Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τυχαια επεσα σε διαφημηση απο site με πολυ φθηνα κρανη. Δεν ξερω για την αξιοπιστια της σελιδας, νομιζω ειναι επικίνδυνα χαμηλα οι τιμες. Ωστοσο αν καποιος ξέρει για αυτη την σελίδα μπορει να ενημέρωσει. http://motoshop.site

Επεξ/σία από lock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lock είπε

Τυχαια επεσα σε διαφημηση απο site με πολυ φθηνα κρανη. Δεν ξερω για την αξιοπιστια της σελιδας, νομιζω ειναι επικυνδινα χαμηλα οι τιμες. Ωστοσο αν καποιος ξέρει για αυτη την σελίδα μπορει να ενημέρωσει. http://motoshop.site

Κάνει ΜΠΑΜ ότι είναι scam !!!

Κοίτα τρόπους πληρωμής και επικοινωνίας!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις γυρισα απο το lidl της Γειτονιας μου. Αγορασα τη γνωστη προσφορα των 2χ100nescafe+ δωρο το μιξερακι στα 10,75. Δεν ξερω αν ηταν τοπικη προσφορα (χανια) γιατι ηταν σε μια παλετα χωρις τιμη. Αλλα μολις ειδα τον μπροστινο μου να εχει παρει 6-7 συσκευασιες και μολις ακουσα την τιμη ετρεξα και πηρα και εγω μια (και δεν ειχαν μεινει πολλες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, louben είπε

μολις γυρισα απο το lidl της Γειτονιας μου. Αγορασα τη γνωστη προσφορα των 2χ100nescafe+ δωρο το μιξερακι στα 10,75. Δεν ξερω αν ηταν τοπικη προσφορα (χανια) γιατι ηταν σε μια παλετα χωρις τιμη. Αλλα μολις ειδα τον μπροστινο μου να εχει παρει 6-7 συσκευασιες και μολις ακουσα την τιμη ετρεξα και πηρα και εγω μια (και δεν ειχαν μεινει πολλες).

Τα 200gr nescafe έχουν 5,39€ στα περισσότερα σούπερ αυτές τις μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Genatos είπε

Ακριβως ιδια τιμη το κιλο, με τα 200gr που εχει ο Βασιλοπουλος και ο Σκλαβενιτης

Ναι, αλλά εδώ θα πάρεις δώρο έναν μεγάλο τενεκεδένιο κουβά 😎

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 750ρι όμως του Νες είναι πούδρα και όχι κόκκος,επαγγελματικός δηλαδή όπως των 2.5 κιλών που λειώνει ευκολότερα και δε χαλάει τόσο γρήγορα όταν δε καταναλώνεται.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, opera είπε

Το 750ρι όμως του Νες είναι πούδρα και όχι κόκκος,επαγγελματικός δηλαδή όπως των 2.5 κιλών που λειώνει ευκολότερα και δε χαλάει τόσο γρήγορα όταν δε καταναλώνεται.

Για πες για αυτο, γιατι δεν ξερω. Μιλας για το ιδιο προιον το οποιο στην μικρη συσκευασια ειναι κοκκοι ενω στην μεγαλη πουδρα;
Γενικα θεωρουμε καλυτερη την πουδρα σε ολους τους καφεδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παλι εχω την εντυπωση πως ως πουδρα χανει το αρωμα του και ¨χαλαει¨ ευκολοτερα

Παρε για πχ τους κοκκους του πιπεριου Αλλο να τους τριψεις εσυ και αλλο να το παρεις ετοιμο τριμμενο

Επεξ/σία από indrigo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, indrigo είπε

Εγω παλι εχω την εντυπωση πως ως πουδρα χανει το αρωμα του και ¨χαλαει¨ ευκολοτερα

Παρε για πχ τους κοκκους του πιπεριου Αλλο να τους τριψεις εσυ και αλλο να το παρεις ετοιμο τριμμενο

Δλδ το διλημμα της ημερα ειναι "to poudra or not to poudra" ; :)

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

"to poudra or not to poudra"

Tο πραγματικό δίλημμα είναι "to drink instant or not". Καταλαβαίνω ότι είναι εύκολος και γρήγορος αλλά είναι πραγματικά ο χειρότερος καφές που μπορεί να πιεις. Έπινα και εγώ, τον έχω κόψει εδώ και χρόνια, πλέον είναι λύση έκτακτης ανάγκης

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πιπερι μπορει να ειναι κοκκος καλυτερα,οπως και στο espresso..Στον στιγμιαιο απο την αλλή όχι...Ασε που είναι χημικός καφές,τι αρώμα να χ'ασει

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...