Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν γίνει αυτό ίσως έχει ενδιαφέρον. Το "πρόβλημα" είναι ότι θα ξέρουμε πώς θα τελειώσει η σεζόν, αλλά από το να δούμε απλώς τις ζωές τους μετά ή μια δεύτερη ληστεία καλύτερα έτσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, Edel είπε

εγώ αρκούμαι με ένα απλό σπιν οφ που θα δείχνει την τόκυο μόνιμα με το μπραζίλ βρακάκι του πρώτου επεισοδίου 

Αρτουριτο > Τοκυο

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσα την σειρα τωρα το καλοκαιρι που ειχα περισσοτερο χρονο...

Ειναι ευκολα μια απο τις καλυτερες σειρες ever,δεν ελλειψαν καποια λαθη αλλα who cares

Πιστευω μια τριτη σεζον ως prequel μπορει να εχει ενδιαφερον

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Το βαζω και εδω για ολα τα αρρωστακια με τη σειρα, νεα σειρα με Denver, Rio, Alison Parker ❤️

Ο Rio μπορεί να πάει να ψοφήσει το βρωμόσκυλο. Μόνο και μόνο που φάσωνε την Τόκυο σα λίγουρας μου έγινε αντιπαθής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/9/2018 στις 9:47 ΠΜ, Virus200 είπε

Ειμαι ο μονος που μισησε θανασιμα την Τοκυο και την θεωρω απο την χειροτερη απο ολους? Μετα τον αρτουριτο φυσικα

Όχι ήμαστε πολλοί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία σειρά αλλά δεν την λες και διαμάντι.Ο μόνος χαρακτήρας που έδινε μία ευχάριστη νότα ήταν ο Berlin και ευτυχώς που υπήρχε και αυτός γιατί θα είχα βαρεθεί με την σαπουνόπερα ορισμένων.
 

Ελπίζω η 3  season να έχει να κάνει με το παρελθόν τους που θα έχει πιο ενδιαφέρον και να μην γυρίσουν μία ξεχειλωμένη ιστορία από εκεί που την αφήσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας! Ποιο σάιτ θα μου προτείνατε για να κατεβάσω την σειρά; Θέλω να την περάσω σε σκληρό δίσκο για άτομο μεγάλης ηλικίας που δεν έχει εξοικειωθεί με το Netflix. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...