Προς το περιεχόμενο

Ποιές σειρές έχετε παρατήσει;


Putman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, xavier είπε

μα δεν ειναι το θεμα ποιος εφηυρε τις κοτομπουκιες, εχει να κανει με το πως αντιλαμβανονται το συστημα τα γκετοπαιδα...Το κυριο κομματι της σειρας ειναι για τις ευκαιριες που εχουν τα γκετοπαιδα να ξεφυγουν απο το ναρκοεμποριο....

Και για τη σκηνη με τη γραφομηχανη τι εχεις να πεις; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Last ship s05

Dark matter s02

Stranger things s01

Στο μεταξύ το walking dead το βλέπω από συνήθεια, οι τελευταίες season δεν συγκρίνονται με τις πρώτες 2-3 που ήταν τέλειες.

Και κάποια άλλα που δεν θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 monkeys

Σκεφτομαι σοβαρα να την παρατησω. Μετα απο μια δυνατη πρωτη season συνεχως πεφτει και σεναριακα εχει ξεφυγει

Fringe

Μια season ειδα πριν αρκετα χρονια. Δεν ηταν ασχημο απλα οριακα αδιαφορο.

Heroes

Και αυτο ειχε δυνατο ξεκινημα και αξιοπρεπη δευτερη season. Στην 3η το ρημαξαν οποτε δεν εψαξα καν την 4η

CSI (και τα 3)

Ειδαι απο 2-3 season στο καθενα. Καλα ειναι αλλα αρκετα επαναλαμβανομενα και με κουρασαν, ειδικα το NY. Ισως επρεπε να ειχα δει μονο ενα.

How I met your mother

2 season ειδα και πολυ του ειναι

 

Για το the wire που αναφερθηκε, ειναι απο τις αγαπημενες μου σειρες αλλα οι πιο πολλοι πιστευω απογοητευονται γιατι περιμενουν περισσοτερη δραση, και σε συνδυασμο με τις αριστες κριτικες που εχει παρει ανεβαινουν πολυ οι προσδοκιες τους. Κριμα βεβαια γιατι αξιζει ακομα και αν σε καποιες στιγμες γινεται κουραστικη, ιδιως στο δευτερο season.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμηθηκα τωρα το Arrow. Συνεχίζει ακομα αυτη η χοντροπατάτα ή επιτέλους τη τελείωσαν?

Απορω πως έχασα τον χρονο μου και ειδα 2 σεζον.

Καλά για το walking dead δε συζητάμε. Απορω επισης πως υπάρχει κοσμος στο πλανητη γη που συνεχίζει να παρακολουθει αυτο το πράγμα. Η τολμη και γοητεία πιο ενδιαφέρον έχει :P Μη σας πω οτι προτιμω να δω Ντάλας και Δυναστεια (για να θυμουνται οι παλιοι)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, pontez2 είπε

Θυμηθηκα τωρα το Arrow. Συνεχίζει ακομα αυτη η χοντροπατάτα ή επιτέλους τη τελείωσαν?

 

Τα ιδια ακριβως σκεφτομουν και εγω,ειδα 1,5 σαιζον.

7 ώρες πριν, pontez2 είπε

Καλά για το walking dead δε συζητάμε. Απορω επισης πως υπάρχει κοσμος στο πλανητη γη που συνεχίζει να παρακολουθει αυτο το πράγμα.

Εδω βλεπουν sαrvivor,το παιζουν οτι το βλεπουν ειρωνικα και το νημα τους εχει 25K απαντησεις.

 

Επεξ/σία από webparts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, webparts είπε

Τα ιδια ακριβως σκεφτομουν και εγω,ειδα 1,5 σαιζον.

Εδω βλεπουν sαrvivor,το παιζουν οτι το βλεπουν ειρωνικα και το νημα τους εχει 25K απαντησεις.

Αλλο αυτο. Το νημα του σαρβαιβο ειναι καθαρά τρολονήμα. Πολλοί μπορει να μη βλέπουν καν το παιχνίδι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, pontez2 είπε

Αλλο αυτο. Το νημα του σαρβαιβο ειναι καθαρά τρολονήμα. Πολλοί μπορει να μη βλέπουν καν το παιχνίδι :P

Οι πιο πολλοι το βλεπουν και το καταλαβαινεις απο τα γραπτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, johnyboy είπε

και εγω το παράτησα, βαρετό μέχρι αηδίας 

γούστα είναι αυτά δεν λέω ,αλλά δεν περίμενα ποτέ να το ακούσω για την συγκεκριμένη σειρά !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το breaking bad δεν ειναι μονο οτι φαινεται, εχει πολλα αλλα που δεν φαινονται ευκολα. Π.χ. η γυναικα του walter white ειναι ενας χαρακτηρας βγαλμενη απ το Μακβεθ.(για μενα)

θεωρω οτι ειναι σειρα masterpiece καμια αλλη δεν εχει τα χαρακτηριστικα της, θεωρω οτι ειναι μια επιτομη στις ανθρωπινες σχεσεις. 10+ χρονια πισω και βλεπεται ανετα σημερα απο την αρχη.

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To True blood το είχα αφήσει στην τελευταια σεζόν. Το τελειωσα πριν κανενα μήνα με το ζόρι.

Revolution είδα την 2η σεζόν τα χριστουγεννα μετά από 4 χρόνια.

Psych είχα αφήσει 2 σεζόν. Τις είδα πριν λίγο καιρό ευχαριστα.

Mr robot το ξεκινησα αλλα δεν....

Το 12 monkeys ξεκινησε ωραια, την 2η σεζόν την είδα με το ζόρι. Την 3η.... μαλλον θα την αφήσω για όταν θα βγώ σε συνταξη που θα εχω χρόνο :)

30 rock το αφησα στην 3η σεζόν

Defiance το αφησα μετα την 1η σεζόν

Once upon a time το εχω αφησει στην 7η αλλα δεν εχω κουραγιο. Ισως το καλοκαίρι αν δεν εχω κατι αλλο.

Star wars Clone wars το εχω αφησει στην 4η. Ισως να το ξεκινησω παλι καποια στιγμή.

The 100 το αφησα στην αρχή της 3η σεζόν. Δεν ξερω αν θα το δω ξανα παλι.

Under the dome στην αρχή της 2ης

Young Sheldon με το ζόρι και όταν τελειωσει η σεζόν θα παει καδο

Suits μόνο με ήχο στην δουλεια. Ετσι κι αλλιως δεν δείχνει κατι αξιολογο η εικόνα. Οπότε ήχος για να ακολουθείς την υποθεση και πολύ του είναι.

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...