Προς το περιεχόμενο

Natec "Genesis Nitro 550" Gaming chair - Πράσινη / μαύρη - E-shop 159€


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8/3/2018 στις 6:34 ΜΜ, leros2004 είπε

Σήμερα παρέλαβα και τα ανταλλακτικά... όλα καλά ...

PS: Το μαξιλαράκι μέσης έχει κανονικό φερμουάρ... :P 

Να σε ρωτήσω τι έχει το μπράτσο και στο αλλάξανε?

Γτ εγώ έχω θέμα και στη δεύτερη καρέκλα π παρέλαβα κ έχει πάλι πρόβλημα το μπράτσο..το δεξί έχει πολύ παραπάνω τζόγο από το αριστερό και είναι κ στραβό (έχει κλίση προς τα έξω)..

Αλλά μ έλεγαν στο τηλ ότι πρέπει λέει ν στείλω πάλι όλη την καρέκλα εκεί π την πήρα από το Ηράκλειο και ν το στείλουν Αθήνα να το δούνε.. ωστόσο εγώ είμαι Κάρπαθο..δλδ η όλη διαδικασία πάει πάνω από 20 μερες με ένα μήνα και δεν γίνεται να στείλω μόνο τ μπράτσα ξέρω γω... στο mail π τους είχα στείλει και είχα βίντεο μ το πρόβλημα μ απάντησε ένας Βασιλόπουλος έτσι λέγεται και μ είπε και καλά ότι θ στείλει τ θέμα στη εταιρία, αλλά περιμένω τώρα 10 μερες..του ξανά έστειλα μ λέει ότι δεν έχει ακόμα απάντηση...

Καμία γνώμη??

 

VID_20180306_001945[Compress].mp4

received_1593540070715567.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Man_pas είπε

Να σε ρωτήσω τι έχει το μπράτσο και στο αλλάξανε?

Γτ εγώ έχω θέμα και στη δεύτερη καρέκλα π παρέλαβα κ έχει πάλι πρόβλημα το μπράτσο..το δεξί έχει πολύ παραπάνω τζόγο από το αριστερό και είναι κ στραβό (έχει κλίση προς τα έξω)..

Αλλά μ έλεγαν στο τηλ ότι πρέπει λέει ν στείλω πάλι όλη την καρέκλα εκεί π την πήρα από το Ηράκλειο και ν το στείλουν Αθήνα να το δούνε.. ωστόσο εγώ είμαι Κάρπαθο..δλδ η όλη διαδικασία πάει πάνω από 20 μερες με ένα μήνα και δεν γίνεται να στείλω μόνο τ μπράτσα ξέρω γω... στο mail π τους είχα στείλει και είχα βίντεο μ το πρόβλημα μ απάντησε ένας Βασιλόπουλος έτσι λέγεται και μ είπε και καλά ότι θ στείλει τ θέμα στη εταιρία, αλλά περιμένω τώρα 10 μερες..του ξανά έστειλα μ λέει ότι δεν έχει ακόμα απάντηση...

Καμία γνώμη??

VID_20180306_001945[Compress].mp4

received_1593540070715567.jpeg

εγω τους πήγα και τα 2 για να καταλάβουν την διαφορά, κράτησαν το ενα (το χαλασμένο) και το μαξιλάρι με τις ασημί πιτσιλιές. Μετά απο καμια εβδομάδα πήρα τα ανταλλακτικά χωρις να χρειαστεί να τους πάω όλη την καρέκλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή άνοιξα νέο θεματάκι για τις καρέκλες, αν δεν έχει αντίρρηση ο διαχειριστής ας συνεχίσουμε την συζήτηση εκεί. Αλλιώς ας συγχωνευτεί. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγω τη μαυρη. Ειχα ενδοιασμους λογω προβλημάτων με τη μεση.Για να δουμε, θα λυτρωθω;

Επεξ/σία από kostiger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rofl είπε

για 1.85 100 κιλα ειναι καταλληλη γιατι δε βλεπω διαστασεις?

Τις είχα βάλει σε ποστ πιο πίσω, επίσης της έχει και στο site της καρέκλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Prof_Chaos είπε

αντε να βάλουν και την 770 σε όλα τα χρώματα προσφορά .. Θυμάται κανείς ποσο την βγάζουν ; 

Είναι ήδη σε "προσφορά" στα 189 από 239.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιο παιδι που εχει τη καρεκλα μπορει να μου πει τον οφελημο μηκος καθιμσατος? δηλαδη απο τη μπροστικη ακρη μεχρι εκει που αρχιζει η πλατη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, JohNickZ είπε

Είναι ήδη σε "προσφορά" στα 189 από 239.

Ευελπιστώ κάποια στιγμή να την βάλουν στα 159-169€ για να την χτυπήσω και εγώ. Πιστεύω ότι σύντομα θα την δούμε κάπου εκεί απο την στιγμή που η 550 πήγε απο τα 169 πέρυσι > 159 > 139 μέσα σε ένα χρόνο. 

Σε αυτή την περίπτωση -και μόνο- θα αλλάξω την τίμια nitro 550 μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...