Προς το περιεχόμενο

Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL


seithan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, ioann1s είπε

Το license είναι for faculty άρα δεν νομίζω πως παίζει διαγραφή

Τι να σου πω, έτσι όπως το γράφει κάτι τέτοιο θα παίζει. Εγώ πάντως λέω τι ισχύει για το ΠΠ που ξέρω από πρώτο χέρι επειδη αναφέρθηκε το ακαδημαϊκό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν είναι επικίνδυνο αυτό, να έχει άλλος το μέιλ του λογαριασμού; Με ένα forgot password δεν μπορούν να πάρουν πίσω το account και μαζί και ότι αρχεία έχει ανεβάσει κάποιος εκεί; Πως εξασφαλίζεται η ιδιοκτησία του account μετά; Γιατί σίγουρα με μία αλλαγή κωδικού δεν εξασφαλίζεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, andreasece είπε

Ρε παιδιά δεν είναι επικίνδυνο αυτό, να έχει άλλος το μέιλ του λογαριασμού; Με ένα forgot password δεν μπορούν να πάρουν πίσω το account και μαζί και ότι αρχεία έχει ανεβάσει κάποιος εκεί; Πως εξασφαλίζεται η ιδιοκτησία του account μετά; Γιατί σίγουρα με μία αλλαγή κωδικού δεν εξασφαλίζεται.

Ήμουν έτοιμος εχθές να προχωρήσω σε αγορά , αλλά σκέφτηκα ακριβώς αυτό!!!

Του κ@@@σει μια μέρα και πάνε όλα χαμένα ......... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, andreasece είπε

Ρε παιδιά δεν είναι επικίνδυνο αυτό, να έχει άλλος το μέιλ του λογαριασμού; Με ένα forgot password δεν μπορούν να πάρουν πίσω το account και μαζί και ότι αρχεία έχει ανεβάσει κάποιος εκεί; Πως εξασφαλίζεται η ιδιοκτησία του account μετά; Γιατί σίγουρα με μία αλλαγή κωδικού δεν εξασφαλίζεται.

Δεν δίνεται η δυνατότητα "forgot password"  στον acc αυτό. Έχεις μόνο την επιλογή να σταλεί κάποιο e-mail στον administrator του 'ιδρύματος' και να σου στείλει εκείνος το link για αλλαγή. Πάντως input e-mail για να επικοινωνήσει μαζί σου δεν σε αφήνει να βάλεις.

Το δοκίμασα και περιμένω να δω αν θα επικοινωνήσει κανένας μου (στο acc έχω βάλει και το main e-mail μου σαν επικοινωνία)

Επεξ/σία από ioann1s
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, ioann1s είπε

Δεν δίνεται η δυνατότητα "forgot password"  στον acc αυτό. Έχεις μόνο την επιλογή να σταλεί κάποιο e-mail στον administrator του 'ιδρύματος' και να σου στείλει εκείνος το link για αλλαγή. Πάντως input e-mail για να επικοινωνήσει μαζί σου δεν σε αφήνει να βάλεις.

Το δοκίμασα και περιμένω να δω αν θα επικοινωνήσει κανένας μου (στο acc έχω βάλει και το main e-mail μου σαν επικοινωνία)

Αν κατάλαβα καλά δεν μπορείς να αλλάξεις μόνος σου το password στο email?

Σου δίνουν ένα email με pass το οποίο δηλώνεις στο office? Εκεί είναι άλλο password?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν το αγόρασα ο τύπος μου έστειλε το ακόλουθο:

HELLO

5 TB ONEDRIVE

thank you for your trust 

 In Windows right click on task bar OneDrive icon, -> Settings, Add Account.

Username : [email protected]

Password:      password

  Connect And change your password to the first login (please note your new password in case of loss or forget it can not be reset)   

You can also use it by logging on portal.office.com

YOUR IDENTIFIER (username) can not be changed you keep it for life, you can not use another email address 

Thank you 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ.

Από ότι κατάλαβα όταν το άλλαξες το password άλλαξε και του email το password γι αυτό σου λέει δεν υπάρχει τρόπος να το κάνεις reset.

Η παραπάνω υπηρεσία είναι μόνο cloud storage ή έχεις και τις εφαρμογές του office 365?  Είναι όντως 5ΤΒ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sveltos είπε

Ευχαριστώ.

Από ότι κατάλαβα όταν το άλλαξες το password άλλαξε και του email το password γι αυτό σου λέει δεν υπάρχει τρόπος να το κάνεις reset.

Η παραπάνω υπηρεσία είναι μόνο cloud storage ή έχεις και τις εφαρμογές του office 365?  Είναι όντως 5ΤΒ?

5120GB onedrive storage + office 365 (Office 365 A1 Plus for faculty) + δικαίωμα εγκατάστασης του office σε 5 συσκευές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με ενδιαφέρει και εμένα το συγκεκριμένο, υπάρχουν και για Google Drive αρκετά και unlimited...

https://www.ebay.co.uk/itm/Google-Drive-Unlimited-added-to-your-Google-Account/162716150721?hash=item25e2a36bc1:g:HeIAAOSwlp1Z1oBz

 

Αυτό μάλιστα μπαίνει και σε υπάρχον email account!

Επεξ/σία από johnnycer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, ioann1s είπε

5120GB onedrive storage + office 365 (Office 365 A1 Plus for faculty) + δικαίωμα εγκατάστασης του office σε 5 συσκευές

Eλπίζω να μην γίνονται κουραστικός αλλά μπορείς να δεις αν είναι 1TB ανά συσκευή/χρήστη οπότε 5Χ1ΤΒ ή μπορώ να το βάλω στο PC μου και να έχω 5TB? Οι υπόλοιπες συσκευές μοιράζονται τον ίδιο χώρο...?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, aissaris είπε

Δεν σας βάζει σε υποψίες το ότι δεν υπάρχει review παλαιότερο του ενός μήνα;

Εγώ λέω να πάρω από δω που έχει πολύ μεγάλο feedback και για τη συγκεκριμένη υπηρεσία.

Του  έστειλα και mail και απάντησε αμέσως. Τον ρώτησα για τον χώρο και μου είπε ότι όντως είναι 5TB (όλα μαζί και όχι 5Χ1).

Θα δοκιμάσω και θα σας πω. Ούτως ή άλλως το ποσό είναι αστείο...

https://www.ebay.com/itm/202182273742?ul_noapp=true

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...