Προς το περιεχόμενο

Αγορές φωτογραφικών ειδών από E-Infinity


Προτεινόμενες αναρτήσεις

51 λεπτά πριν, squeez48 είπε

Το αντιλαμβάνομαι ως δυνητικό κίνδυνο αν και για αυτό που πήρα εκτιμώ ότι θα υπάρχει και ενα premium quality control από την Tamron αφού αυτή η νέα σειρά (g2) είναι 2017 και καμία σχέση με παλαιότερες και φθηνότερες εκδόσεις.

Ειδομεν ...

Για τους συγκεκριμένους πιθανόν να μην υπάρχει το θέμα, αφού με το usb dock τροποποιεί κανείς το firmware και έχει άλλες δυνατότητες calibration. Αναφερόμουν στις παλιότερες σειρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 359
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Dr_73 είπε

 ... αφού με το usb dock τροποποιεί κανείς το firmware και έχει άλλες δυνατότητες calibration ...

👍

Επεξ/σία από squeez48
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλη την παρέα του Insomnia. 

Μόλις έκανα παραγγελία την Canon 80D απο το συγκεκριμένο κατάστημα με Basic Kitlense18-55mm lens, + έναν ακόμα που πήρα Canon EF 50mm F/1.8 Canon

Στην τιμή των 897 + μεταφορικά, στην Ελλάδα θα μου κόστιζε μόνο το η κάμερα μαζί με το 18-55 1000 ευρώ, άρα θεώρησα πως ήταν καλό Deal. 

Η Παραγγελία έγινε σήμερα  5/ ιουλίου /  και θα σας κρατήσω ενήμερους για όλη την διαδικασία.  

Ενα μικρό στρες το έχω δεν μπορώ να το κρύψω λόγο του grey import, αλλά είμαι αισιοόδοξος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, EnStr είπε

καλησπέρα σε όλη την παρέα του Insomnia. 

Μόλις έκανα παραγγελία την Canon 80D απο το συγκεκριμένο κατάστημα με Basic Kitlense18-55mm lens, + έναν ακόμα που πήρα Canon EF 50mm F/1.8 Canon

Στην τιμή των 897 + μεταφορικά, στην Ελλάδα θα μου κόστιζε μόνο το η κάμερα μαζί με το 18-55 1000 ευρώ, άρα θεώρησα πως ήταν καλό Deal. 

Η Παραγγελία έγινε σήμερα  5/ ιουλίου /  και θα σας κρατήσω ενήμερους για όλη την διαδικασία.  

Ενα μικρό στρες το έχω δεν μπορώ να το κρύψω λόγο του grey import, αλλά είμαι αισιοόδοξος

Στην ίδια φάση λοιπόν! Ελπίζω να φτάσουν σύντομα τόσο σε σένα όσο και σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Σήμερα (επιτέλους) έλαβα αυτό:
ORDER PROCESSED
Order Number   8xxxxxxx00
9th July, 2018

We are pleased to inform you that your order has now been processed and tracking information will be provided to you in 1 to 2 working days in a separate email.
"""""""""""""""""""""
Ελπίζω να φτάσουν εντός εβδομάδας.
Επεξ/σία από squeez48
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Μολις μου ηρθε ο 70-200 :D απο eglobalcentral ^^

Καλορίζικος και καλοδουλευτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, squeez48 είπε
Σήμερα (επιτέλους) έλαβα αυτό:
ORDER PROCESSED
Order Number   8xxxxxxx00
9th July, 2018

We are pleased to inform you that your order has now been processed and tracking information will be provided to you in 1 to 2 working days in a separate email.
"""""""""""""""""""""
Ελπίζω να φτάσουν εντός εβδομάδας.

We are pleased to inform you that one or more of your items have been dispatched. The tracking number should be recognised by the courier's system within 24-48 hours and since then, you may track your shipment with this webpage:

Delivery Informations
Courier
DHL
Tracking No.
 
==========================
 
ε-ε-έρχεται, ε-ε-έρχεται! ✈️
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, squeez48 είπε

ε-ε-έρχεται, ε-ε-έρχεται! 

Αύριο μεσημέρι κοίτα να μην έχεις δουλειές !

Έχεις .... φωτογράφιση !

Γράψου στο trustpilot να τους κάνεις μια κριτική ! Την αξίζουν . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβληματισμένος απο την φωτογραφία που μου στείλανε στο E-infinity, για την κάμερα μου 80D, καθώς ίσως είναι η ιδέα μου η φαίνεται το κουτί ανοιγμένο ? 


 

Screen Shot 2018-07-10 at 16.06.12.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
56 λεπτά πριν, EnStr είπε

Προβληματισμένος απο την φωτογραφία που μου στείλανε στο E-infinity, για την κάμερα μου 80D, καθώς ίσως είναι η ιδέα μου η φαίνεται το κουτί ανοιγμένο ? 


 

Screen Shot 2018-07-10 at 16.06.12.png

Μα εννοείται ότι θα ανοίξουν για να ελέγξουν το περιεχόμενο 😉

Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζουν ένα τυπωμένο manual από το pdf στα αγγλικά. Κανένα πρόβλημα. Εγώ ήμουν ο μόνος που δεν είχε πάρει φωτογραφία δέματος τελικά ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chessplayer-alexis είπε

Μα εννοείται ότι θα ανοίξουν για να ελέγξουν το περιεχόμενο 😉

Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς.

Δεν ξέρω αδερφέ, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Φαντάζομαι πως και εσένα σου φαίνεται πως είναι ανοιγμένο το πακέτο σωστά ? ( επίσης δεν σου προκαλεί εντύπωση ) .

2 λεπτά πριν, Dr_73 είπε

Βάζουν ένα τυπωμένο manual από το pdf στα αγγλικά. Κανένα πρόβλημα. Εγώ ήμουν ο μόνος που δεν είχε πάρει φωτογραφία δέματος τελικά ;

Αδερφέ ευχαριστώ πάρα πολύ για την πληροφορία. Με καθυσήχασε και ακούγεται σαν λογικός λόγος να υπάρχει άνοιγμα του κουτιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...