Προς το περιεχόμενο

Natec "Genesis Nitro 550" Gaming chair - Πράσινη / μαύρη - E-shop 159€


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο μηχανισμός της ανάκλησης σε εμένα γιατί ενώ είναι στο τερμα loose πιάνει μόνο όταν η καρέκλα είναι πιο ξαπλωτη κ όχι στην ευθεία? Είναι τόσο σκληρός ακόμη κ στο τέρμα loose? Εννοείται ότι έχω βγάλει την ασφάλεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, JohNickZ είπε

Ο μηχανισμός της ανάκλησης σε εμένα γιατί ενώ είναι στο τερμα loose πιάνει μόνο όταν η καρέκλα είναι πιο ξαπλωτη κ όχι στην ευθεία? Είναι τόσο σκληρός ακόμη κ στο τέρμα loose? Εννοείται ότι έχω βγάλει την ασφάλεια..

Το ίδιο παρατήρησα και στην 770. 

Επεξ/σία από johnpap21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω ρε παιδιά. Επειδή έχω μια καρέκλα απ το πλαίσιο η οποία δεν έχει ρύθμιση κλίσης της πλάτης , είναι σχετικά ξαπλωμένη πισω εργοστασιακά δηλαδή και δεν με βολεύει καθόλου γιατί θέλω να κάθομαι εντελώς όρθιος, 90 μοίρες δηλαδή αν γίνεται τι λέτε για την συγκεκριμένη καρέκλα είναι αυτό π ζητάω;(η τα άλλα μοντέλα genesis) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Με τον μηχανισμό ανάκλησης τελικά βγήκε άκρη? Παρέλαβα σήμερα το μοντέλο 550 και με ενοχλεί που δεν μπορεί να πάει έτσι πίσω....  Μόνο αν ξαπλώσει πάρα πολύ κάνει τελικά πίσω όπως είπαν και τα παιδιά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, SHot-OS είπε

Με τον μηχανισμό ανάκλησης τελικά βγήκε άκρη? Παρέλαβα σήμερα το μοντέλο 550 και με ενοχλεί που δεν μπορεί να πάει έτσι πίσω....  Μόνο αν ξαπλώσει πάρα πολύ κάνει τελικά πίσω όπως είπαν και τα παιδιά! 

To tilt της είναι πράγματι σφιχτό αλλά δουλεύει αν βάλεις δύναμη στα πόδια.

Αλλά πράγματι θυμάμαι ότι είναι σφιχτό. Γενικά δεν βολεύει τη συγκεκριμένη καρέκλα να την δουλεύεις με το tilt.

Δεν την έχω πια, έχω μείνει με μια 770 πλέον.Δες αν υπάρχει τρόπος να χαλαρώσει το tilt αλλά λίγο που το είχα ψάξει και εγώ δεν είχε μαλακώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...