Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

47 minutes ago, moumos said:

Το πρωί που πήγα, στην προσφορά συμπεριλαμβάνονταν και η 2πλή συσκευασία που έδινε δώρο και ένα ποτήρι Nescafe! 

Αυτό στον ΑΒ;

Δηλαδή €5,38 x 2 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα και εγώ nescafe 200 γρ στα 5,38 από ΑΒ με δώρο ποτηράκι. Απλά τονίζω ότι πρόκειται για μία συσκευασία γιατί πιο πάνω αναφέρθηκε για διπλή. 

Να πω ότι στον ένα ΑΒ τα είχαν εξαφανίσει ήδη τα nescafe και στον άλλον επίσης (τα απλά) αλλά είχε πολλά με το ποτηράκι που ίσως κάποιοι νόμιζαν δε συμμετείχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, MrWhite είπε

 Έγραψα η τιμη ειναι 19.90 + μεταφορικα, οχι μαζί με τα μεταφορικά. 

 Δεν γνωρίζω ποσο ειναι τα μεταφορικα για Ελλάδα μιας που δεν ειμαι Ελλάδα. Οπως και να εχεις θεώρησα οτι ηταν μια καλη τιμη σε σύγκριση με την εδω. Μην ξεχνατε οτι εχει δυο. Χρονια εγγύηση η τσάντα! Και ναι τα δπασμενα σκισμενα φερμουάρ τα αλλάζουν αν δεν ειναι με αιχμηρό αντικείμενο οι κοπες. Δεν ειχα ποτε πρόβλημα με την samsonite 

Ευχαριστώ φίλε. Τσίμπησα και εγώ μία αν και έχω τώρα αλλά καλό είναι να βρίσκεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jo1976 είπε

https://www.e-fresh.gr/el/mpura-vareli-heineken-5-l-5

5 euro κάτω το βαρέλακι της heineken από το e-fresh 

Αυτο το βαραλακι το ειχα παρει μια φορα, γενικα ειναι πιο ακριβο απο την ιδια μπυρα σε κουτακια η γυαλινα, εχει ενα θεμα που ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ. Πραγματικα ειχα μετακινησει το συρματινο ραφι που εχει το ψυγειο μας.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/7/2018 στις 7:59 ΜΜ, Nidonas είπε

Κοιτώντας το φυλλάδιο του ΑΒ έχει από τη Δευτέρα 16/07

μπύρα εζα lager συσκευασία 6x330ml (5+1 δώρο) στα 2.76 ευρώ, δηλαδή 1.39 ευρώ το λίτρο.

Price match και στον σκλαβενιτη, τουλάχιστον για την συσκευασία 6x330ml (5+1 δώρο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Αβ έχει σε μπύρες και την ροδίτικη 6χ500 αλλά και την zythia σε "σχετικά" παραπλήσιες τιμές λίτρου.

Πρόσεξε κάποιος πόσο είχε το gordons gin χτες που έδινε και 70 πόντους?

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, greekboy είπε

-50% στο www.reebok.com μόνο για σήμερα. Δωρεάν μεταφορικά άνω των 50ε

Αν και γράφει δωρεάν μεταφορικά άνω των 50€, αν επιλέξετε κάποιο προϊόν και το βάλετε στο καλάθι, θα διαπιστώσετε πως έχει δωρεάν μεταφορικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, drdedus είπε

Από που τα στέλνει?

Υπάρχει θέμα με τελωνεία?

 

Είχα πάρει στο προηγούμενο 50% οφφ, δε θυμάμαι χώρα αλλά ήταν σίγουρα εντός Ε.Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...