Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άκουγα να λένε φοβερό κλπ κλπ

Ολη η σειρά σε ένα σκηνικό δε θα είναι βαρετή ?

Τελικά το  βαρέθηκα στο 4ο επεισόδιο γιατί βλέπω να το πηγαίνει σε στυλ walking dead όλο κουβεντολοι και μόνο κάτι να γίνεται τα τελευταία λεπτά για να δεις το επόμενο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, poihths είπε

παιδιά σε όποιον δεν αρέσει ας μη τη βλέπει, κανείς δεν μπήκε στο φορουμ να πει τι τρομερό σενάριο μου προκάλεσε ριγη συγκίνησης και διαφορα τετοια. Είναι μια σειρά εύπεπτη με δράση και ενδιαφέρον σενάριο που βλέπεται ευκολα απο πολύ κοσμο...

Και εγω δε μπορω να καταλαβω τι φαση παιζει. Εγω παιδια την ειδα σε 2 μερες, αφου ο καθενας γραφει οτι την παρατησε στο ταδε επεισοδιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω κι εγώ προς τι τόσο μίσος και χολή, να βλέπαμε καλύτερα το Καρά Σεβντά; Κι εγώ τη ξεζούμισα με πολλή ευχαρίστηση χωρίς να έχω την απαίτηση να είναι το σενάριο επιπέδου Ντοστογιέφσκι και σκηνοθεσία Κιούμπρικ. Ηρεμήστε με το hate. Μια χαρά σειρά κι άνετα τη βάζω στην φετινή τριάδα μετά το Dark και το Terror (τι είπα ο θεός, ε; ).

ΥΓ. Αρτουρίτοοοοοοοοοο!!! Ξεπέρασες ακόμα και τον αείμνηστο Τζόφρι Μπαράθηον! 🤙🤙 🤙

Επεξ/σία από Vangelis_D9
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, *nenya* είπε

Τελικά μάλλον τα μόνα θετικά της σειράς ήταν το μανάρι ο προφεσόρ και το κωλαράκι της Tokyo. Κατά τ'άλλα μέτρια πράγματα, δεν καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό στα πλήθη και την φουλ διαφήμιση (μέχρι και στο ραδιόφωνο άκουσα να το προωθούν).

Γειά σου ρε nenya. Μόνο Tokyo 

 

Cheap_Knobby_Cowrie-max-1mb.gif


imageproxy.gif


Limited_Lame_Ichidna-max-1mb.gif


tumblr_p2i94yp_GLv1vekp86o1_500.gif

 

Όχι ότι η ξανθιά μαθήτρια είναι κακή 

 

109d313f10f9acdb122f5b0286991ec8.jpg

 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tokyo μια κατηγορια μονη της. Κατα τα αλλα ευχαριστη σειρα που δεν μπαινεις καν στο κοπο να την αναλυσεις. Προφανως και δεν εχουμε τελειο σεναριο, ιδανικες ερμηνεις τελεια φωτογραφια και σκηνοθεσια αλλα η σειρα εχει ρυθμο που ειναι αυτο που σε κραταει εν τελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την Ναϊρόμπι την λες και "οριακά" άσχημη ρε παιδιά. Τέτοια μύτη έχει ο θείος μου. 😋 Η Pedraza (Άλισον) είναι κορυφή και μετά η Τόκιο για μένα.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Την Ναϊρόμπι την λες και "οριακά" άσχημη ρε παιδιά. Τέτοια μύτη έχει ο θείος μου. 😋 Η Pedraza (Άλισον) είναι κορυφή και μετά η Τόκιο για μένα.

Ασχημη δεν ειναι μην λεμε οτι θελουμε. Οι αλλες της σειρας μοιαζουν κοριτσακια μπροστα της. Αυτη ειναι γυναικα, και θα ελεγα γυναικαρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ασχημη δεν ειναι μην λεμε οτι θελουμε. Οι αλλες της σειρας μοιαζουν κοριτσακια μπροστα της. Αυτη ειναι γυναικα, και θα ελεγα γυναικαρα. 

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Εμένα πάντως με αγριεύει. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν άσχημη η nairobi απλά λίγο ατσουμπαλη αλλά φαινόταν αρκετά άγρια και αρκετά sexy σε σημεία 

c6222b219a5459e1b3e198edac95c5d0.jpg

 

Λίγο Tokyo ακόμα γιατί ποτέ δεν είναι αρκετή 

01b05b10155554996d74c67a12141082.png


433b2e7079ddc8ba0053829f2daf8186.jpg


625178e91f2cc71a829ebefa1a93fc8d.jpg


 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...