Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, AquaC είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Μάγκες είναι δυνατόν η Τόκιο να είναι η μητέρα του Denver ? Τι να αυτά που έλεγε ο Μόσχα?

Το ψάξα και λίγο και ο ηθοποιός Denver είναι μεγαλύτερος από την ηθοποιό Τόκιο

Όχι βρε

απλά παραμιλούσε

 

Επεξ/σία από tonypapadovic
lolz - 2nd
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η σειρά είναι το σημείο που οι σαπουνόπερες που έβλεπε η γιαγιά μου η συγχωρεμένη συναντάνε δήθεν cool στοιχεία από πιο πρόσφατα πράγματα. Έχει διάφορους τυπικούς μονοδιάστατους χαρακτήρες γαμάουα (τον μαστερμαϊντ, τον ψυχάκια κλπ), έχει ωραία ζόρικα αλτερνατιβ γκομενάκια, έχει λοβ στορι, έχει και το όλο setting της ληστείας και μια σκηνοθεσία κατά καιρούς γρήγορη για να ανεβάζει τους παλμούς του κοινού. Κάπως διασκεδαστική η σειρά αλλά εγώ μάλλον θα την σταματήσω στο 8ο επεισόδιο. Ποιος ξέρει, μπορεί μια μέρα να βαριέμαι και να μην έχω κάτι καλύτερο να κάνω και να την τελειώσω την σειρά.

Επεξ/σία από Sanjuro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Sanjuro είπε

Η σειρά είναι το σημείο που οι σαπουνόπερες που έβλεπε η γιαγιά μου η συγχωρεμένη συναντάνε δήθεν cool στοιχεία από πιο πρόσφατα πράγματα. Έχει διάφορους τυπικούς μονοδιάστατους χαρακτήρες γαμάουα (τον μαστερμαϊντ, τον ψυχάκια κλπ), έχει ωραία ζόρικα αλτερνατιβ γκομενάκια, έχει λοβ στορι, έχει και το όλο setting της ληστείας και μια σκηνοθεσία κατά καιρούς γρήγορη για να ανεβάζει τους παλμούς του κοινού. Κάπως διασκεδαστική η σειρά αλλά εγώ μάλλον θα την σταματήσω στο 8ο επεισόδιο. Ποιος ξέρει, μπορεί μια μέρα να βαριέμαι και να μην έχω κάτι καλύτερο να κάνω και να την τελειώσω την σειρά.

Δε θα διαφωνήσω - κοντεύω να τελειώσω την πρώτη σαιζόν.

Αλλά και σειρές τύπου How to get away with murder και Suits είναι ακριβώς αυτό που περιγράφεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μάλλον τα μόνα θετικά της σειράς ήταν το μανάρι ο προφεσόρ και το κωλαράκι της Tokyo. Κατά τ'άλλα μέτρια πράγματα, δεν καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό στα πλήθη και την φουλ διαφήμιση (μέχρι και στο ραδιόφωνο άκουσα να το προωθούν).

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, john1987 είπε

Αλλά και σειρές τύπου How to get away with murder και Suits είναι ακριβώς αυτό που περιγράφεις.

Δεν έχω δει το how to get away with murder αλλά το Suits (το οποίο και αυτό το σταμάτησα) έχει κάποια κοινά στοιχεία π.χ. τους γαμάουα που σε εκείνη την σειρά κάνουν one-up ο ένας τον άλλον όλη την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Sanjuro είπε

Η σειρά είναι το σημείο που οι σαπουνόπερες που έβλεπε η γιαγιά μου η συγχωρεμένη συναντάνε δήθεν cool στοιχεία από πιο πρόσφατα πράγματα. Έχει διάφορους τυπικούς μονοδιάστατους χαρακτήρες γαμάουα (τον μαστερμαϊντ, τον ψυχάκια κλπ), έχει ωραία ζόρικα αλτερνατιβ γκομενάκια, έχει λοβ στορι, έχει και το όλο setting της ληστείας και μια σκηνοθεσία κατά καιρούς γρήγορη για να ανεβάζει τους παλμούς του κοινού. Κάπως διασκεδαστική η σειρά αλλά εγώ μάλλον θα την σταματήσω στο 8ο επεισόδιο. Ποιος ξέρει, μπορεί μια μέρα να βαριέμαι και να μην έχω κάτι καλύτερο να κάνω και να την τελειώσω την σειρά.

Νομίζω σταματάς πολύ νωρίς..Όντως η σειρά χάνει το βηματισμό της από την αρχή αλλά θα πρότεινα να δεις τουλάχιστον μέχρι το 13ο επεισόδιο του Νετφλιξ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, *nenya* είπε

Τελικά μάλλον τα μόνα θετικά της σειράς ήταν το μανάρι ο προφεσόρ και το κωλαράκι της Tokyo. Κατά τ'άλλα μέτρια πράγματα, δεν καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό στα πλήθη και την φουλ διαφήμιση (μέχρι και στο ραδιόφωνο άκουσα να το προωθούν).

επειδη οι βλαχολατινοι βγαλανε μια δικια τους ψευτοαμερικανια σειρα και χαρηκανε.

εντωμεταξυ η Τοκυο οταν ηρθε ελλαδα, εκατσε στο ξενοχοδειο οπου δουλευει ο φιλος μου. και μου πε οτι ειναι ακομη πιο ομορφη απο κοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά σε όποιον δεν αρέσει ας μη τη βλέπει, κανείς δεν μπήκε στο φορουμ να πει τι τρομερό σενάριο μου προκάλεσε ριγη συγκίνησης και διαφορα τετοια. Είναι μια σειρά εύπεπτη με δράση και ενδιαφέρον σενάριο που βλέπεται ευκολα απο πολύ κοσμο...

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...