Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Το hollister έχει δωρεάν μεταφορικά ανεξαρτήτως κόστους παραγγελίας. Ουσιαστικά γλιτώνεις το 10€ των μεταφορικών, για μικρές παραγγελίες.

Επεξ/σία από FKLDS
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, kont είπε

Και τώρα ας επιστρέψουμε στις προσφορές....

Spoiler

Το ταχίνι που έδωσε ο φίλος στα 4 ευρώ το κιλό είναι η καλύτερη τιμή που έχει παίξει ever .

Εύκολα όπως δείχνουν τα πράγματα μπορείς να πετύχεις αντίστοιχα τις καλύτερες τιμές και σε άλλα προϊόντα όπως το σησαμέλαιο κλπ που παρασκευάζονται εκεί.

Το οτι δεν σε ενδιαφέρει δεν λέει τίποτα γιατί μπορεί να ενδιαφέρει άλλους.

Η πληροφορία που έδωσε ήταν πολύ σημαντική και όποιος την αξιοποιήσει σίγουρα θα έχει το μέγιστο κέρδος.

 

Επεξ/σία από drdedus
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Public εχει προσφορα στα ξενογλωσσα βιβλια, συγκεκριμενα το ταμπελακι λεει οτι περνεις 3 βιβλια και πληρωνεις τα 2 (το φτηνοτερο δωρο).
Δεν ισχυει για αγορα απο ιντερνετ. Ειναι μονο για αγορα απο τα καταστηματα στις τιμες των καταστηματων.
Οπως παντα σε τετοιου ειδους προσφορες συμφαιρει περισσοτερο να γινει αγορα 3 προιοντων ιδιας αξιας για μεγαλυτερο κερδος.
(αισθανομαι χαζομαρα που πρεπει να το γραψω αλλα απο οτι φαινεται πρεπει να το γραψω)
Μπορει να υπαρχουν αλλοι οροι που δεν γνωριζω, καλο ειναι οποιος ενδιαφερεται να ριξει μια ματια σε καποιο καταστημα και να ρωτησει τους υπαλληλους εκει. Δεν εχω αλλη πληροφορια να προσθεσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, orck είπε

Στα Public εχει προσφορα στα ξενογλωσσα βιβλια, συγκεκριμενα το ταμπελακι λεει οτι περνεις 3 βιβλια και πληρωνεις τα 2 (το φτηνοτερο δωρο).
Δεν ισχυει για αγορα απο ιντερνετ. Ειναι μονο για αγορα απο τα καταστηματα στις τιμες των καταστηματων.
Οπως παντα σε τετοιου ειδους προσφορες συμφαιρει περισσοτερο να γινει αγορα 3 προιοντων ιδιας αξιας για μεγαλυτερο κερδος.
(αισθανομαι χαζομαρα που πρεπει να το γραψω αλλα απο οτι φαινεται πρεπει να το γραψω)
Μπορει να υπαρχουν αλλοι οροι που δεν γνωριζω, καλο ειναι οποιος ενδιαφερεται να ριξει μια ματια σε καποιο καταστημα και να ρωτησει τους υπαλληλους εκει. Δεν εχω αλλη πληροφορια να προσθεσω.

To Public μας δουλευει.....Πηγα την προηγουμενη εβδομαδα για την προσφορα με τα βιβλια μαγειρικης που εγραφαν online απο 9.99 μονο 0.99.....

Τα παιρνω και στα 6  απο τα 10 που αγορασα απο πισω το ταμπελακι εγραφε 2.99......Ναι οκ ισως αρχικη πριν 5 χρονια να ειχαν 9.99 αλλα οταν μετα το πανε 2.99 και στο ιντερνετ γραφει ακομα 9.99 ε το παιρνω σαν δουλεμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

To Public μας δουλευει.....Πηγα την προηγουμενη εβδομαδα για την προσφορα με τα βιβλια μαγειρικης που εγραφαν online απο 9.99 μονο 0.99.....

Τα παιρνω και στα 6  απο τα 10 που αγορασα απο πισω το ταμπελακι εγραφε 2.99......Ναι οκ ισως αρχικη πριν 5 χρονια να ειχαν 9.99 αλλα οταν μετα το πανε 2.99 και στο ιντερνετ γραφει ακομα 9.99 ε το παιρνω σαν δουλεμα.

Επειδή αγόρασα σήμερα ένα βιβλίο απο κατάστημα χωρίς να έχω δει πόσο είχε στο ιντερνέτ, όντως πίσω λέει 2.99 αλλά στο ταμείο κράτησε 1€

Επεξ/σία από Havik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Havik είπε

Επειδή αγόρασα σήμερα ένα βιβλίο απο κατάστημα χωρίς να έχω δει πόσο είχε στο ιντερνέτ, όντως πίσω λέει 2.99 αλλά στο ταμείο κράτησε 1€

Αυτό που ήθελε να πει είναι ότι σου πουλάνε ως αρχική το 9.99 ενώ η αρχική είναι 2.99

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

To Public μας δουλευει.....Πηγα την προηγουμενη εβδομαδα για την προσφορα με τα βιβλια μαγειρικης που εγραφαν online απο 9.99 μονο 0.99.....

Τα παιρνω και στα 6  απο τα 10 που αγορασα απο πισω το ταμπελακι εγραφε 2.99......Ναι οκ ισως αρχικη πριν 5 χρονια να ειχαν 9.99 αλλα οταν μετα το πανε 2.99 και στο ιντερνετ γραφει ακομα 9.99 ε το παιρνω σαν δουλεμα.

Και πολυ σωστα τα λες, γιατι ειναι δουλεμα.

Νομιζω οτι αναφερονται μονο στην λογοτεχνια (fiction) και οχι γενικα στα ξενογλωσσα, δεν το διευκρινησα αυτο στο καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Η+Μ (τουλάχιστον αυτό ισχύει στο κατάστημα (Κούμα) στη Λάρισα)

έχει πολύ πράμα (μαγιώ, βερμούδες, μπλουζες, πουκάμισα,φόρμες πάνω κάτω ) με 5,6,7 ευρώ

στον όροφο των αντρικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, orck είπε


Οπως παντα σε τετοιου ειδους προσφορες συμφαιρει περισσοτερο να γινει αγορα 3 προιοντων ιδιας αξιας για μεγαλυτερο κερδος.
(αισθανομαι χαζομαρα που πρεπει να το γραψω αλλα απο οτι φαινεται πρεπει να το γραψω)

Κέρδος σημαίνει πως βγάζεις περισσότερα λεφτά απ' όσα δίνεις, το λένε τα μαγαζιά μη το λέμε και εμείς... :P

"Όφελος" που έχω δει σε λίγα μαγαζιά είναι νομίζω πιο σωστή λέξη..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, niktac είπε

καμία καλή τιμή - προσφορά για μπύρες εχει εντοπίσει κανείς για σήμερα?

Νομίζω από δευτέρα το Lidl έχει τα μπυράκια (24) 7,99 (1,33/λίτρο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...