Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, arisg90 είπε

Εμενα με χρεωνει 5€ μεταφορικα για να ζευγαρι παπουτσια αξιας 25€.

 

3 ώρες πριν, greekboy είπε

-50% στο www.reebok.com μόνο για σήμερα. Δωρεάν μεταφορικά άνω των 50ε

αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να καταλαβω γιατι δεν αγοραζετε απο Ελλαδα, καποια πραγματα τα εχω βρει σε ακομα χαμηλοτερες τιμες (και πολλες φορες μαλιστα) σε Ελληνικες αλυσιδες με αθλητικα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Προσπαθω να καταλαβω γιατι δεν αγοραζετε απο Ελλαδα, καποια πραγματα τα εχω βρει σε ακομα χαμηλοτερες τιμες (και πολλες φορες μαλιστα) σε Ελληνικες αλυσιδες με αθλητικα.

Ποιές και που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, darkmatinee είπε

Ποιές και που;

Δεν θελω να κανω διαφημιση σε μαγαζια αλλα 2 μεγαλες Ελληνικες Αλυσιδες (μια αρχιζει απο C και η αλλη απο Z) βαζουν πολλες φορες καλυτερες τιμες τοσο απο Reebok οσο και απο αλλα πολλα του εξωτερικου (και εχουν και προγραμματα επιβραβευσεων).

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Προσπαθω να καταλαβω γιατι δεν αγοραζετε απο Ελλαδα, καποια πραγματα τα εχω βρει σε ακομα χαμηλοτερες τιμες (και πολλες φορες μαλιστα) σε Ελληνικες αλυσιδες με αθλητικα.

λες να το κάνουμε απο άποψη???

εγώ προσωπικά αγοράζω απο όπου με συμφέρει και με βολεύει  ......

ας βγάλουν και οι μεγάλες αλυσίδες προσφορές, ας τις διαφημίσουν να τις μάθει ο κόσμος και ψωνίζω και απο εκεί..... δεν έχω θέμα😄

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, procostas1 είπε

λες να το κάνουμε απο άποψη???

εγώ προσωπικά αγοράζω απο όπου με συμφέρει και με βολεύει  ......

ας βγάλουν και οι μεγάλες αλυσίδες προσφορές, ας τις διαφημίσουν να τις μάθει ο κόσμος και ψωνίζω και απο εκεί..... δεν έχω θέμα😄

Επειδη απο το 15 και μετα ασχολουμαι παρα πολυ με αθλητικο ρουχισμο (οχι τοσο λογο εξασκησης οσο καθημερινης ανεσης) σου λεω πως οταν υπαρχουν εκπτωσεις (ειδικα στις 2 μεγαλες αλυσιδες που αναφερομαι) ειμαστε σε καλυτερα επιπεδα σε σχεση με το εξωτερικο (μας τρωει λιγο η Αμερικη σε μαρκες τυπου Saucony αλλα και παλι με ελαχιστες διαφορες). Δεν ξερω Γενικα σε ηδη ρουχισμου βεβαια γιατι δεν κοιταω τετοια, στα Αθλητικα ομως ναι.

Αρκετα με το off-topic ομως :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν καταλαβαίνουμε πως άλλο το έχω καλύτερες τιμές γενικά και άλλο έχω καλύτερες τιμές σε κάποιο συγκεκριμένο παπούτσι επειδή μου έχουν μείνει 2 δύσκολα νούμερα που θέλω να ξεφορτωθώ (όπως γίνεται συνήθως) ή επειδή έχω φέρει παπούτσια που τρώνε μπανάνες. Μιλάμε για ρούχα και παπούτσια, δεν μιλάμε για ένα laptop να πεις πάρε αυτό που είναι παραπλήσιο απο Ελλάδα.. πρέπει να βρεις το ίδιο παπούτσι στο ίδιο ΧΡΩΜΑ στο ίδιο ΝΟΥΜΕΡΟ, να είσαι σίγουρος ότι είναι αυθεντικό (ω ναι..) και μετά να είναι ΚΑΙ φτηνότερο. Κάποιες φορές το καταφέρνεις αν είσαι τυχερός αλλά συνήθως αυτό δεν ισχύει...

Ακριβώς όμως επειδή δεν μιλάμε πχ για laptop ή κινητό αλλά για ρουχισμό με προσωπικό γούστο και ανάγκη σε μοντέλο,σχήμα, χρώμα, μέγεθος κτλ τα όποια "παραδείγματα" καλύτερων τιμών δεν έχουν κανένα νόημα. Το θέμα είναι οι καλύτερες τιμές σε αυτό που θέλουμε και όχι γενικά σε κάποιο τυχαίο παπούτσι. Δεν ξέρω πόσο νόημα έχει μια τέτοια συζήτηση, εκεί είναι τα ψαχτήρια, εκεί είναι το google, αν μας αρέσει κάτι απ το site της reebok πχ θα κοιτάξουμε πόσο έχει Ελλάδα στο ίδιο χρώμα και μέγεθος (ΑΝ το βρούμε) και αποφασίζουμε.. και όλο αυτό μπορούμε να το κάνουμε μόνο εμείς, ούτε προτάσεις απο άλλους, ούτε παραδείγματα τιμών, ούτε τίποτα, ούτε καν προτάσεις για συγκεκριμένα καταστήματα (αφού ψάχνουμε ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ παπούτσι και όχι στην τύχη και πρέπει να δούμε που υπάρχει αυτό και όχι τι παπούτσια έχει το τάδε κατάστημα).

Επεξ/σία από Craven
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσον αφορά τα μεταφορικά στη Reebok...έχει 4,95€ μεταφορικά για προϊόντα συνολικής αξίας κάτω των 50€ αλλά πρέπει να βάλετε τα στοιχεία και τη χώρα για να τα εμφανίσει...αρχικά ό,τι και να βάλεις δείχνει FREE :)

Όσο για τις τιμές στα αθλητικά είδη, όντως υπάρχουν ελληνικά καταστήματα τα οποία βγάζουν καλές προσφορές,ενίοτε καλύτερες και από καταστήματα του εξωτερικού.Δεν υπάρχει κανόνας του τύπου ''το ελληνικό cosmossport είναι φτηνότερο από τη Reebok''...εξαρτάται από το προϊόν, την περίοδο που θα το βρεις, κάποιο εκπτωτικό κουπόνι ενδεχομένως και φυσικά υπάρχει και η διαθεσιμότητα στα νούμερα που είναι σημαντικός παράγοντας.

Επεξ/σία από efkola
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, efkola είπε

Όσον αφορά τα μεταφορικά στη Reebok...έχει 4,95€ μεταφορικά για προϊόντα συνολικής αξίας κάτω των 50€ αλλά πρέπει να βάλετε τα στοιχεία και τη χώρα για να τα εμφανίσει...αρχικά ό,τι και να βάλεις δείχνει FREE :)

Όσο για τις τιμές στα αθλητικά είδη, όντως υπάρχουν ελληνικά καταστήματα τα οποία βγάζουν καλές προσφορές,ενίοτε καλύτερες και από καταστήματα του εξωτερικού.Δεν υπάρχει κανόνας του τύπου ''το ελληνικό cosmossport είναι φτηνότερο από τη Reebok''...εξαρτάται από το προϊόν, την περίοδο που θα το βρεις, κάποιο εκπτωτικό κουπόνι ενδεχομένως και φυσικά υπάρχει και η διαθεσιμότητα στα νούμερα που είναι σημαντικός παράγοντας.

Καλως η κακως εκπτωτικο κουπονι δεν εχω βρει ποτε στην αλυσιδα εκεινη και ας παω να τερματισω την καρτα μελους τους για 2η φορα μεσα σε 3 χρονια (αν βρει ποτε κανεις να μου το πει γιατι ποτε δεν καταλαβα που τους ανεβαζουν).

Απο εκει και περα ολα εχουν να κανουν με τα νουμερα, γιατι η Reebok εχει ολα τα νουμερα; Η μηπως δεν μπαινουμε καθε φορα σε A&F και Hollister και στο τελος δεν υπαρχει ουτε για δειγμα κατι στο μεγεθος μας; Αυτο ειναι καθαρα θεμα τυχης, μπορει να μπεις 5 λεπτα πριν και να βρεις το νουμερο σου πχ.

Απο εκει και περα οποιος πραγματικα θελει να αγορασει κατι και θελει και να βοηθαει την τοπικη αγορα (σε τετοιες περιπτωσεις θεωρω πως αξιζει) μπορει να ψαχνει συχνα οπως εγω (οχι μονο σε περιοδο εκπτωσεων) και δεν θα απογοητευτει (ναι μου εχει τυχει να παρω παπουτσι που ηταν 2η επιλογη μου και οχι 1η - δεν υπηρχε το νουμερο μου στο 1ο - αλλα το πηρα με 60% εκπτωση πχ οποτε αξιζε και με το παραπανω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...