Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για παιχνίδια στο Xbox One


iznotak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, Markantonis είπε

Για το Star Wars: Battlefront 2 ποια είναι η άποψή σας;

Και αν έχετε υπόψη κάποιο μαγαζί που να τα πουλάει οικονομικά.

Μαγαζιά για Ελλάδα Ψάξε στο Skroutz

Αν θες να ψωνίσεις από εξωτερικό Κοίταξε στα

The game collection

Shop to

Simply games

Είναι κορυφαία και τα τρία με άριστους χρόνους παράδοσης.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Racerr είπε

δεν υπαρχει

https://www.microsoft.com/el-gr/p/construction-simulator-2-us-console-edition/brvq1wg51nvg?activetab=pivot:overviewtab

έρχεται και αυτό:

 

Επεξ/σία από Sir_Teraflop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Forza horizon 3 ή 4

Καλημέρα

Θέλω να αγοράσω κάποιο από τα παραπάνω παιχνίδια.Ενδιαφέρομαι καθαρά και μόνο για single player,δεν με ενδιαφέρει καθόλου το online.

Ποιό από τα δύο αξίζει πιο πολύ σαν παιχνίδι στο single player του;Λίγο που το έψαξα στο Internet οι απόψεις διαφέρουν αρκέτα,αλλά όλοι λίγο πολύ καταλήγουν στο 3 για single.

Το παιχνίδι θα παιχτεί σε xbox one s.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, nemesiskp είπε

Καλημέρα

Θέλω να αγοράσω κάποιο από τα παραπάνω παιχνίδια.Ενδιαφέρομαι καθαρά και μόνο για single player,δεν με ενδιαφέρει καθόλου το online.

Ποιό από τα δύο αξίζει πιο πολύ σαν παιχνίδι στο single player του;Λίγο που το έψαξα στο Internet οι απόψεις διαφέρουν αρκέτα,αλλά όλοι λίγο πολύ καταλήγουν στο 3 για single.

Το παιχνίδι θα παιχτεί σε xbox one s.

 

και το 3 και το 4 είναι θεικά! παίξε οποσδήποτε και τα δύο, με όποια σειρά μπορεί η τσέπη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από single αξίζουν και τα δύο;Διαβάζω οτι το 3 έχει πιο πολλά πράγματα να κάνεις.

Δεν έχω συνδρομή στο xbox live,δεν κλειδώνει τίποτα από το campaign ετσι(dynamic weather κλπ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, nemesiskp είπε

Καλημέρα

Θέλω να αγοράσω κάποιο από τα παραπάνω παιχνίδια.Ενδιαφέρομαι καθαρά και μόνο για single player,δεν με ενδιαφέρει καθόλου το online.

Ποιό από τα δύο αξίζει πιο πολύ σαν παιχνίδι στο single player του;Λίγο που το έψαξα στο Internet οι απόψεις διαφέρουν αρκέτα,αλλά όλοι λίγο πολύ καταλήγουν στο 3 για single.

Το παιχνίδι θα παιχτεί σε xbox one s.

Απαντωντας την προηγούμενη σου ερώτηση, ναι παιζει εντελώς και σε single player, δε χρειαζεται να εισαι συνδεδεμένος καθόλου.

Τωρα για το πιο αξιζει πιο πολυ... η απάντησή μου ειναι πως κ τα δυο ειναι εκπληκτικά καλά. Πολύ υλικό και με πάρα πολύ ουσία. Το 4 απλα εχει ακόμα καλύτερα γραφικά, physics και χειρισμό αλλα κ το 3 ειναι πανεμορφο κ παιζει παρα πολύ καλα.

Νομίζω πως η επιλογή στο τέλος γίνεται καθαρά με την αισθητική. το 3 ειναι πιο αγριο, στα σκηνικα της Αυστραλιας με ερημους, δαση, μεγαλους δρομους και σκονη. Το 4 ειναι πιο "ρομαντικό" με τους στενούς δρόμους του Ηνωμένου Βασιλείου, μπολικη βροχούλα, ποτάμια, λόφους και γρασίδια κλπ. εχει λιγότερο υλικό απο το 3 σε offline mode αλλα θα ελεγα πως ειναι καλυτερα συμαζεμένο, το 3 εχει κ πολυ υλικο που ειναι filler.

οτι κ να διαλέξεις, θα περασεις σουπερ k mπορει να χασεις 100αδες ωρες στο καθενα

 

Επεξ/σία από Skywalker333
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για single καλύτερα να μείνεις στο 3, το 4 αν δεν μπείς online δεν βλέπεις σχεδόν τίποτα από αυτά που μπορεί να σου προσφέρει το παιχνίδι.

Το 4 δεν χρειάζεται συνδρομή για να συγχρονίζει με server για αλλαγή σεζόν κλπ, αλλά είναι σχεδιασμένο να το παίζεις online, χάνεις το μισό παιχνίδι δυστυχώς αν δεν μπείς online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά.Περιμένω και το black friday μην παίξει καμιά προσφορούλα να τσιμπίσω κάποιο.

Η αλήθεια είναι ότ με κερδίζει λίγο περισσότερο το 4 λόγω γραφικών και περιβάλοντος αλλά το 3 από ότι καταλαβαίνω κερδίζει στο single.

Θα δώ τι τίμες θα τα βρώ και θα κρίνω ανάλογα.

Οποιαδήποτε άλλη άποψη καλοδεχούμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...