Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Και οι προσφορές που ακριβώς βρίσκονται?

Υπάρχουν μειωμένες τιμές σε αρκετά είδη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Υπάρχουν μειωμένες τιμές σε αρκετά είδη 

Κάποια συγκεκριμένη προσφορά υπάρχει ή πολύ απλά κάνεις διαφήμιση στο κατάστημα?

Επεξ/σία από bromiaris
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, efkola είπε

AB                              2/4 - 7/4

-Με αγορές 15€ σε μπίρες Amstel, Heineken, Alfa  συσκευασία 4x500ml, δώρο επιταγή 6€

Μασούτης                     1/4 - 7/4

-Μπίρα  Pils Hellas  κουτί  330ml, συσκευασία 6x330ml           2+1 δώρο( 7,50€ οι τρεις εξάδες)

7 ώρες πριν, coyote2 είπε

Pils δηλαδή 1,25 το λίτρο.......... Δεν υπάρχει πιο φτηνή μπύρα 

Αν σας αρέσει η Amstel, ο ΑΒ έχει και συσκευασίες 3+1 δώρο, στα 3.84€. Με 4 τέτοιες βγαίνει 1.17 το λίτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, mexarhos είπε

Αν σας αρέσει η Amstel, ο ΑΒ έχει και συσκευασίες 3+1 δώρο, στα 3.84€. Με 4 τέτοιες βγαίνει 1.17 το λίτρο.

τι εννοείς περνεις 3 συσκευασίες (6αδα 330) συν μια ακόμα δώρο? αν ναι καλά ειναι

αλλά εμένα μου βγαίνει 1.45 λιτρο γιατί?

Επεξ/σία από achisael
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, smpt είπε

Νομίζω ότι εννοεί την συσκευασία 3+1 (4) 500ml. Δηλαδή 4 *4 = 16 κουτιά των 500ml

 

16 λεπτά πριν, coyote2 είπε

1,45 κάνει αυτό

 

Στα 15€ δινει δωροεπιταγη 6€. 

Ο @mexarhos λεει οτι εχει συσκευασιες των 4 μπιρων με 3+1 στην τιμη των 3,84€ αρα αν αγορασεις 4 τετραδες βγαινει στα 15,36€ με δωροεπιταγη συνολο παει 9,36€.

9,36€/4*(4*0.5L)= 1,17 €/L

Επεξ/σία από Genatos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, mexarhos είπε

Αν σας αρέσει η Amstel, ο ΑΒ έχει και συσκευασίες 3+1 δώρο, στα 3.84€. Με 4 τέτοιες βγαίνει 1.17 το λίτρο.

 

1 ώρα πριν, achisael είπε

τι εννοείς περνεις 3 συσκευασίες (6αδα 330) συν μια ακόμα δώρο? αν ναι καλά ειναι

αλλά εμένα μου βγαίνει 1.45 λιτρο γιατί?

 

7 λεπτά πριν, coyote2 είπε

1,45 κάνει αυτό

-Με αγορές 15€ σε μπίρες Amstel, Heineken, Alfa  συσκευασία 4x500ml, δώρο επιταγή 6€

Άρα, έχουμε και λέμε:

Με 4 συσκευασίες «3+1 δώρο» των 500ml, έχουμε σύνολο 15,36€.

Παίρνεις δώρο την 6ευρη, οπότε έχεις έμμεσα -6€: 15,36-6 = 9,36.

Άρα με 4 συσκευασίες, 8 λίτρα μπύρα: 9,36 : 8 = 1,17€

Αφού το έχει γράψει ξεκάθαρα ο @mexarhos σε ποια προσφορά αναφέρεται (την έχει κάνει quote), πως την πατήσατε έτσι και πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που δεν το διευκρίνισα αλλά είναι ακριβώς όπως τα έγραψαν οι συμφορουμήτες. Στον ΑΒ που πήγα εγώ πάντως είχαν μείνει μόνο 3 τετράδες που σημαίνει ότι το πήραν είδηση κι άλλοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή για μπύρα είναι και η τιμή της ΑΛΦΑ Stong στον Βασιλόπουλο. Βγαίνει 1,26€/λίτρο σε συνδυασμό με την 15€ και το pockee (για όσους το έχουν ακόμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσοχή μόνο με την έξτρα έκπτωση της εφαρμογής. Το κουπόνι είναι -0.25€ στο ένα κουτάκι ΑΛΦΑ Strong 500ml. Δεν ξέρω αν θα περαστεί με την αγορά της δεμένης συσκευασίας 4αδας. Επιπλέον λέει  ότι υπάρχουν διαθέσιμα 6 κουπόνια, οπότε ισχύει μόνο για 6 κουτάκια ανά λογαριασμό. Άρα δύσκολο το κόβω να ισχύσει ο συνδυασμός κουπονιών και 15€ μόνο με τη συγκεκριμένη μπίρα. Ρωτήστε για σίγουρα.. 

Επεξ/σία από stef-pxl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, stef-pxl είπε

Προσοχή μόνο με την έξτρα έκπτωση της εφαρμογής. Το κουπόνι είναι -0.25€ στο ένα κουτάκι ΑΛΦΑ Strong 500ml. Δεν ξέρω αν θα περαστεί με την αγορά της δεμένης συσκευασίας 4αδας. Επιπλέον λέει  ότι υπάρχουν διαθέσιμα 6 κουπόνια, οπότε ισχύει μόνο για 6 κουτάκια ανά λογαριασμό. Άρα δύσκολο το κόβω να ισχύσει ο συνδυασμός κουπονιών και 15€ μόνο με τη συγκεκριμένη μπίρα. Ρωτήστε για σίγουρα.. 

Εμένα έχει κουπόνι και για την δεμένη συσκευασία.

Screenshot_20180403-142915~2.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...