Προς το περιεχόμενο

Natec "Genesis Nitro 550" Gaming chair - Πράσινη / μαύρη - E-shop 159€


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, leros2004 είπε

η βάση είναι σταθερή δεν έχει πρόβλημα, η δεξια δεν κουνιεται καθόλου ενω η αριστερή μου, αν βάλεις το χέρι σου κανεις μια μικρή τραμαπαλίτσα.. που η δεξιά είναι βράχος. Πάντα αναφέρομαι στο πανω τμήμα (μπράτσο με τη λαστιχένια υφή). έστειλα 2ο μειλ στο eshop, αναμένω απάντηση 

Δεν είναι κάτι, σε μένα παίζουν ελαφρά και οι δύο (μιλάμε για τα πάνω μέρη που ακουμπά το χέρι). Είναι λογικό να παίζουν ελαφρά γιατί είναι κινούμενα πάνω - κάτω μαζί με την πλαστική τους βάση στην οποία είναι βιδωμένα. Αν ήταν όλο το μπράτσο θα ήταν θέμα αντικατάστασης. Σε βάθος χρόνου με την χρήση θα χαλαρώσει και θα παίζει ελαφρά και το άλλο, πράγμα λογικό. 

Αν τώρα κουνιέται υπερβολικά σαν να φαίνεται ελαττωματικό (ξεχαρβαλωμένο) τότε ναι να ψάξεις για αντικατάσταση. 

Όσο αφορά τα σποτάκια και μένα έχει σε άλλο σημείο, προφανώς απο το εργοστάσιο που τις φτιάχνουν.  Σε μένα είναι σαν πιτσίλες αλλά δεν φαίνονται στην πράξη καθόλου οπότε δεν έδωσα κάν σημασία.

 

20180223_185853.jpg

Aνέβασα ένα video με την δικιά μου να την δείς ώστε να μου πείς αν παίζει έτσι το armrest.

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Δεν είναι κάτι, σε μένα παίζουν ελαφρά και οι δύο (μιλάμε για τα πάνω μέρη που ακουμπά το χέρι). Είναι λογικό να παίζουν ελαφρά γιατί είναι κινούμενα πάνω - κάτω μαζί με την πλαστική τους βάση στην οποία είναι βιδωμένα. Αν ήταν όλο το μπράτσο θα ήταν θέμα αντικατάστασης. Σε βάθος χρόνου με την χρήση θα χαλαρώσει και θα παίζει ελαφρά και το άλλο, πράγμα λογικό. 

Αν τώρα κουνιέται υπερβολικά σαν να φαίνεται ελαττωματικό (ξεχαρβαλωμένο) τότε ναι να ψάξεις για αντικατάσταση. 

Όσο αφορά τα σποτάκια και μένα έχει σε άλλο σημείο, προφανώς απο το εργοστάσιο που τις φτιάχνουν.  Σε μένα είναι σαν πιτσίλες αλλά δεν φαίνονται στην πράξη καθόλου οπότε δεν έδωσα κάν σημασία.

20180223_185853.jpg

Aνέβασα ένα video με την δικιά μου να την δείς ώστε να μου πείς αν παίζει έτσι το armrest.

Ναι έτσι ειναι το δεξί μου, το αριστερό εχει μεγάλο τζόγο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Ναι έτσι ειναι το δεξί μου, το αριστερό εχει μεγάλο τζόγο 

Αν έχει μεγάλο τζόγο είναι ελαττωματικό και ζητάς αντικατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Aνέβασα ένα video με την δικιά μου να την δείς ώστε να μου πείς αν παίζει έτσι το armrest.

 

Ετσι ειναι εμενα απο το πρωτο λεπτο που την πηρα..Μονο οταν ειναι τερμα πανω σηκωμενα..Οταν ειναι τερμα κατω, ειναι ελαχιστος ο τζογος..Το θεωρησα λογικο οποτε δεν ασχοληθηκα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Mpatz είπε

Ετσι ειναι εμενα απο το πρωτο λεπτο που την πηρα..Μονο οταν ειναι τερμα πανω σηκωμενα..Οταν ειναι τερμα κατω, ειναι ελαχιστος ο τζογος..Το θεωρησα λογικο οποτε δεν ασχοληθηκα..

Μα ειναι λογικό, έτσι πρέπει να είναι. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, desperados είπε

Θέλει και συγκεκριμένα χρώματα η πράσινη να ταιριάζουν στον χώρο σου... Λιγάκι δύσκολο! Την μαύρη να βάλουν το ψήνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον δεν βγαίνει με την καμιά, εγω την βρήκα με περίεργο τρόπο.
Απο κινητό (Browser) δεν έβγαζε προσφορά, απο PC το ιδιο, άλλα ανοίγω το newsletter  πατάω στην πράσινη και μετά  πάτησα εδώ Αρχική > Gadgets & Παιχνίδια > Gaming chairs
Διάλεξα κατασκευαστή "Genesis" και μου έβγαλε κανονικά την προσφορά το βράδυ που είπα ότι ξανανέβηκε και η παραγγελιά προχώρησε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...