Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν βρειτε τις επαναφορτιζόμενες ΑΑ (αυτες τις πολύχρωμες η 8αδα) στα 3 ευρω παρτε καβάτζα. Αξίζουν τα λεφτά τους ειδικά οι συγκεκριμένες. Οση χωρητικότητα λενε και πολύ αξιοπιστες. Να μην τις φορτίζετε ομως στους σκουπιδοφορτιστες τρονικ του λιντλ γιατι τις καιει (1επιβεβαιωμενο απο μενα, τις φορτιζει στο 1Α και δεν το αντεχουν...ψηνονται σε 2-3 φορτισεις)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/8/2018 στις 7:58 ΜΜ, orck είπε

Με τα καταστηματα Μασουτη στην Αθηνα εχουμε καταληξει; Εχουν φυλλαδια με καποιες προσφορες, εκανα αιτηση καρτας και μου εστειλαν νουμερο καρτας στο email. Περναει;  Καλεσα στην εξυπηρετηση πελατων και ηταν συνεχεια "δεν ξερω εαν εχουν ενεργοποιηθει τα νεα καταστηματα στην Αθηνα γιατι ειναι πολυ καινουργια".  Τι ειναι αυτο το φυλλαδιο με το scan&shop, βλεπω ιδιες τιμες απλα με ενα qr code, "δεν ξερω εαν εχει ενεργοποιηθει ακομη στην Αθηνα"...

Ας ρωτησω τοτε στο insomnia μπας και ξερουν


ΥΓ Νομιζω οτι ειμαι στραβοξυλο, κρατιεμαι να μην λεω αυτα που σκεφτομαι.

Με το scan and shop διαβάσεις το qr code μέσω της εφαρμογής μασουτη και παραγγελνεις της προσφορές φυλλάδιο online. Ισχύει για ανατολική Θεσσαλονίκη μόνο. 

Για κάρτα μασουτη θα δοκιμάσω αύριο στο κατάστημα απέναντι από την στάση μετρό πανεπιστήμιο και θα αναφέρω σχετικά. 

Επίσης θα έχει εγκαίνια το κατάστημα στο Φάληρο λίγο πιο μέσα από την παραλιακή  δεν ξέρω αν θα έχουν έξτρα προσφορές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/8/2018 στις 7:24 ΜΜ, arisg90 είπε

Στο τελευταιο μπαζαρ που πηγα (για πρωτη φορα) ημουν εκει στις 7.30 και ειχα μπροστα μου περιπου 100-120 ατομα.Μεχρι τις 8 ειμασταν περιπου 250 στην ουρα.Επειδη ειναι μεγαλος ο χωρος μας αφησαν και μπηκαμε ολοι ταυτοχρονα,επομενως και 8 να πας μπαινεις αμεσως αλλα δεν ξερω να θα προλαβεις τα αντικειμενα που εχουν μεγαλη ζητηση (εργαλεια κτλ).

Μια απο τα ιδια. Πηγα την πρωτη μερα στις 9 και οταν μπηκα μεσα εβλεπες καροτσια γεματα μεχρι αηδιας απο ανθρωπους που εκμεταλλευτηκαν τις προσφορες για μεταπωληση, ουρες στα ταμεια απιστευτες, και  ανυποφορη ζεστη γιατι ειχαν χαλασμενα τα a/c (απο το προηγουμενο bazaar αλλα εκει ειχαν την καλοσυνη να μοιραζουν νερακια στον κοσμο). Γενικα αν δεν εισαι συνταξιουχος και δεν εχεις χρονο για χασιμο μην πας. Αν εισαι μαζοχας και γουσταρεις στριμωξιδια, μποχα και αλληλοχουφτωματα πηγαινε.

Να πατε την δευτερη μερα που ειναι ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑ και ΑΝ βρειτε κατι παρτε το. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, coyote2 είπε

εχει διαφορά στα κουπόνια του μασούτη από το pockee (δηλαδή έχει περισσότερα?)

δεν εχει περισσοτερα,απο οσο ειδα.το Pockee εχει πολυ περισσοτερα και μεγαλυτερη ποικιλια.παντως δεν μπορουν να χρησιμοποιηθουν μαζι μα το pockee.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, dalton114 είπε

δεν εχει περισσοτερα,απο οσο ειδα.το Pockee εχει πολυ περισσοτερα και μεγαλυτερη ποικιλια.παντως δεν μπορουν να χρησιμοποιηθουν μαζι μα το pockee.

οκ αλλά δεν είναι άλλο είδος. είναι το ίδιο είδος με την ίδια έκπτωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημέρωση για τα καταστήματα Μασουτης πρώην προμηθευτικη :ρώτησα ταμεία στο κατάστημα στο μετρό πανεπιστήμιο το φυλλαδιο μασουτη ΔΕΝ ισχύει στα καταστήματα πρώην προμηθευτικης.Η κάρτα Μασουτης θα ισχύει από Δευτέρα.

Επίσης κάπου πήρε το μάτι μου φυλλάδιο για τα καταστήματα της Αθήνας με προσφορές. Είμαι προς αναζήτηση. Over 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανά 3 βδομάδες την είχε στην ίδια προσφορά ο μεγάλος Σκλαβενίτης στο Άργος και την κράτησε μέχρι να τελειώσει το στοκ. Αξιοπρεπέστατη μπύρα (είχα πάρει 8 λίτρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαπιλα

 

Απλά όπου βρει φτηνό ο κόσμος τρέχει..

και όσο για γεύση καλύτερα να πιεις WD40αρι παρά αυτό το κίτρινο ζουμί. (Τις είχε πάρει φίλος και δυστυχώς δοκίμασα  μια σπίτι του, τις αγορασε επειδή βρήκε φθηνά...)

 

 

(Δεν ήθελα να γράψω offtopic comment αλλά δεν μπορώ να βλέπω υπερβολές) 

 

Είπαμε όμως..όπου βρει φθηνά ο κόσμος...αν βρει και 0.50€ το λίτρο είναι ικανός να πάρει παλέτα ολόκληρη και ας είναι για πεταμα... (Και δεν ισχύει μόνο για τις μπύρες,βλέπω κατά καιρούς για "πίτσες" από τα lidl και κάτι αλλά κουφά..με 2€ ξερωγω 3 πίτσες και τέτοια,και ας είναι ένα ζυμάρι με σαπιλα  επάνω,, και το καλύτερο είναι ότι γράφουν μμμμμ τέλεια ήταν,πήρα 10 κουτιά....)

Καλύτερα να πάρεις με πχ 4-5€ μια αξιόπιστη και γευστική μπυρα,παρά 20 κουτάκια σαπιλα επειδή είχαν προσφορά στα τάδε €. Μην πετάτε τα χρήματα σας σε ποσότητα αλλά να τα ξοδεύετε σε ποιότητα. 

 

Και πάλι συγνώμη για το offtopic σεντόνι μου απλα ήθελα να τα πω κάποια στιγμή. Καλό μήνα σε όλους :)

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 13
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο πότε η γεύση θεωρείται η ίδια για όλους και μάλιστα την επιβάλλουμε σε άλλους και τους προσβάλλουμε κιόλας?

Ο καθένας δοκιμάζει και αγοράζει.

Το 99% των προσφορών σε τρόφιμα που βγαίνουν τα θεωρώ σκουπίδια και σίγουρα και άλλοι. Να αρχίσουμε όλοι να βριζόμαστε?

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...