπαστικό της υπόθεσης είναι ότι το ανέβασμα θα είναι κατακόρυφο, πρέπει να τρέξεις για να το προλάβεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, quadro είπε

Το σπαστικό της υπόθεσης είναι ότι το ανέβασμα θα είναι κατακόρυφο, πρέπει να τρέξεις για να το προλάβεις...

Γιατί??

Αναρωτιεστε ποτε οτι το btc μπορει να παει ανετα 3k και να υπαρξει τρελο fud στο market?? Αναρωτιεστε οτι μπορει η αυτοπεποιθηση οτι βρηκαμε το gold 2.0  να βασίζεται πραγματικα στο τίποτα? Αναρωτιεστε οτι το Monero ειναι ισως το μοναδικο crypto με actual use case ενω αν δειτε λιγο το 99% ειναι scam/marketing απλα για να βγαλουν χρημα?? Το btc σιγουρα δεν το βαζω μεσα αλλα ειναι ενα "store of value" χωρις intrinsic properties που πηγε απο 20k > 5k. Σκεφτεται κανεις καπως ετσι η απλα παταμε κουμπακια με τη σιγουρια οτι θα ανεβει παλι και μαλιστα κατακορυφα??

Τουλαχιστον η ελαχιστη λογικη μου με κανει να σκεφτομαι αρκετες φορες καπως ετσι, χωρις να γινομαι sentimental και να αλλαζω τα πλανα μου βεβαια.. :P 

Επισης lel ripple...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον είναι πως "οι παλιοί στο χώρο"  λένε πως για να ασχοληθείς με trading πρέπει να ΜΗΝ ενεργείς με συναισθήματα, και από την άλλη, το μεγαλύτερο τρεντ της εποχής είναι το HODL... Το οποίο τροφοδοτείται αποκλειστικά από συναισθήματα και είναι ένας από τους πιο σημαντικούς παράγοντες χασουρας.

@ADHD Άσε την κουλτούρα και πες μας τι λένε τα Τσαρτς! Κατά που οδεύουμε; Τα στηρίγματα πέσανε; Να φέρω σκαλωσιές; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ADHD είπε

Γιατί??

Αναρωτιεστε ποτε οτι το btc μπορει να παει ανετα 3k και να υπαρξει τρελο fud στο market?? Αναρωτιεστε οτι μπορει η αυτοπεποιθηση οτι βρηκαμε το gold 2.0  να βασίζεται πραγματικα στο τίποτα? Αναρωτιεστε οτι το Monero ειναι ισως το μοναδικο crypto με actual use case ενω αν δειτε λιγο το 99% ειναι scam/marketing απλα για να βγαλουν χρημα?? Το btc σιγουρα δεν το βαζω μεσα αλλα ειναι ενα "store of value" χωρις intrinsic properties που πηγε απο 20k > 5k. Σκεφτεται κανεις καπως ετσι η απλα παταμε κουμπακια με τη σιγουρια οτι θα ανεβει παλι και μαλιστα κατακορυφα??

Τουλαχιστον η ελαχιστη λογικη μου με κανει να σκεφτομαι αρκετες φορες καπως ετσι, χωρις να γινομαι sentimental και να αλλαζω τα πλανα μου βεβαια.. :P 

Επισης lel ripple...

Εδώ υπάρχει κόσμος (και μάλιστα αρκετός) που έχουν αρκετά BTC στα χέρια τους και δεν πουλάνε ούτε ένα επειδή θα πάει μια μέρα το BTC 1εκατομμύριο δολάρια σε ισοτιμία!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα ειμαστε ακομα :P

iss54Aju

 

9 λεπτά πριν, Avatar_GR είπε

Εδώ υπάρχει κόσμος (και μάλιστα αρκετός) που έχουν αρκετά BTC στα χέρια τους και δεν πουλάνε ούτε ένα επειδή θα πάει μια μέρα το BTC 1εκατομμύριο δολάρια σε ισοτιμία!!!!

Ναι οκ αυτο που ειπα, store of value πιστεύοντας οτι βρηκαν gold 2.0.. :P  Θα δειξει..

Επεξ/σία από ADHD
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, smeiker είπε

Ο λόγος για τη σημερινή πτώση:

https://www.newsbtc.com/2018/03/07/legacy-mt-gox-still-impacting-price-bitcoin/

Αυτό βέβαια είναι προχθεσινό αλλα ναι η πτώση συνεχίζει από τότε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...