Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνει κανείς mobile mining στο etn? Το έχω για την πλάκα ανοιχτό κι ενώ είχαν μαζευτεί κοντά στα 10, ξαφνικά μηδενίστηκε από μόνο του...ξέρει κανείς τι μπορεί να παίχτηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, gkasta είπε

Κάνει κανείς mobile mining στο etn? Το έχω για την πλάκα ανοιχτό κι ενώ είχαν μαζευτεί κοντά στα 10, ξαφνικά μηδενίστηκε από μόνο του...ξέρει κανείς τι μπορεί να παίχτηκε?

...μήπως μεταφέρθηκαν στο πορτοφόλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ για αυτό ρωτάω μπας κι έχει συμβεί σε κάποιον..προς το παρόν δεν μου ανανεώνει το πορτοφολι, λόγω φορτου δεδομένων, οπότε δεν μπορώ να δω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, txcellas είπε

δεν ανεφερα οτι τα χρηματα τα εχω βαλει στο coinbase. παιζει καποιο ρολο αυτο;

στο coinbase τα εχω σε ευρω; Πρεπει να τα μετατρεψω σε καποιο νομισμα και να στειλω στο kraken η μπορω να τα στειλω σαν ευρω στο kraken?

Μισό λεπτό.

Έβαλες τα χρήματα στο Coinbase και προσπαθείς να αγοράσεις απο το Kraken με τα χρήματα του Coinbase;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, gkasta είπε

Κάνει κανείς mobile mining στο etn? Το έχω για την πλάκα ανοιχτό κι ενώ είχαν μαζευτεί κοντά στα 10, ξαφνικά μηδενίστηκε από μόνο του...ξέρει κανείς τι μπορεί να παίχτηκε?

Σταμάτησα να ασχολούμαι με το electroneum την προηγούμενη εβδομαδα αφού εδω και ένα μήνα σχεδόν δεν μπορώ να μεταφέρω coins στο wallet απ το λίγο mining που είχα κάνει. 

Και σαν να μην μου έφτανε αυτό αγόρασα και μερικά μέσω cryptopia και έχουν κι αυτά κολλήσει εκεί και δεν μπορώ εδώ και πόσες μέρες να τα περάσω στο wallet.

Αρχίζει και μου φαίνεται για εντελώς μαλακία το etn και τσίρκο όλο το team από πίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gkasta είπε

Κάνει κανείς mobile mining στο etn? Το έχω για την πλάκα ανοιχτό κι ενώ είχαν μαζευτεί κοντά στα 10, ξαφνικά μηδενίστηκε από μόνο του...ξέρει κανείς τι μπορεί να παίχτηκε?

To ένα κινητό 8.5 το άλλο 11 και παρόλα αυτά μεταφορά στο πορτοφόλι δε γίνεται από κανένα από τα 2.

Μιλάμε για bug όχι αστεία. Τίνω να συμφωνήσω προς τη γνώμη του @jdm_mst,όχι προφανώς γιατί έχουν κακή ιδέα αλλά προφανώς κάποια πράγματα δεν υλοποιούνται σωστά. Σίγουρα τρέχουν και δε φτάνουν γιατί διαβάζω για το Ευρωπαικό πουλ σε κάποια Pool προβλήματα αλλά η όλη κατάσταση είναι αστεία γιατί τα βλέπω πάνω από 2 βδομάδες τα θέματα.

Κρίμα γιατί μιλάμε για αρκετά δυνατό πρότζεκτ αλλά και εγώ δε ξέρω...Μάλλον θα το σβήσω και χάρισμά τους τα 93 $cents

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Silverage είπε

Μισό λεπτό.

Έβαλες τα χρήματα στο Coinbase και προσπαθείς να αγοράσεις απο το Kraken με τα χρήματα του Coinbase;

Nαι!! Πως γινεται; πρεπει να μετατραπουν σε καποιο απο τα νομισματα που εχει το coinbase η μπορω απλα με καποιο τροπο να στειλω στο kraken?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, gkasta είπε

Κάνει κανείς mobile mining στο etn? Το έχω για την πλάκα ανοιχτό κι ενώ είχαν μαζευτεί κοντά στα 10, ξαφνικά μηδενίστηκε από μόνο του...ξέρει κανείς τι μπορεί να παίχτηκε?

Παιζει να το εχουν ρωτησει και να συνεχιζουν να το ρωτανε 5122542154 ατομα..το εβαλαν και στο reddit  και στο telegraph sticky.Το συστημα ειναι αυτοματο.καθε περιπου 10 etn θα στα μηδενιζει και θα στα περναει στο wallet.Λογω του μεγαλου ογκου των verification θα παρει λιγο αλλα δεν τα χανεις...δεν ξερω τι λετε αλλα με το δικο μου παιρνω περιπου 10 etn το 24ωρο..μια χαρα ειναι για Free. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, gkasta είπε

Κάνει κανείς mobile mining στο etn? Το έχω για την πλάκα ανοιχτό κι ενώ είχαν μαζευτεί κοντά στα 10, ξαφνικά μηδενίστηκε από μόνο του...ξέρει κανείς τι μπορεί να παίχτηκε?

Στα 15+ μου μηδενιστηκε και εμένα. Στην αρχη παραξενευτηκα γιατί έχω μεταφέρει πολλές φορές από το offline wallet στην εφαρμογή του κινητού (και το αντίθετο) και η μεταφορά δεν παίρνει πάνω από 15-20 λεπτά οπότε θεωρητικά τόσο θα έπρεπε να παίρνει και το αυτόματο τράβηγμα των χρημάτων. Όμως αν προσέξεις κάνοντας update το πορτοφόλι, θα σου πετάξει μήνυμα ότι δεν μπορεί να ανανεώσει τις συναλλαγές. Όταν μπορέσει, είμαι σίγουρος πως το ποσό θα εμφανιστεί στο πορτοφόλι σου.

Επεξ/σία από xaerialtwistx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xaerialtwistx είπε

Στα 16.7 μου μηδενιστηκε και εμένα. Στην αρχη παραξενευτηκα γιατί έχω μεταφέρει πολλές φορές από το offline wallet στην εφαρμογή του κινητού (και το αντίθετο) και η μεταφορά δεν παίρνει πάνω από 15-20 λεπτά οπότε θεωρητικά τόσο θα έπρεπε να παίρνει και το αυτόματο τράβηγμα των χρημάτων. Όμως αν προσέξεις κάνοντας update το πορτοφόλι, θα σου πετάξει μήνυμα ότι δεν μπορεί να ανανεώσει τις συναλλαγές. Όταν μπορέσει, είμαι σίγουρος πως το ποσό θα εμφανιστεί στο πορτοφόλι σου.

Εμένα μπήκαν κανονικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, txcellas είπε

Nαι!! Πως γινεται; πρεπει να μετατραπουν σε καποιο απο τα νομισματα που εχει το coinbase η μπορω απλα με καποιο τροπο να στειλω στο kraken?

Είναι διαφορετικά ανταλλακτήρια. Δεν έχουν καμία σχέση τα χρήματα στο coinbase με τα χρήματα του Kraken.

Θα πρέπει ή να βάλεις λεφτά στο Kraken ή απο το coinbase να αγοράσεις bitcoin, ethereum κλπ και να τα μεταφέρεις στο Kraken. Αν πατήσεις στο funding και μετά στο bitcoin για παράδειγμα σου λέει σε ποιά διεύθυνση να τα στείλεις για να μπουν στο λογαριασμό σου.

 

 

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, comfuzio είπε

Ελάτε στο Iridium τώρα πριν μπει σε exchanges!

 

Sorry αλλά coin με 5 σελίδες whitepaper , εκ των οποίων οι 2 είναι το logo και μια λευκή, εγώ ούτε απέξω δεν θα πέρναγα :D

Γελάνε και οι πέτρες..

Ο τύπος δεν μπήκε στον κόπο ούτε να κοπιάρει τουλάχιστο κανά άλλο whitepaper για να φαίνεται ψευτο-Legit .. τόσο τεμπελιά..

Επεξ/σία από tsakfot
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...