Προς το περιεχόμενο

Terminator (2019)


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, KilliK είπε

ΦΟΛΑ

Θα κρατήσω μικρό καλάθι γιατί - ευτυχώς - δείχνει πολύ λίγα πράματα αλλά η εμφάνιση της Λίντας Χάμιλτον είναι για πολλά γουάου! Δεν θα βιαστώ να το θάψω από τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κρίμα, δεν μου άρεσε καθόλου...σαν ένας συνδυασμός genisys και salvation ήταν, με απαίσιο soundtrack και -δεν ξέρω αν το είδα μόνο εγώ έτσι-, πολύ άσχημο cgi...η ιστορία επίσης δεν μου κέντρισε κάποιο ενδιαφέρον, καθώς και οι κεντρικοί χαρακτήρες (Χάμιλτον κρίμα, δεν μου είπε απολύτως τίποτα, ίσα ίσα μου φάνηκε λίγο αστεία όντως στο 1.03). Κρίμα κρίμα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Wayward είπε

Το cgi στο 0:43 - 0:47 είναι επιπέδου Matrix στη μάχη Neo με τους πολλούς Agent Smith... δηλαδή τι... 2003 or something?

Όντως, το πρόσεξα κι εγώ και μου φάνηκε περίεργο για επίπεδο Κάμερον. Αλλά έχουμε καιρό μέχρι το Νοέμβριο αν θα το στρώσουν κι αυτό το σημείο αλλιώς έχουν κουβά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vangelis_D9 είπε

Όντως, το πρόσεξα κι εγώ και μου φάνηκε περίεργο για επίπεδο Κάμερον. Αλλά έχουμε καιρό μέχρι το Νοέμβριο αν θα το στρώσουν κι αυτό το σημείο αλλιώς έχουν κουβά...

Πιθανώς. αλλά αν χρειάζεται στρώσιμο τι πας και μου δείχνεις ένα σημείο που φαίνεται τόσο άσχημο και μάλιστα με τόση έμφαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάλι μαύρο φαίνεται, η τελευταία φορά που είπα "ας μην κρίνουμε από το trailer" ήταν στο predator και η ταινία κατέληξε χειρότερη και από το trailer.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα σκληρό καριόλη-φάτσα δεν έχει το Χόλυγουντ και μου βάλανε το γλυκό αγοράκι από το λύκειο της κάτω Κηφισιάς, να παίξει τον εξολοθρευτή;

Και ο "καλός" εξολοθρευτής είναι γυναίκα; Τι έκπληξη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...