Προς το περιεχόμενο

Blaupunkt 49'' DVBT2 Full HD 279 € στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τις κραταει ολες πλην του overscan ,βγαλε ακρη τωρα

βαλτε τις ρυθμισεις να μου πειτε ,ετσι κ αλλιως μπορεις να την κανεις reset με πολλους τροπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, turbat0s είπε

Μήπως εννοείς "διαμόρφωση" σε υπολογιστή?

Πως κάνει η τηλεόραση.

Όταν ζητάω να κάνει εγγραφή τηλεοπτικού προγράμματος μου ζητάει να διαμορφωθεί ο σκληρός δίσκος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, tazio είπε

Πως κάνει η τηλεόραση.

Όταν ζητάω να κάνει εγγραφή τηλεοπτικού προγράμματος μου ζητάει να διαμορφωθεί ο σκληρός δίσκος. 

Βάλτον στον υπολογιστή και κάνε διαμόρφωση σε FAT32

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όσοι το σκέφτεστε ακόμη , μην περιμένετε και πολύ... εδώ που το έχει πάλι https://www.you.gr/proionta/crazy-u λέει οτι έχουν μείνει 19 τεμάχια... Λογικά σήμερα/αύριο τέλος...  ;-)

Επεξ/σία από iosif1980
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, iosif1980 είπε

όσοι το σκέφτεστε ακόμη , μην περιμένετε και πολύ... εδώ που το έχει πάλι https://www.you.gr/proionta/crazy-u λέει οτι έχουν μείνει 19 τεμάχια... Λογικά σήμερα/αύριο τέλος...  ;-)

Καλά μην τρελαίνεστε. Τηλεοράσεις του κιλού είναι δεν υπάρχει καμία προσφορά. Οι παρτίδες έρχονται με σκοπό να πουληθούν σε αυτήν την τιμή εξαρχής. Μόλις τελειώσουν με ένα τηλέφωνο στον κινέζο ο προμηθευτής μπορεί να ξανά φέρει καινούργια παρτίδα από το εργοστάσιο στην σλοβακία μέσα σε λίγες μέρες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Rebel21 είπε

Καλά μην τρελαίνεστε. Τηλεοράσεις του κιλού είναι δεν υπάρχει καμία προσφορά. Οι παρτίδες έρχονται με σκοπό να πουληθούν σε αυτήν την τιμή εξαρχής. Μόλις τελειώσουν με ένα τηλέφωνο στον κινέζο ο προμηθευτής μπορεί να ξανά φέρει καινούργια παρτίδα από το εργοστάσιο στην σλοβακία μέσα σε λίγες μέρες. 

οντως του κιλου ειναι οπως του κιλου εχουν καταντησει κ οι επωνυμες κατω των 800€ με πολυ λιγοστες εξαιρεσεις 

αλλα πες μου ποσες 49αρες με επωνυμο πανελακι κ αξιοπρεπη εικονα εχεις δει ever σε τετοια τιμη;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, what_if είπε

κανεις δεν δοκιμασε τις ρυθμισεις;

Δεν είχα πολύ χρόνο ν' ασχολήθώ και να κάνω δοκιμές, αύριο θ' αφιερώσω καμιά ωρίτσα. Και το ψιλοφοβάμαι να το πειράξω το service menu να σου πώ την αλήθεια.

Y.Γ. Από στικάκι που δοκίμασα μερικά βιντεάκια, το μόνο που δεν υποστήριξε ήταν ένα hevc 10bit μάλλον λόγω 10bit. Mε απλά x265 δεν είχε θέμα.Ελληνικοί υποτίτλοι επίσης εμφανίζονται μια χαρά και μπορείς να επιλέξείς αν εμπεριέχει πολλούς ένα αρχείο και ν' αλλάξεις και τη κωδικοποίηση.

Επεξ/σία από wakabanka
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, what_if είπε

οντως του κιλου ειναι οπως του κιλου εχουν καταντησει κ οι επωνυμες κατω των 800€ με πολυ λιγοστες εξαιρεσεις 

αλλα πες μου ποσες 49αρες με επωνυμο πανελακι κ αξιοπρεπη εικονα εχεις δει ever σε τετοια τιμη;

Καταρχήν κανείς δεν σχολίασε την τιμή. Για απλή χρήση η τιμή είναι μια χαρά απλά σχολίασα το γεγονός ότι στα φασόν ποτέ δεν υπάρχει πραγματική προσφορά. Τίποτα δεν είναι τυχαίο σε αυτήν την κατηγορία τηλεοράσεων. 

Δεύτερον μπορείς να μου πεις μία τηλεόραση των 800 ευρώ του κιλού? 

Τέλος το full hd panel χαμηλής ποιότητας έστω και αν είναι lg δεν παύει να είναι και αυτό του κιλού δυστυχώς. Επίσης ένα πάνελ από μόνο του δεν αρκεί για να έχουμε αξιοπρεπή εικόνα αφού παίζουν ρόλο πολλοί άλλοι παράγοντες. 

Για να μην παρεξηγηθώ. Η τηλεόραση είναι οκ για τα χρήματα της και δεν την κρίνω αρνητικά σε καμία περίπτωση. 

Επεξ/σία από Rebel21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Rebel21 είπε

Καλά μην τρελαίνεστε. Τηλεοράσεις του κιλού είναι δεν υπάρχει καμία προσφορά. Οι παρτίδες έρχονται με σκοπό να πουληθούν σε αυτήν την τιμή εξαρχής. Μόλις τελειώσουν με ένα τηλέφωνο στον κινέζο ο προμηθευτής μπορεί να ξανά φέρει καινούργια παρτίδα από το εργοστάσιο στην σλοβακία μέσα σε λίγες μέρες. 

Κάποιος που θέλει τώρα τηλεόραση γιατί να μην τη πάρει αφού είναι μια χαρά και να περιμένει πότε θα ξαναβγεί αντίστοιχη σε τέτοια τιμή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, zio10 είπε

Κάποιος που θέλει τώρα τηλεόραση γιατί να μην τη πάρει αφού είναι μια χαρά και να περιμένει πότε θα ξαναβγεί αντίστοιχη σε τέτοια τιμή; 

Νομίζω είμαι ξεκάθαρος. Όποιος θέλει μια απλή λύση να κάνει την δουλειά του την παίρνει σήμερα απλά όποιος δεν πρόλαβε η έχει σκοπό να πάρει μετά από λίγο καιρό δεν χρειάζεται να αγχωθεί ότι χάνει κάποια σπουδαία προσφορά. Ανά πάσα στιγμή θα υπάρχει κάποιο αντίστοιχο φασόν σε κοντινή τιμή η λίγο μεγαλύτερη είτε λέγεται blaupunkt είτε toshiba,  thomson, f&u, turbox κλπ. 

Επεξ/σία από Rebel21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...