Προς το περιεχόμενο

Insomnia: Προστασία λογαριασμού μέσω 2FA και νέες κατηγορίες αγγελιών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θετικό αυτό με το τηλέφωνο άλλα χρειάζεται μεγάλη προσοχή και από τούς αγοραστές γιατί πάντα θα υπάρχει ο κίνδυνος εξαπάτησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείτε να φτιάξετε το mobile site να εμφανίζεται σωστά και σε κινητά 4" (5s & SE) ? Στις αγγελίες τα μενού βγαίνουν κομμένα και στο scrolling υπάρχει τεράστια καθυστέρηση. Επίσης μια επιλογή να σε πηγαίνει κατευθείαν στην αρχή της σελίδας θα ήταν βολική γιατί όταν έχεις προχωρήσει πολύ προς  τα κάτω και θες να πας στην αρχή της σελίδας πρέπει να κάνεις scroll με το δάχτυλο προς τα πάνω. 

Επεξ/σία από AggelosTz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Το τηλεφωνο θα ειναι ορατο σε ολους??

Όχι μόνο αν  θέλεις εσύ το γράφεις όταν ανεβάζεις  μια  αγγελία

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 ώρες πριν, terenik είπε

με συγχωρειτε. κατι δεν καταλαβα καλα. εννοειτε οτι ζητατε απο τον πωλητη να ορισει αγοραστη πριν ολοκληρωθει η πραξη; και αν δεν γινει η πραξη τελικα; 

Όπως περιγράφεται και στις αναλυτικές οδηγίες (ο σύνδεσμος παρατίθεται στη συνέχεια), εφόσον για τον άλφα ή βήτα λόγο δεν κλείσει η συναλλαγή, υπάρχουν δύο δυνατότητες:

α) διατηρείτε το δικαίωμα αξιολόγησης ή

β) και τα δύο εμπλεκόμενα μέλη (δημιουργός αγγελίας και επιλεγμένο μέλος) ζητάτε την ακύρωση του ορισμού μέσω πμ προς τη συντονιστική ομάδα, οπότε η αγγελία καθίσταται εκ νέου ενεργή.

4 ώρες πριν, polux_x είπε

Που μπορω να βρω τις οδηγιες?

Αναλυτικά, εδώ.

  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν και είμαι κατά της υποχρεωτικής δήλωσης του κινητού. Τέλος οι αγγελίες από μένα. Θα πάνε σε επαγγελματικές πλατφόρμες αγγελιών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Snoob είπε

Έχουμε εξηγήσει κατ' επανάληψη (υπάρχει και επισημασμένο νήμα στην ενότητα insomnia site-forum) ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΑΣΙΜΟΣ ΛΟΓΟΣ να αρνηθεί κάποιος να ορίσει αγοραστή.

Σκεφτείτε το πάρα πολύ καλά να προχωρήσετε σε επόμενο βήμα αν αρνείται το άλλο μέλος να σας ορίσει αγοραστή.

Διαβάστε τις οδηγίες, είναι αναλυτικότατες. 

Εχω κανει 3 συναλλαγες,με 3 διαφορετικους αγοραστες την ιδια μερα.Πατησα την ολοκληρωση αγγελιας για την αξιολογηση.Ορισα εναν αγοραστη,και μου αφησε αξιολογηση.Υπαρχουν οδηγιες καπου, τη κανω για τους αλλους δυο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 λεπτά πριν, spartakos123 είπε

Εχω κανει 3 συναλλαγες,με 3 διαφορετικους αγοραστες την ιδια μερα.Πατησα την ολοκληρωση αγγελιας για την αξιολογηση.Ορισα εναν αγοραστη,και μου αφησε αξιολογηση.Υπαρχουν οδηγιες καπου, τη κανω για τους αλλους δυο?

Mόνο ένα μέλος μπορεί να οριστεί αγοραστής ανά αγγελία.

Υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες για το πώς λειτουργούν οι αξιολογήσεις μαζί μια σειρά συχνών ερωτήσεων στο σχετικό επισημασμένο νήμα, εδώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το διαβασα για πολλαπλη φορα το σχετικό επισημασμένο νήμα, εδώ.

Και ειναι η δευτερη φορα που κανω το ιδιο ερωτημα (   

)

Απαντηση,και λυση δεν υπαρχει.

Επεξ/σία από spartakos123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
29 minutes ago, kifinas said:

Ήμουν και είμαι κατά της υποχρεωτικής δήλωσης του κινητού. Τέλος οι αγγελίες από μένα. Θα πάνε σε επαγγελματικές πλατφόρμες αγγελιών.

Στις οποίες πρέπει να δώσεις το κινητό σου για να πιστοποιηθείς ή να πληρώσεις και κάποια συνδρομή αν θες να προβάλεις την αγγελία περισσότερο. :) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...