Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Fulgore είπε

Το έδωσαν το παιχνίδι πρόσφατα δωρεάν από Amazon και επίσης για κάνα μήνα περίπου έβρισκες σε πολλά κλειδάδικα(τυπου cdkeys)κλειδια με 0.5ευρώ.

Εκεινη ειναι περιπου η περιοδος που χτύπησε κόκκινο σε κόσμο το παιχνίδι https://steamdb.info/app/1238810/graphs/

Το θέμα όμως είναι ότι επειδή έπεσε τόσο η τιμή του,ήταν γεμάτο και από cheaters το παιχνίδι,όπως αναφέρουν και οι κριτικές στο steam. Αρα πάρα πολλοι το παράτησαν και μπαίνουν που και που μέχρι να βγει το καινούργιο.

Γιαυτό δεν βλέπεις πολύ κόσμο παρόλο που έχει πέσει η τιμή του.

Το είχα σταματήσει κ εγώ γιατί το cheat είχε φτάσει σε άλλο επίπεδο,  aimbot και από αεροπλάνα και οχήματα και είχε καταντήσει αηδία. 

Αλλά γιατί δεν υπάρχουν ευρωπαϊκοί servers πια με τα κανονικά settings και υπάρχουν μόνο custom games στιλ hardcore με 200% damage χωρίς χάρτη κτλ; 

 

Πάντως τρεις μέρες που το παίζω ξανά δεν έχω πετύχει cheaters! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Το είχα σταματήσει κ εγώ γιατί το cheat είχε φτάσει σε άλλο επίπεδο,  aimbot και από αεροπλάνα και οχήματα και είχε καταντήσει αηδία. 

Αλλά γιατί δεν υπάρχουν ευρωπαϊκοί servers πια με τα κανονικά settings και υπάρχουν μόνο custom games στιλ hardcore με 200% damage χωρίς χάρτη κτλ; 

 

Πάντως τρεις μέρες που το παίζω ξανά δεν έχω πετύχει cheaters! 

680217589_BattlefieldV_2021_10.05-23.28_1.jpg.3c10daa6f4da5c05626ff8fe685d5892.jpg

Κάτι έχει κολλήσει στα φίλτρα σου.

Όσο για cheaters, έχει μειωθεί ο χαμός, αλλά ακόμα υπάρχουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

680217589_BattlefieldV_2021_10.05-23.28_1.jpg.3c10daa6f4da5c05626ff8fe685d5892.jpg

Κάτι έχει κολλήσει στα φίλτρα σου.

Όσο για cheaters, έχει μειωθεί ο χαμός, αλλά ακόμα υπάρχουν.

Πέτρο ευχαριστώ ρε φίλε , ή το είχα ξεχάσει ή είχε κάνει κανένα update γιατι δεν θυμόμουν την επιλογή κάτω αριστερα για Show : offficial game , alll & community !! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παίζω το V μέχρι να κυκλοφορήσει το 2042 και έχοντας επιλέξει το DX11 στις ρυθμίσεις το παιχνίδι κάποιες φορές κολλάει σαν να έχει λόξυγκα!! Τα γραφικά τα έχω στα Ultra, κάτω από 70 καρέ δεν έχω δει, και αυτό μπορεί να το κάνει και σε στιγμές που μπορεί να γραφεί το κοντέρ και 100 fps!! Το κάνει και σε εσάς;;

 

Στο DX12 πάντως το παιχνίδι είναι unplayable...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
4 λεπτά πριν, spanian είπε

Ρε σεις...τι γίνεται με τους cheaters? Της καϊμένης της Ποπάρας τα κάγκελα..! :P

Εδω και 2 χρονια τα ιδια ειναι. Dont worry, be happy

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Μιας και έβαλα το bf1 να το δω, ειπα να δω και αυτό εδώ με σούπερ ντουπερ γραφικά. Κλαίω όμως!

Δεν ενεργοποιείται το dlss με την 3080 και με 2k οθόνη σύμφωνα με αυτό εδω! 😝😝😝 

Άντε οκ όταν βγήκε δεν υπήρχε το dlss 2, μετά κάνα patch τπτ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις πιο σοβαρά θέματα να σε απωθήσουν.

Όλη την προηγούμενη εβδομάδα, γύρω στις 20 μάχες, είναι ζήτημα στις 4-5 να μην υπήρχαν 2-3 με 150+ms ping που να μην φιγουράριζαν στις 5 πρώτες θέσεις στο scoreboard.

Ο άλλος με 140+ μου έλεγε ότι σημαδεύει κεφάλι με τη μια, για αυτό με κατέβασε βγαίνοντας μέσα από καπνούς...και κάτι ζωντανά από κάτω συμφωνούσαν κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Έχεις πιο σοβαρά θέματα να σε απωθήσουν.

Όλη την προηγούμενη εβδομάδα, γύρω στις 20 μάχες, είναι ζήτημα στις 4-5 να μην υπήρχαν 2-3 με 150+ms ping που να μην φιγουράριζαν στις 5 πρώτες θέσεις στο scoreboard.

Ο άλλος με 140+ μου έλεγε ότι σημαδεύει κεφάλι με τη μια, για αυτό με κατέβασε βγαίνοντας μέσα από καπνούς...και κάτι ζωντανά από κάτω συμφωνούσαν κιόλας.

Προφανώς ναι, απλώς για το performance που θα κέρδιζα έλεγα. 

Ναι όντως το παρατήρησα και στα 3 παιχνίδια που έπαιξα χθες. Αυτό το είχε κ από τέλη του 2020 που είχα να ασχοληθώ. Επίσης τι φάση με το tickrate?? Φαινόταν ότι τον έπιναν οι servers και δεν έδινε hit registration, δηλαδή όπως το άφησα το παιχνίδι.

Uninstalled, το bf1 είναι κορυφαίο όπως και να έχει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 17/11/2022 στις 11:31 ΠΜ, xtrmsnpr είπε

Μιας και έβαλα το bf1 να το δω, ειπα να δω και αυτό εδώ με σούπερ ντουπερ γραφικά. Κλαίω όμως!

Δεν ενεργοποιείται το dlss με την 3080 και με 2k οθόνη σύμφωνα με αυτό εδω! 😝😝😝 

Άντε οκ όταν βγήκε δεν υπήρχε το dlss 2, μετά κάνα patch τπτ??

Είναι άξιο απορίας τι το θέλεις το dlss με την 3080 σε αυτό τον τίτλο και σε 2k! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ερωτησούλα, από περιέργεια περισσότερο.

Από τότε που έβαλα την 6700ΧΤ έχω κάτι σαν artifacts σε αντανακλάσεις κλπ, χωρίς να έχω ενεργοποιήσει RT.

Eννοώ το παρακάτω:

BattlefieldV_2023_02.28-22_03.jpg.c5a960a4fca04b3af6b195504516126e.jpg

στο νερό, δεξιά.

Με τη Vega κόβω το χέρι μου ότι δεν το είχα αυτό το πράγμα.

Είτε με ίδιες ακριβώς ρυθμίσεις με τότε, είτε με οτιδήποτε έχω σκεφτεί να πειράξω, δεν αλλάζει.

Όποιοι είστε με AMD κάρτες γραφικών, ρίξτε μια ματιά αν μπορείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Ερωτησούλα, από περιέργεια περισσότερο.

Από τότε που έβαλα την 6700ΧΤ έχω κάτι σαν artifacts σε αντανακλάσεις κλπ, χωρίς να έχω ενεργοποιήσει RT.

Eννοώ το παρακάτω:

BattlefieldV_2023_02.28-22_03.jpg.c5a960a4fca04b3af6b195504516126e.jpg

στο νερό, δεξιά.

Με τη Vega κόβω το χέρι μου ότι δεν το είχα αυτό το πράγμα.

Είτε με ίδιες ακριβώς ρυθμίσεις με τότε, είτε με οτιδήποτε έχω σκεφτεί να πειράξω, δεν αλλάζει.

Όποιοι είστε με AMD κάρτες γραφικών, ρίξτε μια ματιά αν μπορείτε.

Με 6700xt είμαι κι εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάποιο θέμα... Να έβαζες driver? Αλλά έπαιζα και αρκετό καιρό παλαιότερα χωρίς θέμα

Επεξ/σία από mordred
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...