Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για παιχνίδια στο Xbox One


iznotak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 ώρες πριν, leo066 είπε

Ποιο κόλπο? Αγορά παιχνιδιών από άλλο store με gift card?

Ναι.

13 ώρες πριν, d_gkal είπε

Έχω μέρες να αγοράσω.

Στο λογαριασμό σου φαίνεται αγορασμενο; Στο store (κονσόλα) τι εμφανίζει;

Το έκανα από Βραζιλία και μπερδεύτηκα αρκετά. Τελικά το κατάφερα, αλλά δεν θυμάμαι πόσα πισωγυρίσματα έκανα μέχρι να πετύχει. Τέτοιο μπέρδεμα, που μου εμφανίζει ότι το έχω 2 φορές στον λογαριασμό μου, η μία δωρεάν...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, yiorta είπε

Ναι.

Το έκανα από Βραζιλία και μπερδεύτηκα αρκετά. Τελικά το κατάφερα, αλλά δεν θυμάμαι πόσα πισωγυρίσματα έκανα μέχρι να πετύχει. Τέτοιο μπέρδεμα, που μου εμφανίζει ότι το έχω 2 φορές στον λογαριασμό μου, η μία δωρεάν...

 

Πας στο βραζιλιάνικο store βρίσκεις το παιχνίδι και το αγοράζεις με την gift card, στο τέλος επιλέγεις να γίνει εγκατάσταση στην κονσόλα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
4 λεπτά πριν, NoMans είπε

Καλά όλα αυτά, αν για ένα παιχνίδι (Forza Horizon 5 - 400BR) χρειάζεσαι 2 gift cards των 200BR (δεν βρήκα των 400) θα το δεχτεί άραγε? Ή τσάμπα κόπος και χρήμα?

Φυσικά και το δέχεται. Επίσης τυχών υπόλοιπο μένει στο λογαριασμό σου 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλημέρα! το κολπάκι που αναφέρεται πλέον δεν δουλεύει σε μένα βλέπει ότι είμαι από Ελλάδα και δεν μου κάνει την εξαργύρωση έχει αλλάξει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, riklove είπε

Καλημέρα! το κολπάκι που αναφέρεται πλέον δεν δουλεύει σε μένα βλέπει ότι είμαι από Ελλάδα και δεν μου κάνει την εξαργύρωση έχει αλλάξει κάτι;

Μπορείς να βάλεις vpn να, ορίσεις χώρα βραζιλία και μετά να πατήσεις εξαργύρωση.

ισως σου ζητήσει και βραζιλιάνικη διεύθυνη. Βρίσκεις στο ιντερνετ μια πραγματική διεύθυνση και την δηλώνεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως αυτό ήτανε έπρεπε να αλλάξω χώρα και να ανοίξω το VPN. Ωχ ξυπνάνε σιγά-σιγά. Το περίεργο ήτανε ότι είχα κάνει αρκετές αγορές πριν τον Σεπτέμβριο. Βασικά το Έχω λιώσει και παίρνω auric cells στο dbd. Να σαι καλά σε ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σου, καλή συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...