Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω κατέβασα το battlefield 3 με 0,38 λεπτά ,και ευχαριστηθηκα παιχνίδι. Ισως το καλύτερο battlefield..... 

το ανεβασανε 0,44 https://www.eneba.com/el/origin-battlefield-3-origin-key-global

αν μπαίνει κάποιος το ονομα μου gergioz73gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, gergio είπε

Εγω κατέβασα το battlefield 3 με 0,38 λεπτά ,και ευχαριστηθηκα παιχνίδι. Ισως το καλύτερο battlefield..... 

το ανεβασανε 0,44 https://www.eneba.com/el/origin-battlefield-3-origin-key-global

αν μπαίνει κάποιος το ονομα μου gergioz73gr

Από τα καλύτερα Battlefield της σειράς. Έχει κόσμο που παίζει ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 9/1/2021 στις 7:57 ΠΜ, gergio είπε

Εγω κατέβασα το battlefield 3 με 0,38 λεπτά ,και ευχαριστηθηκα παιχνίδι. Ισως το καλύτερο battlefield..... 

το ανεβασανε 0,44 https://www.eneba.com/el/origin-battlefield-3-origin-key-global

αν μπαίνει κάποιος το ονομα μου gergioz73gr

Το 3 είναι το καλύτερο. 

Πάρε και το premium pass για να έχεις όλα τα dlc,  οι χάρτες dlc του battlefield 3 είναι οι καλύτεροι με διαφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ήμουν τιμωρία στον υπολογιστή (δουλειά η σύζυγος στο λάπτοπ+τηλεόραση) και είπα να το ανοίξω μετά από...ούτε ξέρω πόσο καιρό.

Όλα "καλά" (τα ίδια γνωστά σκ.τά δηλαδή), αλλά μου έκανε το εξής κουλό:

Στο ξεκίνημα χάρτη, με φόρτωμα από την αρχή (όχι να μπω στη μέση γύρου), μου έχει κολλήσει κάτω δεξιά το chatbox του κενού μεταξύ διαδοχικών γύρων και ότι και να κάνω δεν φεύγει, οπότε δεν με αφήνει να παίξω.

Έγραψα μήνυμα, πάτησα esc, δοκίμασα alt+tab, enter, οτιδήποτε, δεν. Για την ακρίβεια, την 1η φορά κάπως τυχαία λειτούργησε το esc, μετά από κάτι άλλο που πάτησα τυχαία, την 2η όμως βαρέθηκα να προσπαθώ και το έκλεισα.

Κάτι αντίστοιχο, κανείς?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

Ήμουν τιμωρία στον υπολογιστή (δουλειά η σύζυγος στο λάπτοπ+τηλεόραση) και είπα να το ανοίξω μετά από...ούτε ξέρω πόσο καιρό.

Όλα "καλά" (τα ίδια γνωστά σκ.τά δηλαδή), αλλά μου έκανε το εξής κουλό:

Στο ξεκίνημα χάρτη, με φόρτωμα από την αρχή (όχι να μπω στη μέση γύρου), μου έχει κολλήσει κάτω δεξιά το chatbox του κενού μεταξύ διαδοχικών γύρων και ότι και να κάνω δεν φεύγει, οπότε δεν με αφήνει να παίξω.

Έγραψα μήνυμα, πάτησα esc, δοκίμασα alt+tab, enter, οτιδήποτε, δεν. Για την ακρίβεια, την 1η φορά κάπως τυχαία λειτούργησε το esc, μετά από κάτι άλλο που πάτησα τυχαία, την 2η όμως βαρέθηκα να προσπαθώ και το έκλεισα.

Κάτι αντίστοιχο, κανείς?

 

Πρώτη φορά το ακούω αυτό Πέτρο, οκ μου έχουν τύχει αρκετά άλλα τρελά με αυτό το παιχνίδι. Υπομονή το BF6 είναι σχεδόν έτοιμο. Ήδη το τρέιλερ το έχουν δει μεγάλοι ytubers. Απλά δεν μπορούν να πουν τπτ. Υπομονή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, vassilis018 είπε

Πρώτη φορά το ακούω αυτό Πέτρο, οκ μου έχουν τύχει αρκετά άλλα τρελά με αυτό το παιχνίδι. Υπομονή το BF6 είναι σχεδόν έτοιμο. Ήδη το τρέιλερ το έχουν δει μεγάλοι ytubers. Απλά δεν μπορούν να πουν τπτ. Υπομονή

Όταν λέμε "έτοιμο"?

Σαν το V, ένα πράγμα? 😛Τ

 Άντε, να δούμε.

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, vassilis018 είπε

Πρώτη φορά το ακούω αυτό Πέτρο, οκ μου έχουν τύχει αρκετά άλλα τρελά με αυτό το παιχνίδι. Υπομονή το BF6 είναι σχεδόν έτοιμο. Ήδη το τρέιλερ το έχουν δει μεγάλοι ytubers. Απλά δεν μπορούν να πουν τπτ. Υπομονή

 

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

Όταν λέμε "έτοιμο"?

Σαν το V, ένα πράγμα? 😛Τ

 Άντε, να δούμε.

 

1 ώρα πριν, gergio είπε

Εχω και εγώ απορία θα αξίζει άραγε? 

Καλημέρα. Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο που αναφέρει ο Πέτρος, και παίζω αρκετά συχνά τώρα τελευταία. Μάλιστα έχει λυθεί εν μέρη και το πρόβλημα των cheaters με τους dedicated servers και τους active admins που υπάρχουν συνέχεια μέσα. Μάλιστα σε HC το παιχνίδι βρίσκεται (προσωπική άποψη) σε άλλο επίπεδο.

 

Όσον αφορά το επερχόμενο BATTLEFIELD (6?) έχω ανοίξει νέο thread για να αναφέρουμε ότι νέα και πληροφορίες έχουμε και τα να συζητάμε εδώ: 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Όταν λέμε "έτοιμο"?

Σαν το V, ένα πράγμα? 😛Τ

 Άντε, να δούμε.

Ναι είναι έτοιμο το trailer,  μπορείς να το κατεβάσεις από τον θείο  και να αρχίσεις να παίζεις μέχρι να βγει επίσημα το παιχνίδι Δεκέμβρη του 21 (όχι του 1821)

Διαβάζω ότι μειώνονται οι cheaters,  χμμμ το βαρέθηκαν και αυτοί,  ας κάνουν λίγο υπομονή, έρχεται το 6 :)

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...