Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, tsakfot είπε

Sorry αλλά coin με 5 σελίδες whitepaper , εκ των οποίων οι 2 είναι το logo και μια λευκή, εγώ ούτε απέξω δεν θα πέρναγα :D

Γελάνε και οι πέτρες..

Ο τύπος δεν μπήκε στον κόπο ούτε να κοπιάρει τουλάχιστο κανά άλλο whitepaper για να φαίνεται ψευτο-Legit .. τόσο τεμπελιά..

Είναι λίγο out-of-date το whitepaper και θα μπει καινούριο σύντομα. Γενικά στης 15 πάει για HardFork και είναι κοντά με 2 exchanges

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, Silverage είπε

Είναι διαφορετικά ανταλλακτήρια. Δεν έχουν καμία σχέση τα χρήματα στο coinbase με τα χρήματα του Kraken.

Θα πρέπει ή να βάλεις λεφτά στο Kraken ή απο το coinbase να αγοράσεις bitcoin, ethereum κλπ και να τα μεταφέρεις στο Kraken. Αν πατήσεις στο funding και μετά στο bitcoin για παράδειγμα σου λέει σε ποιά διεύθυνση να τα στείλεις για να μπουν στο λογαριασμό σου.

Ποσο καιρό κάνει να τα πάρει το κρακεν; έστειλα 0, κάτι etherum (1 ευρώ) να δω αν είναι εντάξει η μεταφορά και ακόμα από χτες δεν έχω δει κάτι. 

Υ.Γ. Το βίντεο δεν το έπιασα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, txcellas είπε

Ποσο καιρό κάνει να τα πάρει το κρακεν; έστειλα 0, κάτι etherum (1 ευρώ) να δω αν είναι εντάξει η μεταφορά και ακόμα από χτες δεν έχω δει κάτι. 

Υ.Γ. Το βίντεο δεν το έπιασα! 

Στο kraken θέλει το ελάχιστο 0,05eth+tx fees αλλιώς δεν θα τα δεις μέχρι να φτάσει αυτό το ποσό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, txcellas είπε

Ποσο καιρό κάνει να τα πάρει το κρακεν; έστειλα 0, κάτι etherum (1 ευρώ) να δω αν είναι εντάξει η μεταφορά και ακόμα από χτες δεν έχω δει κάτι. 

Υ.Γ. Το βίντεο δεν το έπιασα! 

 

12 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Στο kraken θέλει το ελάχιστο 0,05eth+tx fees αλλιώς δεν θα τα δεις μέχρι να φτάσει αυτό το ποσό

Αυτό ακριβώς. Πρέπει να στείλεις ένα ελάχιστο ποσό.

Εδώ λέει πόσο είναι αυτό https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/203325273-What-are-the-minimum-deposit-amounts-for-cryptocurrencies-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 'λεφτά' μπήκανε πάντως για όποιον ενδιαφέρεται. Ουσιαστικά μπήκανε χτες το βράδυ που μηδενίστηκε το pending balance αλλά δεν μπορούσα να κάνω update το πορτοφόλι όλες αυτές τις ώρες.

2.jpg?dl=1

Επεξ/σία από xaerialtwistx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, txcellas είπε

Ευχαριστώ παίδες. Τα βλέπω άμεσα;

Μπορεί και μετά απο λίγες ώρες, εξαρτάται απο το νόμισμα και πόσο χρόνο θέλει να επαληθεύσει τη συναλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ETN στο Kucoin

https://news.kucoin.com/en/electroneumetn-gets-listed-on-kucoin/

Btw ο "mobile miner" δουλευει αψογα και μολις μου εγινε το δευτερο transfer στο wallet.

Αντε μπας και φαει κανα pump να βοηθησει και λιγο το btc γιατι αιμα μας πηγε αυτος ο μηνας

 

???????????????

https://www.kucoin.com/#/trade.pro/ETN-BTC

ρε τι γινεται.Αγορασανε στο 0.49 ευρω??και ζηταν εκαι στα 0,15 0,11 wtf?

Επεξ/σία από dimus1985
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και είχα αρχίσει να χάνω την πίστη μου στο ETN..

Ο mobile miner πάντως πολύ αργός..πιο εύκολα αγοράζεις καμια 200αριά etn και τα χεις εκεί να κοιμούνται μέχρι να έρθει η ώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, gkasta είπε

Κάνει κανείς mobile mining στο etn? Το έχω για την πλάκα ανοιχτό κι ενώ είχαν μαζευτεί κοντά στα 10, ξαφνικά μηδενίστηκε από μόνο του...ξέρει κανείς τι μπορεί να παίχτηκε?

Βρε παιδια τι κινητό έχετε για mobile mining?Εγώ έχω xiaomi redmi note 3 pro και κάνει μόνο 12 H/s 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tsakfot είπε

Sorry αλλά coin με 5 σελίδες whitepaper , εκ των οποίων οι 2 είναι το logo και μια λευκή, εγώ ούτε απέξω δεν θα πέρναγα :D

Γελάνε και οι πέτρες..

Ο τύπος δεν μπήκε στον κόπο ούτε να κοπιάρει τουλάχιστο κανά άλλο whitepaper για να φαίνεται ψευτο-Legit .. τόσο τεμπελιά..

Φαίνεται τρελή απατεωνιά χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, CyBeR_RaBBiT είπε

Βρε παιδια τι κινητό έχετε για mobile mining?Εγώ έχω xiaomi redmi note 3 pro και κάνει μόνο 12 H/s 

Παρατήρησα ότι όσο περισσότερο κάνεις mine τόσο ανεβαίνουν τα hash. Εγώ με ένα s6 edge έχω περίπου 35-40, με ένα g6, 30κατι, με ένα mate 10 lite 28-30 και ένα nexus 5x και αυτό κάπου εκεί 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CyBeR_RaBBiT είπε

Βρε παιδια τι κινητό έχετε για mobile mining?Εγώ έχω xiaomi redmi note 3 pro και κάνει μόνο 12 H/s 

honor 8 pro 50h/s stable.Btw επειδη το cryptopia wallet ειναι down 10 μερες πουλανε και μεταφερουν Btc στο Kucoin Οπου ξανααγοραζουν..χανεις $ εννοειται αλλα αποδεσμευεσαι απο την μλκια της cryptopia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...