Προς το περιεχόμενο

FRITZ!Box 7590 Review


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 26/03/2024 at 21:46, APapsda said:

Η βλακεις ειναι οτι ειναι εκτος εγγυησης. τωρα αν εχει καποιο θεματακι το Module των 2,4 ghz και game over μετα απο χ χρονια δεν το ξερω.ελπιζω στα πιο νεα μοντελα να παιζει καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όλα τα Fritz έχουν 5ετή εγγύηση, σύμφωνα με την εταιρεία και τον αντιπρόσωπο (ΑΜΥ).

Αναφορά σε κείμενο

Εγγύηση : 5 Έτη, (2 Έτη από την ΑΜΥ και τα επόμενα 3 Έτη από τον κατασκευαστή) επικοινωνώντας στον παρακάτω σύνδεσμο και συμπληρώνοντας τη φόρμα.
https://en.avm.de/service/fritzbox/support-request/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχω το 7590 πάνω σε fiber 300 χωρίς κανένα πρόβλημα , επειδή έκανα αναβάθμιση σε 500 θα υπάρχει θέμα υποστηρίζεται και 500 ή χρειάζομαι άλλο router ;

Ρωτάω επειδή διαβάζω ότι σε 1gbit χρειάζεται άλλο router , εγώ βέβαια θα πάω σε 500 απλά δεν ξέρω ισχύει το ίδιο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει μια χαρά και με 500 και με 1000. Σε 1000άρα σύνδεση χρειάζεται άλλο Router με LAN θύρες 2,5Gbps για να πιάνεις όλο το Bandwidth, διότι σε Gigabit το μέγιστο θεωρητικό είναι 948Mbps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
On 16/04/2024 at 17:00, SPANK said:

Έχω το 7590 πάνω σε fiber 300 χωρίς κανένα πρόβλημα , επειδή έκανα αναβάθμιση σε 500 θα υπάρχει θέμα υποστηρίζεται και 500 ή χρειάζομαι άλλο router ;

Ρωτάω επειδή διαβάζω ότι σε 1gbit χρειάζεται άλλο router , εγώ βέβαια θα πάω σε 500 απλά δεν ξέρω ισχύει το ίδιο ;

το υποστηριζει.το θεμα ειναι κατα ποσο μπορει να πιταρεις την cpu του σε Full load.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...