Προς το περιεχόμενο

JVC LT55K880 55" Smart 4K TV 399€ Κοτσώβολος


powerup

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο προηγούμενο μουντιάλ δε θυμάμαι καμία απίστευτη προσφορά.

Σε όποιον κάνει η tv από θέμα τιμής και ιντσών ας την πάρει. Πόσο παραπάνω να κερδίσει 10 άντε 20 ευρώ και αν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Fotia είπε
Eγραψα γενικά για προσφορές,όχι αν αξιζει η όχι η συγκεκριμένη.Επίσης έρχονται και οι καλοκαιρινές εκπτώσεις μετά .Σε κάτι παρόμοιο δεν αποκλείεται να έρθει και άλλο μοντέλο της JVC .Κάθε τόσο φέρνει ο Κωτσόβολος διάφορα προιόντα σαν αποκλειστικά , ακόμα και την περίοδο των εκπτώσεων.

Δεν γίνεται να περιμένει ο κόσμος αιωνίως εκπτώσεις. Το καταλαβαίνετε έτσι ; Σε λίγο θα μου πεις έρχονται και οι χειμερινές ας περιμένει λίγο.

και αν δεν έρθει κάτι ; Είτε παρόμοιο η έκπτωση -90%; Όλες αυτές οι προσφορές όντως είναι πήγαν χαμένες.

φιλικα πάντα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, tiniakos είπε

Στο προηγούμενο μουντιάλ δε θυμάμαι καμία απίστευτη προσφορά.

Σε όποιον κάνει η tv από θέμα τιμής και ιντσών ας την πάρει. Πόσο παραπάνω να κερδίσει 10 άντε 20 ευρώ και αν. 

Συμφωνω.

Η τιμη της συγκεκριμενης, αν κρινουμε με βαση τη πολιτικη εκπτωσεων του περσινου μοντελου στον Κοτσωβολο(11/11 ,τα χριστουγεννα, την πρωτοχρονια, τα φωτα και για μια βδομαδα μετα κι μετα το τελος των χειμερινων εκπτωσεων), θα ειναι γυρω στα 400€ (+ -)

Στην αρχικη τιμη (549€) δεν προκετε να πουλησει.

Πατε να την ΔΕΙΤΕ πρωτα και αν σας αρεσει με τα (+) και τα (-) τοτε αγοραστε.Εμπειστευτητε τα ματια σας γιατι αυτα θα βλεπουν την τηλεοραση που θα αγορασετε.

Κανενας απο μας δεν εχει δει το συγκεκριμενο μοντελο.

Εδω υπαρχει διαθεσημη.

  • Megastore Ευκαρπία ,Τούμπα ,Εύοσμος ,Megastore Αεροδρόμιο ,  Σέρρες , Καβάλα ,Μουδανιά ,Ξάνθη ,Κατερίνη ,Αλεξανδρούπολη ,Τρίκαλα ,Καρδίτσα ,Λαμία ,Ιωάννινα ,Χαλκίδα ,Άρτα ,Αγρίνιο ,Megastore Ερυθραία ,Megastore Μενίδι ,Νέα Μάκρη ,Μεταμόρφωση ,Ελευσίνα ,Άγιοι Ανάργυροι ,Megastore The Mall ,
  • ,Ίλιον ,Megastore Περιστέρι ,Ψυχικό ,Σεπόλια ,Megastore Κηφισίας ,River West ,Σταδίου ,Ζωγράφου ,Παγκράτι ,Megastore Ρέντη ,Καλλιθέα ,Πειραιάς-Τσαμαδού 26 ,Megastore Συγγρού ,Πειραιάς ,Κέρκυρα ,Megastore Βουλιαγμένης ,Megastore Ελ. Βενιζέλος 
  • ,Κόρινθος  ,Γλυφάδα ,Τρίπολη ,Καλαμάτα ,Ηράκλειο Κρήτης ,Megastore Ηράκλειο Κρήτης ,Ρόδος  
Επεξ/σία από powerup
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

399€ για 55αρα smart k πιθανοτατα va ειναι πολυ καλο deal

επειδη τα reviews απο τις περυσινες ηταν αντικρουομενα (αλλοι ελεγαν τα καλυτερα κ αλλοι τα χειροτερα)

εγω αν την ηθελα θα πηγαινα με ενα στικακι με ποιοτητα υλικου που βλεπω συνηθως στον κωτσοβολο ,θα την εβαζα στα γρηγορα σε default ρυθμισεις κ θα εκρινα αν την θελω η οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα... Ειδα τη 43αρα 880... Καλη. Επειδη ειχε την ιδια 43αρα αλλα την 780 δίπλα δίπλα είναι ιδιες οθονες! 

Έψαξα τι panel εχει η 55αρα. Τι μανιουαλ διαβασα, τι στην εξυπηρέτηση πελατών κάλεσα κανεις δεν ξερει. Περιμένουμε mail απο τη jvc "προφανως vestel". 

Παντως ειναι εισαγωγή Κωτσοβολου. Τηλεφωνο εξυπηρέτησης πελατών εχει του Κωτσοβολου πανω. 

Υπομονη, θα την παρω αν εχει va και θα ενημερώσω και εδω! 

Αν βλεπει κανεις απο τον Κωτσοβολο εδω ο υπαλληλος που με εξυπηρετησε στο καταστημα αψογος. Το τμημα πωλήσεων και η εξυπηρετηση πελατων παρε τη μία και χτυπα την αλλη! Και για να προλαβω καταστασεις, ειναι τροπος του λεγειν. Δεν ειναι bulling... Χαχαχαχχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εφόσον είναι ίδια τα panel στα 400 ευρώ η 55άρα είναι vfm παιδιά.

Το περσινό μοντέλο δεν έπεσε ποτέ στα 399, εγώ την πήρα στα 449 στα BF και η πιο χαμηλή που έφτασε ήταν τα 429 λίγους μήνες αργότερα, αν δεν με απατά η μνήμη μου. 

Πηγαίνετε να την δείτε από κοντά και πιστεύω ότι οι περισσότεροι θα μείνετε ικανοποιημένοι σε σχέση με τα χρήματα που ζητάει. 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε το νέο του φυλλάδιο με mail και είδα αυτήν εδώ https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/182461-hisense-h49n5700-49 με 50€ παραπάνω,αλλά και 6 ίντσες μικροτερη. Μήπως είναι καλύτερη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, notist είπε

Μόλις μου ήρθε το νέο του φυλλάδιο με mail και είδα αυτήν εδώ https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/182461-hisense-h49n5700-49 με 50€ παραπάνω,αλλά και 6 ίντσες μικροτερη. Μήπως είναι καλύτερη?

Ντρέπομαι ακόμα και να προφερω το όνομα της αν με ρωτησουν,τι μάρκα τηλεόραση είναι :P :P

 

Πάντως δεν νομίζω να έχουν τίποτα μεγάλες διαφορές...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η hisense είναι κινέζικη και επώνυμη τηλεόραση, δεν είναι της πλάκας. Αν έβγαινε στα 450 η 55άρα 4k hisense θα ήταν πολύ καλή προσφορά / αγορά. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ντρέπομαι ακόμα και να προφερω το όνομα της αν με ρωτησουν,τι μάρκα τηλεόραση είναι :P :P

Πάντως δεν νομίζω να έχουν τίποτα μεγάλες διαφορές...

Εχουν πολυ καλο ονομα στο εξωτερικο παντως, τις θεωρουν VFM. Βεβαια εξω ειναι αρκετα πιο φτηνες απο εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι πολύ ψαγμένος με τα πάνελ γενικώς va ips vestel τουρκικές και τα σχετικά, απλά επειδή διάβαζα εδώ για αυτή τη μάρκα ότι είναι πολύ καλές στο εξωτερικό είπα να τη βάλω. 

Ναι το όνομα είναι κάπως χαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, notist είπε

Μόλις μου ήρθε το νέο του φυλλάδιο με mail και είδα αυτήν εδώ https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/182461-hisense-h49n5700-49 με 50€ παραπάνω,αλλά και 6 ίντσες μικροτερη. Μήπως είναι καλύτερη?

ειναι va ,hdr, direct led κ εχουν παρει καλες κριτικες για τα λεφτα τους ως ποιοτητα εικονας ,δυνατοτητες κλπ ,στις 55 θα ηταν καραπροσφορα

εγω θα την προτιμουσα απο αυτη του topic λογω του οτι οι jvc εχουν πολυ αμφιλεγομενες κριτικες ενω η hisense ειναι σιγουρακη καλουλα

Επεξ/σία από what_if
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, alexandros82 είπε

Πηγα... Ειδα τη 43αρα 880... Καλη. Επειδη ειχε την ιδια 43αρα αλλα την 780 δίπλα δίπλα είναι ιδιες οθονες! 

Έψαξα τι panel εχει η 55αρα. Τι μανιουαλ διαβασα, τι στην εξυπηρέτηση πελατών κάλεσα κανεις δεν ξερει. Περιμένουμε mail απο τη jvc "προφανως vestel". 

Παντως ειναι εισαγωγή Κωτσοβολου. Τηλεφωνο εξυπηρέτησης πελατών εχει του Κωτσοβολου πανω. 

Υπομονη, θα την παρω αν εχει va και θα ενημερώσω και εδω! 

Αν βλεπει κανεις απο τον Κωτσοβολο εδω ο υπαλληλος που με εξυπηρετησε στο καταστημα αψογος. Το τμημα πωλήσεων και η εξυπηρετηση πελατων παρε τη μία και χτυπα την αλλη! Και για να προλαβω καταστασεις, ειναι τροπος του λεγειν. Δεν ειναι bulling... Χαχαχαχχαχα

Καλυτερα να δειτε την 55 Κ880 γιατι δεν ειναι σιγουρο οτι εχει va πανελ οπως η περσινη.Δεν μπορει να υπαρχει σε τοσα καταστηματα κι να μην ειναι στημενει σε καποια απο αυτα.

4 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Εφόσον είναι ίδια τα panel στα 400 ευρώ η 55άρα είναι vfm παιδιά.

Το περσινό μοντέλο δεν έπεσε ποτέ στα 399, εγώ την πήρα στα 449 στα BF και η πιο χαμηλή που έφτασε ήταν τα 429 λίγους μήνες αργότερα, αν δεν με απατά η μνήμη μου. 

Πηγαίνετε να την δείτε από κοντά και πιστεύω ότι οι περισσότεροι θα μείνετε ικανοποιημένοι σε σχέση με τα χρήματα που ζητάει. 

Εγω την ειχα παρει με παζαρι στα 414.9 €

3 ώρες πριν, notist είπε

Μόλις μου ήρθε το νέο του φυλλάδιο με mail και είδα αυτήν εδώ https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/182461-hisense-h49n5700-49 με 50€ παραπάνω,αλλά και 6 ίντσες μικροτερη. Μήπως είναι καλύτερη?

Η τηλεοραση λεγετε στα ελληνικα ΧΆΪΣΕΝΣ (υψηλη αισθηση) και ειναι ο μεγας χορηγος του moundial 2018.Ειναι σχετικα επωνυμες στο εξωτερικο με αξιοπρεπη πανελ.Την συγκεκριμενη 50' την ειδα στο κοτσω και θεωρησα την εικονα της ως δευτερη καλυτερη επιλογη απο ολες τις 50' που ειδα μεχρι 700€ (οχι τις Qled)(1η η sony που ηταν ομως Fhd κι οχι 4Κ)

Με VA panel η hisense.(χάϊσενς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος πάει πάντως και την δει από κοντά ας μας πει εντυπώσεις.

Όποιος μπορέσει ας πάρει και samples 4K HDR και να την τσεκαρει καθώς υποτίθεται ότι το πάνελ έχει και HDR. Καλό θα ήταν να δοκιμάσει και υπότιτλους srt κλπ.

Για video samples από εδώ:

http://4kmedia.org 

(νόμιμο είναι το site)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...